Reklama

Kdy jsem asi otěhotněla?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mokan
Kecalka 240 příspěvků 15.03.18 12:14
Kdy jsem asi otěhotněla?

Holky, včera mi vyšel pozitívní těhu test (ale velmi bledá čárečka). A mensky jsem přitom měla nedávno, 25.2. Jak je to možné??? Jsem těhu jen týden? Ale to zas testy ještě neukazujou… Nebo jsem už byla a přitom dostala mensky? 14.2. jsem měla sono na gyndě (preventívka) a nic…
Jsem z toho blázen :)

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 15.03.18 12:17

Musí to byt z tohoto cyklu, jinak by uz čárky byly stejne silne. Testy ukáží někomu i 9dpo

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 15.03.18 12:58

Bude to nejspíš z tohoto cyklu, mohla jsi mít ovulaci dříve. Pokud je to z předchozího, tak by to bylo nějak zamlklé nebo třeba mimoděložní, jinak by čárka byla už pěkně silná. Nic ti neřekne víc než odběr krve na výši hcg a to udělaný 2× za sebou za 48-72 hodin.
Případně doktor, pokud bude ochotný se tím zabývat.
Ale s největší pravděpodobností to bude normální začínající těhotenství z tohoto cyklu, tak nepanikař.

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 15.03.18 13:12

A víš kdy byla ovu? Já měla slabě pozitivní test při ovu a čárka pak slabla až do terminu ms a těsně před ms se ztratila.

mokan
Kecalka 240 příspěvků 15.03.18 13:19

@Oplatečka to netuším, kdy mám ovulaci… Já nikdy totiž neměla přesné měsíčky, chodily mi hooodně pozdě (i co 2-3 měsíce). Nově mi na to dokrotka dala prášky Duphaston (což je náhrada žlutého tělíska, který mi prý chybí). Takže nemusím být těhu? hm… ale už mám pnutí v prsou…

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 15.03.18 13:30

@mokan hod foto toho testu

mokan
Kecalka 240 příspěvků 15.03.18 14:23
@Tichošlápek píše:
@mokan hod foto toho testu

Foto

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 15.03.18 14:24

@mokan tak to nebude ovulaci. Gratuluji

Dasenka.svc
Kecalka 286 příspěvků 18.03.18 17:36
Kdy mohlo dojít k otěhotnění?

Ahoj holky,

našla jsem pozitivní test, jak psala zakladatelka, moje MS není zrovna pravidelná… Nicméně jsem měla poslední MS 1. 2. a 15. 2. jsem byla na gynde, kdy mi řekla, že těhotná nejsem a ovulaci nevidí…

Jenže podle testu Clearblue jsem počala před více jak 3 týdny. Je možné, že jsem měla ovu mezi 1.2. a 15.2.? Kdybych otehotnela pozdeji, tak nemam takhle silne testy.

Vrta mi hlavou, proc doktorka nevidela, ze uz jsem po ovulaci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama