Prosím hlavně pány o názor

Anonymní
16.5.20 08:01

Prosím, hlavně pány o názor

Dobré ráno všem.
Myslím si, že právo je na mé straně, ale stejně si o tom potřebuji s někým poradit. Přítele totiž k lékaři nedostanu.
Před rokem jsem poznala skvělého může, ač je mezi námi 20+věkový rozdíl, tak si rozumíme.
Ale od začátku mezi námi je jeden problém a tou je sex, milování.
Zkrátka a stručně vydrží chvíli. Párkrát se stalo, že milování bylo uspokojivé, co se týká styku samotného, ale spíš NE.
A mě to už nebaví. Včera jsme se milovali po měsíci (byla jsem pryč) a on byl během pár sekund!!!hotový, pár přírazů a finito. :zed: :pocitac:
Samozřejmě, že jsem mu říkala několikrát, jestli máš problém (narážka na to, že ztrácel erekci s kondomem), res to. Ne, nemá.

Narážky, že styk by měl být delší i kvůli ženě - na to odpověď, že ví, ale že je to chtíč.

On se mi to snaží vynahradit jinak: orálně i ručně. Ale to není ono, nebaví mě to tolik.

Nevím, prostě už mi přijde, že na mě kašle, že ho to vůbec nezajímá, prostě se udělá jak on cítí a čau 8o
Jinak by to přeci řešil?! Je podle mého nesmysl, když nic měsíc nebylo, aby v jeho věku (54let) byl jak puberťák, který se rychle udělá jen díky tomu, že byl sám.

Nikdy jsem tak staršího chlapa neměla, vždycky ve svém věku, nebo o pár let staršího, tak že nemám prakticky žádné zkušenosti se zralými muži. Takové chování bych spíš čekala od puberťák nebo o nezkušeného mladého muže.

Nevím jak už mu říct, že mi to začíná dost silně vadit a musí s tím něco dělat

Prosím o anonym

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19068
16.5.20 09:11

No sice nejsem pán, ale zarazilo me, ze pises, ze ruce, pusa mu jedou, a ty ho presto povazujes za sobce :think: myslim, ze sobec vypada jinak, tady je to proste nesoulad, kdyz ty TRVAS na dlouhem pohlavnim styku a on toho vubec neni schopen.

Me by teda bylo lito, kdyby se muj partner takovym zpusobem zlobil, ze se treba neudelam do dvou minut a ze s tim, dopr…, nic nedelam :think: asi bych hodne premyslela o rozchodu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
514
16.5.20 09:33

Co třeba si dát za hoďku druhé kolo. To už by mohl vydržet dýl ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 09:35

@Pan Dan Prý se nepostaví. Nezkoušeli jsem

• Nahlásit
  • Citovat
1210
16.5.20 09:40

Ale to je u některých chlapů bohužel normální, buď ráda že se snaží jinak. Pokud ti to vadí najdi si jinýho. Žádný doktor mu nepomůže. Pokud mu budeš dávat najevo jak ti to vadí, akorát ho znechutíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.20 10:41

Já si teda nemyslím, že si v právu, naopak. Si neomalená a sobecká :roll: Co se zkusit zasnažit taky trochu ty? Píšeš, že se ti věnuje rukou i pusou. Tak ho nejdřív udělej pusou a pak si dejte normální sex. Pokud mu nebude stát, tak je to tvoje chyba, když je napoprvé do pár vteřin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
16.5.20 10:49

Můžu napsat jen své zkušenosti. Schopnost ejakulovat je především o hlavě. Ne o penisu. Když jsem měl obdobné problémy, tak jsem prostě myslel třeba na uklízení a chuť ejakulovat mě přešla :-). Používám tuto techniku vždy, když hrozí, že budu dříve než žena.

Druhá věc je nemasturbovat. Nejsem puritán, ale po týdnu jsou kulky už plné natolik, že výstřih neznamená konec ztopoření. Výdrž se pak výrazně zvýší.

Když víme že budeme mít na milování čas a chuť, tak ještě používám znecitlivující krém. Je potřeba ho nanést tak čtvrt hodiny dopředu, vstřebá se a neznecitlivý pak i partnerku. Pak vydržím klidně i dvě hodiny. Orgasmus přijde později, ale přijde. Jen je potřeba počítat s tím, že toho je pak hodně a nedoporučoval bych tento způsob bez nějaké antikoncepce. I v průběhu sexu ze mne spermie vytýkají a nemohu to ovlivnit.

Nicméně napadlo mne… No prostě je otázka, jestli bych s výrazně mladší babou neměl obdobné problémy. Nevím, ale radši to zkoušet nebudu
Tož tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3410
16.5.20 11:27

Ne, nekasle na tebe, proste to tak ma od prirody. A ano, je normalni, ze chlap je po mesici nadrzeny a je to rychleji nez obvykle, na to vek nema vliv. Takze pokud ani obvykle to neni moc dlouhe, po mesici abstinence je to holt “par stouchu”, doslova. Bohuzel, moc se s tim delat neda. Trochu muzou pomoct leky (dapoxetine - ssri), predepise lekar, ale z minuty pulhodinu nevytvori, to necekej. Dal muze pomoct nacvik vydrze, ale taky necekej zazraky. Ne, partner na tebe nekasle, on za to nemuze, a dukaz uvadis sama, kdyz rikas, ze se ti to snazi vynahradit. Je to blby, ale pokud je to pro tebe zasadni problem, zmen partnera. On za to nemuze a udela s tim jen malo. Pro nej by byla vhodnejsi partnerka takova, kterou uspokoji spis ty nekoitalni praktiky a na delce vlastni souloze ji tolik nesejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15727
16.5.20 11:31

To nevyřešíš. Je starej. Hledej jiného samce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3410
16.5.20 11:50
@divine woman píše:
To nevyřešíš. Je starej. Hledej jiného samce.

To s vekem nema co delat. Predcasnou ejakulaci trpi mladi kluci jako starsi chlapi. A u mladsich je asi i castejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2322
16.5.20 11:52

Je ti 34 a jemu 54, proc si nenajdes nekoho vekove blizsiho? Deti zrejme uz mate oba vyresene.
Vekem to spis nebude. Manzel ma 52 a nema to takhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2322
16.5.20 11:54

Jak casto spolu spite? Treba by se to zlepsilo castejsim sexem. Pokud je frekvence nizka, tak to pak muze byt rychleji. Neni to tim? Ale zase pokud nevydrzi ani par minut, ale jen sekundy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1760
16.5.20 11:54

Jestli je pro tebe sex tak důležitej, doporučuji nehledat chlapy v přípravce na důchod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2322
16.5.20 11:57
@MrsNorris píše:
Jestli je pro tebe sex tak důležitej, doporučuji nehledat chlapy v přípravce na důchod.

No, dle poctu prispevku sem chodis dost dlouho, tak jiste jsi zaznamenala, ze si tu nekolikrat tydne mlade zeny stezuji na sve muze ve veku 25 az 40 let, ze muzi nemaji o sex vubec zajem nebo ve frekvencich blizicich se asexualnimu vztahu. Takze ani s mladsim nema jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3410
16.5.20 11:58

@Pozdrav123 pokud s nejakym lokalnim anestetikem vydrzis fakt 2 hodiny, tak nejspis nemas s predcasnou ejakulaci problemy ani bez nej. Ono se ukazuje, ze u ni hraje zrejme roli hlavne rychlost drah prenosu vzruchu a tem chlapum, kteri tim trpi, tyhle veci trosku pomuzou, ale treba z pulminuty udelaji minutu. Pul hodiny fakt ne. Ale u kazdeho je to trosku jinak, chce to zkusit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama