Reklama

Silné hnědé špinění před menstruací bez velkých bolestí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 12:49
Silne hnede spineni pred menstruaci bez velkych bolesti

Ahoj holky, vim ze temat v podobnem duchu je tady hodne, ale ne uplne. Chtela jsem se Vas zeptat na nazor - jsem 23DC a silne spinim..jako docela dost, rano to preslo do mirne cervene s uplne mini pidi srazeninkami ale spis hodne jemne. Spineni zacalo 19DC, neresila jsem to jelikoz jsem si myslela, ze se posunula ovulka u ktere se mi spineni obcas stane. Cyklus mam pravidelny (28-30 dnu) ale obcas se proste stane, ze ovulka neprijde tak jak ma. O mimi se snazime, tak jsem zacala uzivat Fertility Blend ale jen jednu tobolku za den (nemuzu vic). Mam tlaky v vzadu v okoli panve - jinak zadne paleni, svedeni nebo neco podobneho se nekona. Netusim co by to mohlo byt - psala jsem doktorce ale bohuzel je na dovolene a zastup nema. Kdyz pouze lezim tak je to v poradku ale pri venceni psa treba to uz tak oka neni.. Myslite, ze to mohl zpusobit FB?

Dekuji Vam za pomoc a preji krasny zbytek vikendu :)

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20468 příspěvků 24.02.18 13:01

Možná se ti jen zkrátil cyklus, ale je pravda, že je to o dost. Řešila bych jen, kdybys krvácela hodně, měla bolesti nebo teplotu…

FB jsou vitamíny, ne? Co vím od kamarádek, tak jim jakékoli vitamíny na podporu otěhotnění cyklus zkrátily, ale právě třeba ze 40 dní na 27…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 13:32

@radkka Bolest mam jen v panvi a mirne po vajecnicich.. Fetility Blend jsem prave brala s prestavkama a doufam ze to MS neni protoze mame jit na IVF :( Je pravda, ze uz zacinam byt mirne vyplasena protoze v roce 2014 jsem mela mimodelozni a od te doby se jakehokoliv spineni misto MS bojim.. Radko, dekuji za radu :)

radkka
Generální žvanilka 20468 příspěvků 24.02.18 13:57

A jsou ty bolesti jiné, než při menstruaci? Pokud máš pochyby, dojdi na pohotovost, hlavu ti neurvou :think: Já upřímně nevím, asi bych neplašila, ale nejsem po mimoděložním…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 20:00

@radkka Je to takova tupa bolest ale praveze se to nekdy zlepsi.. nekdy zase horsi ale si rikam, ze to by bylo fakt extremne brzy na mimomdelozni.. no..tot otazka.. ale az ted jsem se dostala domu, takze skocim zitra protoze to nevypada, ze by to melo ustat..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >