Bolest břicha po Duphastonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kala333
Nováček 1 příspěvek 24.02.18 20:09
Bolest břicha po Duphastonu

Ahoj holky,
dotazek pro ty, které mají zkušenosti s branim Duphastonu.
Mám ho druhý měsíc od 17. dne cyklu.
Ovulace by měla být mezi 12. a 14. dnem cyklu, nasvědčoval tomu i UTZ, ale testy mi ji vůbec neukazuji (resp. slabě). Tak jen doufám, že byla.
Protože dle všeho ji Duphaston blokuje.
Minulý měsíc i nyní mě pár hodin po tom, co jsem si vzala první tabletku Duphastonu, rozbolelo břicho (17.DC). Je to kolem vaječníků, možná střeva, vystřeluje bolest až ke konečníku.
Minule to přešlo cca do týdne(23DC). Mám to na 10 dnů. 4. den po dobrani Duphastonu (30. DC) jsem dostala MS.
Měly jste taky některá takové křeče v břichu?
Díky za info. :nevim:

Reklama

Reakce:

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 24.02.18 20:16

Ahoj, duphaston sem brala dva roky a tyto bolesti sem mela, kdyz mi praskla cysta na vajecniku, ale samozrejme nechci strasit, nevim, jestli na to trpis nebo ne. Jinak po samotnych lecich mi nic nebylo.

koralina11
Neúnavná pisatelka 16781 příspěvků 24.02.18 20:56

Beru ho už přes rok a bolesti nemám žádne ani ovulaci nepoznám a to jsme na to trpela dost

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 25.02.18 07:45

Kdyz by bolesti pokracovaly, skocila bych k doktorovi. :think:

Kykyka
Povídálka 23 příspěvků 26.02.18 18:54
@Dadu93 píše:
Ahoj, duphaston sem brala dva roky a tyto bolesti sem mela, kdyz mi praskla cysta na vajecniku, ale samozrejme nechci strasit, nevim, jestli na to trpis nebo ne. Jinak po samotnych lecich mi nic nebylo.

Tak právě u dr. jsem byla 12. DC a to mi ještě nic nebylo.
Divné je, že jsem měla stejné bolesti jak minulý měsíc, tak tenhle a dostavily se po pár hodinách od snědení tablety.
Je fakt, že to může dělat ten hormon.
Během druhého dne to zase přešlo.
Kdyby mi ale praskla cysta, tak bych krvácela, nebo ne?
Dr. mi tvrdila na UTZ, že je je to folikul.
Ale nevím, zda se od cysty rozezná…

Každopádně u praskajícícho folikulu krev neteče, u cysty asi ano.
Nebo se pletu? :roll:

Dadu93
Kecalka 155 příspěvků 26.02.18 19:11

Me zadna krev netekla, jen volna tekutina v brise. Jinak neboj, to vis ze poznaj folikul od cysty :hug:

Kykyka
Povídálka 23 příspěvků 26.02.18 21:11
@Dadu93 píše:
Me zadna krev netekla, jen volna tekutina v brise. Jinak neboj, to vis ze poznaj folikul od cysty :hug:

Tak fajn. Jestli se podaří, bude e-mimino první, kde to napíšu :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama