Kdy jste zapomněly na expřítele?

Anonymní
16.5.20 21:02

Kdy jste zapomněli?

Ahoj, chci se zeptat jestli je normální když jsem půl roku po rozchodu a furt na něj myslím každý den většinu času? Cca 90% dne myslím furt na něj a na věci okolo nás. Už to není úplně truchlení ale prostě ho nedokážu vyhnat s hlavy a to už jsme dva měsíce v nulovém kontaktu. Rozešel se on semnou. Jak dlouho to trvalo vám než přišli dny kdy jste si na něj ani jednou nevzpomeli? Drží se mě to kvůli tomu že furt doufám že budeme spolu a neumím si úplně připustit ten konec? Byli jsme spolu 7 let, za odpovědi děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.5.20 21:23
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat jestli je normální když jsem půl roku po rozchodu a furt na něj myslím každý den většinu času? Cca 90% dne myslím furt na něj a na věci okolo nás. Už to není úplně truchlení ale prostě ho nedokážu vyhnat s hlavy a to už jsme dva měsíce v nulovém kontaktu. Rozešel se on semnou. Jak dlouho to trvalo vám než přišli dny kdy jste si na něj ani jednou nevzpomeli? Drží se mě to kvůli tomu že furt doufám že budeme spolu a neumím si úplně připustit ten konec? Byli jsme spolu 7 let, za odpovědi děkuji.

Já se svým minulým přítelem byla něco přes 5 měsíců a dostávala sem se z toho rok. Řekla bych že je to pokaždé jiné. Po čase to člověku přijde už jako obsese… A jednou ráno se probudíš a puf. Je líp. :nevim:
Už je to něco přes dva roky a stejně si na něj občas vzpomenu, už ho nemiluju to ne ale někdy se vzpomínky jednoduše objeví.
I když mám teď dokonalého muže.
Rozhodně si myslím že člověk ze začátku pořád doufám. Ale věř mi když nejste v kontaktu je to rozhodně lepší.
Krutější pro tvé city. Bude to o to ostřejší ale za to to nebude tak dlouho trvat jako kdyby jste byli v kontaktu.
A po 7 letech. No co k tomu říct. Dej si tolik času kolik potřebuješ. Prý se říká že rány že vztahu se léčí polovinu času toho jak dlouhý byl vztah sám.
Ale já bych řekla že po roce budeš dobrá.
Buď bojovnice a zabav se něčím. Choď ven spřáteli. Nečinnost bude tvůj největší nepřítel.
Ale čím víc se zabavíš tím rychleji to půjde. Aspoň dle mě. Ale nebuď na sebe přísná. :srdce: Drž se. Znám to. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
44774
16.5.20 21:37

Sedm let je hodně - bude to ještě chvilku trvat. Ale bude líp, věř mi. Já jsem zažil už i škaredý rozchod po víc jak třech měsících i smrt nejbližší po dvanácti letech. Hodně sil a až budeš z nejhoršího, choď hodně do společnosti. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 21:53

A proc ste se rozesli? A pak porad byli v kontaktu? Treba to nemas v sobe vyresene pro nedotazeny rozchod. Tisic otazek proc a nadeje..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.5.20 22:11
@Anonymní píše:
A proc ste se rozesli? A pak porad byli v kontaktu? Treba to nemas v sobe vyresene pro nedotazeny rozchod. Tisic otazek proc a nadeje..

Přechozený vztah, nebyl už prý šťastný. Nikoho nemá a scházeli jsme se proto protože jsme museli řešit byt atd..

• Nahlásit
  • Citovat
3183
16.5.20 22:47
@Anonymní píše:

Nikdy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.20 09:37
@iriis píše:
Nikdy

Super :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.5.20 09:50

Na svou první lásku jsem nezapomněla nikdy. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 18:15

Prostě to nejde… 2 dny jsem celkem ok a pak přijdou dny a jen se utapim..od rána ma něj myslím, myslím na takové věci že si představuji jak má v našem bývalém bytě jiné holky a jak je šťastný s někým jiným, už nemůžu dál už je to moc dlouhý přijde mi že to nikdy neskončí :( :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
21
20.5.20 18:25

Určitě to hodně bolí, ale věř mi že nejlepší náplast je až potkáš někoho, do koho se zamiluješ. Teď ti to bude připadat nemožné, ale časem to přijde a budeš šťastná, opravdu. Drž se :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
565
20.5.20 18:29

Tohle chce čas. Taky jsem tehdy chodila jak tělo bez duše, ani práce nepomáhala, měnila jsem uces, sledovala, jak je šťastný s novou přítelkyni, brečela u každé písničky, sledovala naše videa a fotky, nejedla jsem, hubla a všem říkala, jak už se nedokážu zamilovat :P po těch x letech už tu holku vůbec neznám. Doporučuji se nekoukat na žádné vzpomínky z fotek, videii, nesledovat ho nikde a svůj život využít k nějakým kurzům nebo cestování. Sebraly jsme se tehdy s kamouskou a letěly do Říma, pak Londýna, začala jsem si život užívat a pak byla přizniva půda se zase zamilovat:) nikdy na něho nezapomenes, ale jednou to přejde, slibuji :mavam: držím palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 18:58

@Minniee o to se snažím, nekoukat na fotky a jeho profil. Ale pak přijde slabá chvíle a už koukám a brečím a mám sto chutí mu napsat, už tolikrát jsem měla pro něj rozepsanou zprávu ale nikdy neposlala a pak jsem za to byla ráda, jen bych se ponížila. Začala jsem cestovat dost po ČR s kamarádem se kterým máme kamarádství z vyhodama ale ani to mi nepomáhá, jsou dny kdy chci být jen sama a ležet v posteli a přemýšlet nad tím vším. Včera mě dostalo to když jsem zjistila že smazal naše společné fotografie

• Nahlásit
  • Citovat
565
20.5.20 19:12
@Anonymní píše:
@Minniee o to se snažím, nekoukat na fotky a jeho profil. Ale pak přijde slabá chvíle a už koukám a brečím a mám sto chutí mu napsat, už tolikrát jsem měla pro něj rozepsanou zprávu ale nikdy neposlala a pak jsem za to byla ráda, jen bych se ponížila. Začala jsem cestovat dost po ČR s kamarádem se kterým máme kamarádství z vyhodama ale ani to mi nepomáhá, jsou dny kdy chci být jen sama a ležet v posteli a přemýšlet nad tím vším. Včera mě dostalo to když jsem zjistila že smazal naše společné fotografie

Je to uplne stejný průběh… Já jsem nekdy psala, posílala mu momenty, co mi ho připomínalo, ale bylo to ještě horsi…koukala jsem na stav online, jestli mi třeba napíše. Potřebuješ nějakou kamarádku, někoho nebo neco, co ti zaplní hlavu. Dělej věci, které si odkládala, nakupuj, uklízej, čti… Tohle nejde smazat za týden, ale je třeba neustále snižovat intenzitu bolesti… Měla jsem tosame., fakt znám, přejde to :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 20:18

@Minniee tyjo a já myslela že jsem v tomhle jediná. První dva měsíce jsem ho stolkovala kdy je online a kdy není, když byl online věděla jsem že je doma, když byl neaktivní třeba 6 hodin což nebývalo zvykem, hned myšlenky na to jak je zrovna s nějakou holkou..byla jsem úplně posedlá a furt doufala že napíše že to byla chyba a to čekám v podstatě do teď… Opravdu se snažím na něj nemyslet ale prostě ten mozek nechce.. nejhorší je že stačí tak málo, jen aby si to třeba uvědomil a přišel a řekl že to byla chyba, a všechny starosti by najednou byli pryč. Ale zase si říkám že už bych nemohla ani věřit mu když mě poslední půl rok tahal za nos jak je vše v pořádku a pak mi řekne že už mě nemiluje a že už to má v sobě delší dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
565
20.5.20 21:36
@Anonymní píše:
@Minniee tyjo a já myslela že jsem v tomhle jediná. První dva měsíce jsem ho stolkovala kdy je online a kdy není, když byl online věděla jsem že je doma, když byl neaktivní třeba 6 hodin což nebývalo zvykem, hned myšlenky na to jak je zrovna s nějakou holkou..byla jsem úplně posedlá a furt doufala že napíše že to byla chyba a to čekám v podstatě do teď… Opravdu se snažím na něj nemyslet ale prostě ten mozek nechce.. nejhorší je že stačí tak málo, jen aby si to třeba uvědomil a přišel a řekl že to byla chyba, a všechny starosti by najednou byli pryč. Ale zase si říkám že už bych nemohla ani věřit mu když mě poslední půl rok tahal za nos jak je vše v pořádku a pak mi řekne že už mě nemiluje a že už to má v sobě delší dobu.

Já jsem sama sebe i bicovala ve smyslu prohlížení fotek s novou slečnou, kde se líbají a jsou šťastní. Zavírala jsem se doma, nikam nechodila, měla poměr s youtubem, s vínem a s představami, jak to bude jiné. Ale nakonec si uvědomíš, jake je to mrhání časem a raději se z toho rychle dostanu. Kamarád s výhodami byl dobrý nápad, ale už teď víš, že té to nenaplňuje. Je třeba víc lidí, nových lidí, víc aktivit a uvidíš, že když si najdeš to správné, takto vytěsnis… Je to asi stejný princip, kdy jsem rodila v ukrutnych bolestech a holčina v koupelně už byla po porodu blažena a říká vydrž, to přestane a já říkala kdy už?… Je moc brzy, aby jsi byla happy, ta fáze k tomu patří… Jen pomalu pracuj na tom, aby ti bylo lépe a jednou ti bude lépe a budeš zase šťastná :hug: :hug: :hug: nechtěj ho zpátky, když te jednou přestal milovat, třeba by se vrátil a stane se to znova? Objeví se ten, který té milovat bude, nepřestane a třeba nebude jen jeden :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama