Kdy jsem asi otěhotněla?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mokan
Kecalka 240 příspěvků 15.03.18 12:14
Kdy jsem asi otěhotněla?

Holky, včera mi vyšel pozitívní těhu test (ale velmi bledá čárečka). A mensky jsem přitom měla nedávno, 25.2. Jak je to možné??? Jsem těhu jen týden? Ale to zas testy ještě neukazujou… Nebo jsem už byla a přitom dostala mensky? 14.2. jsem měla sono na gyndě (preventívka) a nic…
Jsem z toho blázen :)

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 15.03.18 12:17

Musí to byt z tohoto cyklu, jinak by uz čárky byly stejne silne. Testy ukáží někomu i 9dpo

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 15.03.18 12:58

Bude to nejspíš z tohoto cyklu, mohla jsi mít ovulaci dříve. Pokud je to z předchozího, tak by to bylo nějak zamlklé nebo třeba mimoděložní, jinak by čárka byla už pěkně silná. Nic ti neřekne víc než odběr krve na výši hcg a to udělaný 2× za sebou za 48-72 hodin.
Případně doktor, pokud bude ochotný se tím zabývat.
Ale s největší pravděpodobností to bude normální začínající těhotenství z tohoto cyklu, tak nepanikař.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 15.03.18 13:12

A víš kdy byla ovu? Já měla slabě pozitivní test při ovu a čárka pak slabla až do terminu ms a těsně před ms se ztratila.

mokan
Kecalka 240 příspěvků 15.03.18 13:19

@Oplatečka to netuším, kdy mám ovulaci… Já nikdy totiž neměla přesné měsíčky, chodily mi hooodně pozdě (i co 2-3 měsíce). Nově mi na to dokrotka dala prášky Duphaston (což je náhrada žlutého tělíska, který mi prý chybí). Takže nemusím být těhu? hm… ale už mám pnutí v prsou…

Tichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 15.03.18 13:30

@mokan hod foto toho testu

mokan
Kecalka 240 příspěvků 15.03.18 14:23
@Tichošlápek píše:
@mokan hod foto toho testu

Foto

Tichošlápek
Extra třída :D 10483 příspěvků 15.03.18 14:24

@mokan tak to nebude ovulaci. Gratuluji

Dasenka.svc
Kecalka 299 příspěvků 18.03.18 17:36
Kdy mohlo dojít k otěhotnění?

Ahoj holky,

našla jsem pozitivní test, jak psala zakladatelka, moje MS není zrovna pravidelná… Nicméně jsem měla poslední MS 1. 2. a 15. 2. jsem byla na gynde, kdy mi řekla, že těhotná nejsem a ovulaci nevidí…

Jenže podle testu Clearblue jsem počala před více jak 3 týdny. Je možné, že jsem měla ovu mezi 1.2. a 15.2.? Kdybych otehotnela pozdeji, tak nemam takhle silne testy.

Vrta mi hlavou, proc doktorka nevidela, ze uz jsem po ovulaci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >