Reklama

Kdy otěhotnět po císaři?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lištička87
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 2 inzeráty 26.02.18 17:54
kdy otehotnet po cisari?

Ahoj vsem. Mam otazku ohledne moznosti znova otehotnet po cisari? Bohuzel o miminko jsme prisli, narodilo se prilis brzo a svuj boj prohralo. Primar tehdy rekl, ze se o dalsi muzeme snazit po pul roce. Totez mi na netu po dotazu rekl i DoC. Mara. Ale ma dr po tel rekla cekat 2 roky. Na kontrolu se teprve k ni chystam. Mate nekdo zkusenost? Po jake dobe jste se snazili o detatko vy po cisari?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10384 příspěvků 26.02.18 17:56

Uvádí se 2 roky, ale taky záleži na stavu jizvy. Nechala bych se prohlédnout a dala na doporučení lékaře.

Jindřiš
Extra třída :D 10447 příspěvků 26.02.18 17:59

První cisar jsem mela pred 14 lety, dalsiho vloni a pokazde mi bylo receno, ze idealni by bylo rok neotehotnet.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15601 příspěvků 26.02.18 18:13

Je tu řada maminek, co bez problémů otěhotněly půl roku po sekci, donosily, některé i spontánně porodily. Současné teorie tvrdí, že pů roku po SC je jizva zhojená, nebude už lepší ani horší :nevim: Předpokadem je, by byla opravdu dobře zhojená, to ti řekne tvůj lékař.
Co se vám stalo mě moc mrzí. Přeji ti, aby jste se brzy dočkali zdravého a donošeného miminka :kytka:.

Makca87
Kelišová 7262 příspěvků 26.02.18 18:24

Záleží, jak se hojíte ;-). Pokud bude jizva po půl roce krásně srostlá, nebála bych se ;). Já otěhotněla podruhé po roce a 3 měsících.

Tunrida
Hvězda diskuse 47201 příspěvků 26.02.18 18:28

Půl roku po sekci je prý jizva kompletně zhojená a její stav už je trvalý. Tak běž po půl roce na kontrolu jizvy a zkonzultuj možnost otěhotnění :hug:

Agrion
Závislačka 2763 příspěvků 26.02.18 18:30

Obecne se doporucuje pockat ca rok… ja sem neplanovane otehotnela necele 4 mesice po cisari a tehotenstvi probehlo bezproblemove ;) Chapu ze cekani na snazeni budou muka… takze bych pockala 6 mesicu a pak tomu dala volny prubeh… pripadne se zacala po roce „snazit“ ( hlidat ovulaci atd.)

Euforia
Kecalka 171 příspěvků 26.02.18 18:36

Po porodu sc mi u Apolinare rekli pockat 1 rok

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 26.02.18 19:11
@Lištička87 píše:
Ahoj vsem. Mam otazku ohledne moznosti znova otehotnet po cisari? Bohuzel o miminko jsme prisli, narodilo se prilis brzo a svuj boj prohralo. Primar tehdy rekl, ze se o dalsi muzeme snazit po pul roce. Totez mi na netu po dotazu rekl i DoC. Mara. Ale ma dr po tel rekla cekat 2 roky. Na kontrolu se teprve k ni chystam. Mate nekdo zkusenost? Po jake dobe jste se snazili o detatko vy po cisari?

Sestra mela cr a 6mes.na to otehotnela. Bylo to moc brzo a musela rodit zase cr. Neni dobre hned otehotnet protoze telo potrebuje i rok nez se da do poradku.

wewa
Ukecaná baba ;) 2084 příspěvků 26.02.18 19:24

Po 6 měsících si myslím že v klidu. Mě to nedovolila psychika, až po 2 letech bylo tělo schopné otěhotnět. Přeju hodně sil a brzy plnou náruč :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.18 19:27

Mne na kontrole po pul roce rekli, ze pokud chceme, muzeme se zacit snazit, ze to stejne hned nevyjde. Mela jsem akutni CR. No zkusili jsme to 10 mesicu po a vyslo to opet hned, tzn. 11 mesicu po cisari. Od 4 mesice me pichalo v leve casti jizvy a skoncila jsem na planovanem cisari, v miste, kde me pichalo je jizva ztencena. Mala vazila v 38+2: 3,7kg a merila 51cm. Nevim, jestli by pomohlo, kdybychom pockali dyl, jak rok… Treti tehu (ne, ze bychom ho planovali) uz mi nedoporucuji…

Ornwen
Závislačka 4252 příspěvků 1 inzerát 26.02.18 20:53

Otehotnela jsem cca rok a pul po cs. Chvili to vypadalo, ze se jizva hoji blbe, ale byla tam jen nejaka srazenina. Takze na kontrole po roce od cs jsem dostala povoleni :palec:
Kamaradka na deti nejakych 17m od sebe.
Obe mame za sebou dva cs (z ruznych duvodu) a ve tretim nam nikdo nebrani

Lištička87
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 2 inzeráty 05.03.18 18:43

Tak jsem musela dr slibit, ze rok pockame.. takova doba :,( :zed:

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 05.03.18 18:48

Můžeš půl roku po císaři, ale je 100% jistota, že budeš rodit zase císařem :)

Lištička87
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 2 inzeráty 05.03.18 19:03

@Laurie jak stopro jistota. Nemusi to tak prece byt?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama