Krvácení cca 14 dní menstruací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Erenis
Povídálka 19 příspěvků 25.02.18 22:58
Krvaceni ca. 14 dní před MS

Dobrý večer ve spolek, přemýšlím skoro celý den jestli sem napsat nebo ne a nakonec má zvědavost vyhrála (třeba máte některá podobnou zkušenost). Vím, že nikdo z vás do mého těla nevidí, takže se chci spíš vypsat a možnâ uklidnit. Poradit.

Takže začnu asi tím, že se o miminko snažíme už asi dva roky. :,( Už asi 14 dní bereme s partnerem Fertility Blend pro páry. Poslední MS jsem měla: 3-9.2. (Ms cyklus mám v průmęru dlouhý: 35 dní (občas 32). Pozitivní Ovul. Test: 21. 2. (večer) druhý den dopoledne a v prūběhu dne druhá čárka na ovul. testu sotva viditrlná. a další MS mám vypočítanou na 9-10.3.
A k mému problému. Před dvěma dny ráno jsem slabě špinila + slabé nitky (normálně moc nešpiním) a večer jsem na toal. papíru měla červenou krev. A to samé dnes. Ale nepotřebuji vložku ani tampón a je to jen po utření a někdy taky ne. Teđ večer jsem na papíře měla i takový černý drtek.
Tak nevím jestli mi Fertility Blend rozházel cyklus a je to menstruace nebo ne. Ale zase jsou to jen vitamíny. ( Užíváte někdo??? 8o ) Jsem zmatená. A mám nafouklé břicho :?. Vêtšinoi tři dny před MS s prominutím sezeru na co přijdu. Takže bezpečně poznám kdy přijde. Ale teď se poslední tři dny do jídla musím nutit, abych vūbec něco sněla a nemotala se mi hlava.

Máte někdo zkušenost? Užíváte Fertility Blend? :mavam:
Děkuju.

PS: Ještě mě v břiše jakoby šimrá a dost bodá.

Edit: doplnění data a upřesnění

Příspěvek upraven 26.02.18 v 07:06

Reklama

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 26.02.18 05:48

Tipla bych to na ovulaci.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1833 příspěvků 26.02.18 07:26

@Erenis taky si myslim ovulace, ale :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama