Zapomenuté heslo telefonu - pomoc prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kuba123
Kecalka 276 příspěvků 18.02.11 23:22
zapomenuté heslo telefonu-pomoc prosím

Ahojky,mám takový problém,změnila jsem si zámek telefonu a to tak blbě,že si ho prostě nemůžu vybavit.zkouším všemožné kombinace a nic,no trdlo:-D.na tohle jsem fakt trubka.dá se s tímhle něco dělat,pustí mě to donekonečna,fakt už nevím,snad musí být nějaká možnost,ne?kdyby to byl pin,tak je to jednoduché,ale u toho zámku to asi tak jednoduché nebude.děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
BettyB.
Echt Kelišová 9048 příspěvků 18.02.11 23:32

Zkus operátora nebo pokud máš k telefonu heslo na google, tak přes net odblokovat..

Kuba123
Kecalka 276 příspěvků 18.02.11 23:48

můžu zkusit operátora,ale v tomhle mi asi nepomůže:-(.u pin kodu ano,ale u tohoto těžko.ale i tak zkusím,ale u O2 je bohužel všechno problém.

peluani
Extra třída :D 10553 příspěvků 18.02.11 23:51

Tak ja si myslim ze ti ani opertor nepomuzeme,budes muset dat telefon nekam do servisu,skoda ze nemam doma pritele je na nocni ten by ti mozna poradil :think:

Kuba123
Kecalka 276 příspěvků 18.02.11 23:53
kacerval píše:
Tak ja si myslim ze ti ani opertor nepomuzeme,budes muset dat telefon nekam do servisu,skoda ze nemam doma pritele je na nocni ten by ti mozna poradil :think:

A nemohla by ses ho prosím třeba zítra poptat.já to vydržím,ale jsem bez něj jak bez ruky.No závislák…

peluani
Extra třída :D 10553 příspěvků 18.02.11 23:55

Pockej teda chvilku ja mu zkusim zavolat moment

Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 18.02.11 23:55

zajdi si bud na mobilpohotovost… nebo zkusit napsat IMEJ telefonu na internet a vygenerovat si kod… :palec: nebo to pripojit k PC a pres PC resetovat telefon… :think:

Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 18.02.11 23:56

mam doma mobil a PC maniaka.. takze se vyzna ve vsem… jine moznosti, nez to co jsem napsala pry nejsou..

peluani
Extra třída :D 10553 příspěvků 18.02.11 23:58

Kupodivu to zvedl se divim ze to slysel,rikal ze ten telefon mas dat do servisu a oni ti to odblokuji,jina moznost podle nej neni :nevim:

Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 18.02.11 23:59
kacerval píše:
Kupodivu to zvedl se divim ze to slysel,rikal ze ten telefon mas dat do servisu a oni ti to odblokuji,jina moznost podle nej neni :nevim:

ale je :mrgreen: jak jsem psala ja, jsou jeste dva zpusoby :palec: :hug:

peluani
Extra třída :D 10553 příspěvků 19.02.11 00:03
Monny89 píše:
kacerval píše:
Kupodivu to zvedl se divim ze to slysel,rikal ze ten telefon mas dat do servisu a oni ti to odblokuji,jina moznost podle nej neni :nevim:
ale je :mrgreen: jak jsem psala ja, jsou jeste dva zpusoby :palec: :hug:

Tak to ja nevim ani pritel,on je spis maniak na pc ale mobilum taky hodne rozumi,hold mas taky sikovneho chlapaka Mony :palec:

Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 19.02.11 00:05
kacerval píše:
Monny89 píše:
kacerval píše:
Tak to ja nevim ani pritel,on je spis maniak na pc ale mobilum taky hodne rozumi,hold mas taky sikovneho chlapaka Mony :palec:

jj, tak on pracoval v servisu mobilu, takze toho vi celkem dost.. a je to prakticky, kdyz neco nekde pokazi, hned to napravi :dance:
No nic, cekala jsem na odpoved zakladatelky, ale uz tu nejspis neni, tak drzim palce.. a kdyby neco pisnete mi SZ.. je mozny napsat podrobny navod :palec: :mavam:

peluani
Extra třída :D 10553 příspěvků 19.02.11 00:06
Monny89 píše:
kacerval píše:
Monny89 píše:
kacerval píše:
Tak to ja nevim ani pritel,on je spis maniak na pc ale mobilum taky hodne rozumi,hold mas taky sikovneho chlapaka Mony :palec:
jj, tak on pracoval v servisu mobilu, takze toho vi celkem dost.. a je to prakticky, kdyz neco nekde pokazi, hned to napravi :dance:
No nic, cekala jsem na odpoved zakladatelky, ale uz tu nejspis neni, tak drzim palce.. a kdyby neco pisnete mi SZ.. je mozny napsat podrobny navod :palec: :mavam:

Aha

Kristýna12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.11 20:25
POMOC!!!!!

Ahoj prosím vás moc,moc jestli byste mi nemohli pomoct.Uzamkla jsem si náké položky a ted si nemohu zpomenout :nevim: a moc to potřebuju.Mám mobil Samsung Hello Kitty.PROSÍM POMOC!!!!Děkuji :)

lolman
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.12 16:42
Pomoc'

prosim vas kolik stoji to dblokovani mobilu prosim moooocc :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama