Manipulátor? Odešly by jste od něj?

Anonymní
16.5.20 17:45

Manipulátor? Odešly by jste od něj ?

Holky…už delší dobu se hádáme s přítelem sice kvůli blbostem ale…to hlavní s čím přicházím…řekl mi že až spolu nebudeme tak bude spát s jinýma já byla názoru že je mi to jedno co by si dělal to by byla už jeho věc.. ptal se mě jestli bych se bavila s jinýma kdybych s ním už nebyla řekla jsem že to je asi jasné proč by ne když bych byla sama..ho to totálně naštvalo a řekl mi za to "tak já se ti budu suk*at když ty bys měla kamarády když by si semnou nebyla..tak on když mi řekne že by spal s jinýma když by semnou nebyl to je v pohodě ale já řeknu že bych měla kamarády a on mi takhle začne vyhrožovat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3617
16.5.20 17:47

Jestli je vám šestnáct, tak cajk, zní to normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23046
16.5.20 17:51
@MrsNorris píše:
Jestli je vám šestnáct, tak cajk, zní to normálně.

To jo, ale než su*kat, tak by to chtělo zapracovat na cestine…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21819
16.5.20 17:59
:lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
16.5.20 19:01

Normalni mi to fakt neprijde. Dospeli lidi urcite nejste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
16.5.20 19:17

Myslím, že problém číslo jedna je, proč se o tom vůbec bavíte? Tak to je jasný, že když by jste se rozešli, tak nezustanete každý nadosmrti sám :roll: tyhle debaty nikdy nepřinesou nic dobrýho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6611
16.5.20 19:26
:think:
@Anonymní píše:
Holky…už delší dobu se hádáme s přítelem sice kvůli blbostem ale…to hlavní s čím přicházím…řekl mi že až spolu nebudeme tak bude spát s jinýma já byla názoru že je mi to jedno co by si dělal to by byla už jeho věc.. ptal se mě jestli bych se bavila s jinýma kdybych s ním už nebyla řekla jsem že to je asi jasné proč by ne když bych byla sama..ho to totálně naštvalo a řekl mi za to "tak já se ti budu suk*at když ty bys měla kamarády když by si semnou nebyla..tak on když mi řekne že by spal s jinýma když by semnou nebyl to je v pohodě ale já řeknu že bych měla kamarády a on mi takhle začne vyhrožovat?

Přečti si někde, co je to manipulátor. Na to je třeba i trocha IQ. To ten tvůj nemá. To je obyčejný bl. beček. To až umře, tak všechny jeho ex spachaji sebevraždu? Když se rozejdete, tak si každý z vás budete žít svůj život dal. Tobě nebude nic do něho a jemu do tebe. :zed:
Důvod k rozchodu vidíš jaký?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7098
16.5.20 19:57

Jaký písmenko je místo tý hvězdičky? Aby mi neunikl slovník dnešních náctiletých. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10795
16.5.20 20:41

Jestli ti řekl „až spolu nebudeme“ tak s tebou do budoucna asi moc nepočítá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
16.5.20 21:01
@Safrik píše:
Normalni mi to fakt neprijde. Dospeli lidi urcite nejste.

Proč není ona dospělá? Mě vždy fascinuje, když si baba stěžuje na manžela/ přítele..ona je v tom nevinně a spousta lidí do toho zatáhnou i jí.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 21:02
@Uslava píše: :think:Přečti si někde, co je to manipulátor. Na to je třeba i trocha IQ. To ten tvůj nemá. To je obyčejný bl. beček. To až umře, tak všechny jeho ex spachaji sebevraždu? Když se rozejdete, tak si každý z vás budete žít svůj život dal. Tobě nebude nic do něho a jemu do tebe. :zed:
Důvod k rozchodu vidíš jaký?

Důvod k rozchodu? Tak kdyby vám řekl manžel záměrně, že vás bude podvádět byla by jste s ním?

• Citovat
  • Nahlásit
6611
16.5.20 22:25
@Anonymní píše:
Důvod k rozchodu? Tak kdyby vám řekl manžel záměrně, že vás bude podvádět byla by jste s ním?

Až spolu nebudeme, ať spí třeba s půlkou města. To už mi bude jedno. A tobě řekl snad něco jiného? Už s ním nebudeš až bude spát s jinými. Nebo to bylo jinak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
16.5.20 22:43
@Deňa1995 píše:
Proč není ona dospělá? Mě vždy fascinuje, když si baba stěžuje na manžela/ přítele..ona je v tom nevinně a spousta lidí do toho zatáhnou i jí.. :nevim:

Protoze bych v zivote takovy s*acky sprominutim se svym manzelem neresila. A jeste si nestezovala na internetu na blbce se kterym dobrovolne jsem. Sorry jako :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat