Nevolnost poslední den menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maffianka
Nováček 4 příspěvky 21.02.18 14:11
Nevolnost v poslední den menstruace

Ahoj holky :mavam:
Už 3 roky neberu antikoncepci, protože mi žádná nesedla. Celé 3 toky jsem měla ms úplně rozházenou. Většinou byla po 48 dnech a trvala 5 až 10 dní. Poslední 3 měsíce ji mám pravidelně. Akorát poslední ms je mi záhadou.
14 dní před ms mě bolely prsa a asi 3 dny před ms bolest skončila. Ciklus krvácení trval 7 dní a dneska je poslední den.
A teď konečně k věci :D dneska (poslední den ms) se mi od rána motá hlava a mám velké nechutenství. Nebo spíše naopak :D mám chuť na vše, ale jednou kouknu s už víc nechci. Najednou mi to přestane chutnat :zed:
Test jsem si dělala už před ms a byl negativní, dneska byl nefunkční a pro další se dostanu až v pondělí.
Nechci slyšet jestli jsme v tom nebo ne. To nikdo neví :P spíš jestli s tím nemáte nějaká zkušenost
Díky moc všem :srdce:

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4236 příspěvků 21.02.18 14:15

@Maffianka Já ne a někdo další ti zase třeba napíše, že ano.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 21.02.18 14:49

@Maffianka Čili jediná věc, se kterou jsi se přišla svěřit je to, že je ti dneska blbě? Mně taky bylo, předevčírem. A prsa mě taky před MS bolí. To je normální. Na tvém popisu nevidím nic zvláštního. Třeba ti začíná ta chřipka, nebo jsi snědla něco, co ti nesedlo.

Rive
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 21.02.18 15:04

Mě občas překvapuje, co všechno jsou ženské schopné spojovat s cyklem. Ať je kdykoli cokoli bolí, je jim zle, tak to má vždy spojitost s možným těhotenstvím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Ať žije Zeman! Opilci v centru města vystrčili zadky a spálili své trenky

Přinejmenším neobvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím obyvatelům Liberce,... číst dále >

Taclík z Dukly 61 chtěl utajit svatbu s Pavlou. Udělal ale jednu chybu!

Herec Marek Taclík, který exceloval v roli jednoho z horníků v Dukle 61, je v... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Australanka shodila za necelý rok 49 kg, aniž by vkročila do fitka

Původně štíhlá Teresa Venetoulisová ze Sydney se po dvou dětech projedla k... číst dále >

Reklama