Kdy jsem asi otěhotněla?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mokan
Kecalka 240 příspěvků 15.03.18 12:14
Kdy jsem asi otěhotněla?

Holky, včera mi vyšel pozitívní těhu test (ale velmi bledá čárečka). A mensky jsem přitom měla nedávno, 25.2. Jak je to možné??? Jsem těhu jen týden? Ale to zas testy ještě neukazujou… Nebo jsem už byla a přitom dostala mensky? 14.2. jsem měla sono na gyndě (preventívka) a nic…
Jsem z toho blázen :)

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8738 příspěvků 15.03.18 12:17

Musí to byt z tohoto cyklu, jinak by uz čárky byly stejne silne. Testy ukáží někomu i 9dpo

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 15.03.18 12:58

Bude to nejspíš z tohoto cyklu, mohla jsi mít ovulaci dříve. Pokud je to z předchozího, tak by to bylo nějak zamlklé nebo třeba mimoděložní, jinak by čárka byla už pěkně silná. Nic ti neřekne víc než odběr krve na výši hcg a to udělaný 2× za sebou za 48-72 hodin.
Případně doktor, pokud bude ochotný se tím zabývat.
Ale s největší pravděpodobností to bude normální začínající těhotenství z tohoto cyklu, tak nepanikař.

Uživatel je onlineOplatečka
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 15.03.18 13:12

A víš kdy byla ovu? Já měla slabě pozitivní test při ovu a čárka pak slabla až do terminu ms a těsně před ms se ztratila.

mokan
Kecalka 240 příspěvků 15.03.18 13:19

@Oplatečka to netuším, kdy mám ovulaci… Já nikdy totiž neměla přesné měsíčky, chodily mi hooodně pozdě (i co 2-3 měsíce). Nově mi na to dokrotka dala prášky Duphaston (což je náhrada žlutého tělíska, který mi prý chybí). Takže nemusím být těhu? hm… ale už mám pnutí v prsou…

Tichošlápek
Echt Kelišová 8738 příspěvků 15.03.18 13:30

@mokan hod foto toho testu

mokan
Kecalka 240 příspěvků 15.03.18 14:23
@Tichošlápek píše:
@mokan hod foto toho testu

Foto

Tichošlápek
Echt Kelišová 8738 příspěvků 15.03.18 14:24

@mokan tak to nebude ovulaci. Gratuluji

Dasenka.svc
Kecalka 280 příspěvků 18.03.18 17:36
Kdy mohlo dojít k otěhotnění?

Ahoj holky,

našla jsem pozitivní test, jak psala zakladatelka, moje MS není zrovna pravidelná… Nicméně jsem měla poslední MS 1. 2. a 15. 2. jsem byla na gynde, kdy mi řekla, že těhotná nejsem a ovulaci nevidí…

Jenže podle testu Clearblue jsem počala před více jak 3 týdny. Je možné, že jsem měla ovu mezi 1.2. a 15.2.? Kdybych otehotnela pozdeji, tak nemam takhle silne testy.

Vrta mi hlavou, proc doktorka nevidela, ze uz jsem po ovulaci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama