Nevolnost poslední den menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maffianka
Nováček 4 příspěvky 21.02.18 14:11
Nevolnost v poslední den menstruace

Ahoj holky :mavam:
Už 3 roky neberu antikoncepci, protože mi žádná nesedla. Celé 3 toky jsem měla ms úplně rozházenou. Většinou byla po 48 dnech a trvala 5 až 10 dní. Poslední 3 měsíce ji mám pravidelně. Akorát poslední ms je mi záhadou.
14 dní před ms mě bolely prsa a asi 3 dny před ms bolest skončila. Ciklus krvácení trval 7 dní a dneska je poslední den.
A teď konečně k věci :D dneska (poslední den ms) se mi od rána motá hlava a mám velké nechutenství. Nebo spíše naopak :D mám chuť na vše, ale jednou kouknu s už víc nechci. Najednou mi to přestane chutnat :zed:
Test jsem si dělala už před ms a byl negativní, dneska byl nefunkční a pro další se dostanu až v pondělí.
Nechci slyšet jestli jsme v tom nebo ne. To nikdo neví :P spíš jestli s tím nemáte nějaká zkušenost
Díky moc všem :srdce:

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4879 příspěvků 21.02.18 14:15

@Maffianka Já ne a někdo další ti zase třeba napíše, že ano.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 21.02.18 14:49

@Maffianka Čili jediná věc, se kterou jsi se přišla svěřit je to, že je ti dneska blbě? Mně taky bylo, předevčírem. A prsa mě taky před MS bolí. To je normální. Na tvém popisu nevidím nic zvláštního. Třeba ti začíná ta chřipka, nebo jsi snědla něco, co ti nesedlo.

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 21.02.18 15:04

Mě občas překvapuje, co všechno jsou ženské schopné spojovat s cyklem. Ať je kdykoli cokoli bolí, je jim zle, tak to má vždy spojitost s možným těhotenstvím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama