Kdy má svátek Ella?

Andulinečka
20.2.11 16:51

KDY MÁ SVÁTEK ELLA

Ahojte holky,chtěla jsem se zeptat kdy má svátek Ella?Víte některá?Vím,že v našem českém kalendáři tohle jméno není,spousta maminek si určí jestli bude slavit svátek na Elišku,Elenu atd.Já bych nechtěla určovat den svátku protože stále doufám,že ji do kalendáře přidají jako přidávaly tedˇ spoustu jmen,tak kdyby tedˇ slavila svátek na Elišku nebo na jiné jméno a pak zase příští rok jinak,tak ji v tom nechci dělat hokej jak se říká.Pak mě napadlo jestli nenapsat někomu kdo přidává jména do kalendáře jestli náhodou nemají v plánu ji příští rok přidat do kalendáře,myslím si,že by mohly,podle mě je hodně Ellinek a v kalendáři jsou i jména,které se vůbec nedávají.Poradíte komu bych mohla napsat nebo se zeptat?Mějte se pěkně. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

neprihlasena12
20.2.11 16:57

podle americkeho kalendare svatku ma 18.srpna :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
11503
20.2.11 17:06

Ahoj, tak já neporadim, ale přiřazování jednotlivých jmen k jednotlivému datu v kalendáři mi přijde jako naprostý nesmysl - zrovna dneska jsem o tom uvažovala. Jasný, že datum narození si nikdo nevybere, ale proč by si teda zrovna nemohl vybrat jméno sváteční? Já podle kalendáře ho musím slavit 17. srpna, no nemusím ho slavit, ale každý už je na to navyklý, že se dá nějaký malý dárek nebo se popřeje, mě se ale třeba to datum nelíbí a nebo se mi líbí jména podle Vánoc, ale nechci, aby moje dítě mělo svátek ve stejném měsíci nebo poblíž Vánočních svátků. Proč si teda každej nemůže vybrat jedno datum ve kterém by se jeho svátek slavil a je dáno někým koho člověk ani vůbec nezná. Říct někomu, vyber si datum na který chceš, aby se slavil tvůj svátek, ale může to být pouze jeden jediný den v roce. Určitě se to nikomu líbit nebude, ale byla to jen má úvaha dnešního dne :mrgreen: a stejně se na tom nic nezmění. Takže se omlouvám za nenápomocný komentář.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Andulinečka
20.2.11 17:12

Mě se zrovna jméno Petra moc líbí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
11503
20.2.11 17:18

No vidíš, mě nee, i když to datum neni špatný, ale jiný jména se mi líběj teda o moc víc, a v řeckym výkladu to taky neni špatný, ale mě to přijde takový moc hrubý a když se zdrobní, tak je to příšerný :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Andulinečka
20.2.11 17:32

Já jsem Andrea pro všechny jen Anďa nebo Andrejka ale už mi to jméno jednou naši daly,tak s tím nic neudělám ale není zase tak špatný :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
11503
20.2.11 17:51

No, to je taky docela průšvih, rodiče si vybírají jméno, který se jim líbí a chudák dítě s tim nemůže nic dělat, musí ho nosit. Já rodičům vynadala za jméno který mi dali a jsem zvědavá co se dozvim od svýho dítka, ale jinak to bohužel nejde a nechat se přejmenovat je taky blbost. Andrea, no to celkem ujde. Naši chtěli Petru nebo Zuzanu, tak jsem řekla, že měli dát Zuzanu, že to se mi líbi teda víc a nebo mohli dát obě, abych si pak mohla vybrat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9205
20.2.11 18:43

u nas na slovensku ma Ela meniny 24.kvetna (maja) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7247
20.2.11 18:47

Kamarádka má Ellu a na matrice jí řekli, že slaví svátek ve stejný den jako Elen :) Kolikátýho to ale je netuším :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
20.2.11 19:23

a nemohla by slavit svátek jako Eliška?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29640
20.2.11 19:31
Andulinečka píše:
Ahojte holky,chtěla jsem se zeptat kdy má svátek Ella?Víte některá?Vím,že v našem českém kalendáři tohle jméno není,spousta maminek si určí jestli bude slavit svátek na Elišku,Elenu atd.Já bych nechtěla určovat den svátku protože stále doufám,že ji do kalendáře přidají jako přidávaly tedˇ spoustu jmen,tak kdyby tedˇ slavila svátek na Elišku nebo na jiné jméno a pak zase příští rok jinak,tak ji v tom nechci dělat hokej jak se říká.Pak mě napadlo jestli nenapsat někomu kdo přidává jména do kalendáře jestli náhodou nemají v plánu ji příští rok přidat do kalendáře,myslím si,že by mohly,podle mě je hodně Ellinek a v kalendáři jsou i jména,které se vůbec nedávají.Poradíte komu bych mohla napsat nebo se zeptat?Mějte se pěkně. :-D

No pokud maji trochu rozum, pridaji to ke jmenu, ktery je podobny, treba k ty Elisce.

Jinak ja vas varuju pred vybiranim vlastniho dne, kdy bude dite svatek slavit. Pak to totiz bude muset porad vsude roztrubovat, nebo na nej kazdy zapomene. Moje babicka je Milada a z nas mladsich si termin nepamatuje snad nikdo. Slavi ho podle staryho kalendare.

Jeden muj syn je Matyas. Slavi ho na Mateje, protoze Matej je z Matyase odvozeny (a presto v kalendari nepochopitelne neni). Nikdo si nevzpomene.

Dcera je Valentyna. Slavi ho samozrejme na Valentyna. Vsichni si mysli, ze je v kalendari jeste nejaka extra zenska verze toho jmena a nepopreje opet nikdo 8-o

Posledni syn je Benjamin. Driv v kalendari nebyl, ted uz je v nekterych se jmenem Ambroz. A co myslite? Vsichni maji ten nespravny kalendar :zed: :mrgreen:

My moc svatky neslavime, ale kdo si na to potrpi, at jde cestou nejmensiho odporu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9351
20.2.11 19:37

My svátky moc neslavíme, ale jinak „slavíme“ Ellu na Elenu a Benjamin v kalendáři naštěstí je :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29640
20.2.11 19:51

Tak ted jsem se koukla na svuj novy stolni kalendar a je tam Matej/Matyas!!! KONECNE!!! :dance: :mrgreen: A ve vetsine kalendaru ten Benjamin uz taky je, takze tu Ellu casem urcite taky pridaji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1556
20.2.11 21:32

Já jsem si letos koupila kalendář a je v něm doplněno spousta nových jmen. Až jsem se divila, co za jména existuje. Takže ELLA slaví 16.března :kytka: Ten den slaví i Elena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11503
20.2.11 23:28

Šachy se jmény jsou taky dobrý. Přítel i jeho táta se jmenují stejně, ale každej slaví svátek v jiný den a měsíc, přítel se přeondil podle novýho kalendáře, ale jeho táta ne, takže slaví svátek na Tibora(?) a skoro nikdo si to neuvědomuje, takže popřejou na přítelův svátek a on je z toho pak celej naštvanej, že on v ten den svátek neslaví, ale až o dost pozdějc! :roll: Rodina mu už kolikrát řekla, ať si to taky přehodí, ale prostě nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama