Reklama

Horečky při zahnízdění vajíčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ketriss
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 18.02.18 20:03
Horečky pri zahnizdeni vajíčka

Ahoj, snažíme se s přítelem o miminko skoro dva roky, necelé dva tydny zpátky jsem zvracela a měla teploty nad 38°C, toto trvalo pouze jeden den, bylo to v období ovulace. Nedoufala jsem, že by to mohlo vyjít, když jsem mela horečku, ale včera jsem měla pozitivni těhotensky test, :srdce: tak jsem se chtěla zeptat, jestli to mohla být reakce na zahniznědi vajíčka a jestli se to některé uz stalo :P

Reklama

Reakce:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 18.02.18 20:06

Vajicko se nezahnizduje v obdobi ovulace.

Ketriss
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 18.02.18 20:08
@Lucmína píše:
Vajicko se nezahnizduje v obdobi ovulace.

Nejsem si jista kdy byla ovulace, ale podle pobolivani v podbřišku, jsem mela ty horecky a zvracení 3dny po ovulaci…todle jsem myslela obdobi ovulace…

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 18.02.18 20:11
@Ketriss píše:
Nejsem si jista kdy byla ovulace, ale podle pobolivani v podbřišku, jsem mela ty horecky a zvracení 3dny po ovulaci…todle jsem myslela obdobi ovulace…

I tak. Vajíčko se uhnizďuje cca 8 den po ovulaci.

Ketriss
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 18.02.18 20:15
@Zara.Ray píše:
I tak. Vajíčko se uhnizďuje cca 8 den po ovulaci.

Je to +- muže i 3 dny nebo 5, každý tvrdí jinak a každá žena je individuální

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 18.02.18 20:19
@Ketriss píše:
Je to +- muže i 3 dny nebo 5, každý tvrdí jinak a každá žena je individuální

Blbost. Oplodněné vajíčko se nejdříve 5 dní rýhuje. Pak teprve doputuje do dělohy a začne se zavrtávat. Jo může to být 6 den nebo klidně i 9 den. Proto píšu cca 8 den že se uhnizďuje. Ale je kravina aby se uhnizďovalo 3 den po ovulaci.

Ketriss
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 18.02.18 20:24
@Zara.Ray píše:
Blbost. Oplodněné vajíčko se nejdříve 5 dní rýhuje. Pak teprve doputuje do dělohy a začne se zavrtávat. Jo může to být 6 den nebo klidně i 9 den. Proto píšu cca 8 den že se uhnizďuje. Ale je kravina aby se uhnizďovalo 3 den po ovulaci.

Každá žena neni učebnicova, navic je uplne jedno jestli to bylo 3dny po tom co ja si myslim, ze byla ovulace, mohla být samozřejmě dříve, moje otazka neni jak dlouho trvá zahnízdění, ale jestli je možné, ze se moje tělo s tim takhle vypořádalo, nebo to byla střevní chřipka jak jsem si do včerejška myslela, tudle diskuzi jsen založila aby mi tady odpověděla maminka ktera měla neco podobneho a miminko bylo v poradku, na kontrolu půjdu buhvi kdy a bojim se ze ty teploty plod poškodilo

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 18.02.18 20:33

@Ketriss já když byla po ivf tak za pár hodin po vložení embrya mě strašně pichlo v břiše spíše k pravému vaječníku. Ale nevím zda to bylo uhnizdeni. V tvém případě to bylo asi taky jen oslabení organismu. Myslím že horečka by nebyla následek uhnizdeni.
A ano žádná žena není učebnicová a reagovala jsem na předchozí příspěvek.
A jestli byla ovulace dříve tak se embryo i dříve uhnizdilo a tudíž by s tím horečka neměla nic společného.

Whitedog
Závislačka 2637 příspěvků 18.02.18 20:36

@Ketriss

3 den po ovulaci vajíčko skutečně nehnízdí - a je jedno, jestli žena je nebo není učebnicová. Tohle je prostě fyziologický fakt. K tomu, aby mohlo hnízdit, potřebuje dorýhovat do určitého stadia a doputovat do určitého místa, což mu trvá cca 5-6 dní, pak začne hnízdit, což zase nějakou dobu trvá. Platí pro všechny ženy.
K dotazu zda mohla jednodenní horečka a průjem poškodit snad oplodněné vejce - ne. Kdyby ano neuhnízdilo by se. Horečka je nebezpečná pro plod ne pro oplozené vejce - oplozené vejce není plod.
Prvních 12 týdnů je v režimu všechno nebo nic - takže se nezabývej jedním dnem, který s největší pravděpodobností nemá vliv vůbec na nic. Na stresování budeš mít dlouhých 9 měsíců a pak ještě celý život, protože porodem to nekončí…

Maminass
Nováček 9 příspěvků 18.02.18 20:50

Dobrý den,
mě se stalo něco podobného. V den zahnízdění oplodněného vajíčka jsem dostala horečky, bolest kloubů jak při viróze a dokonce žaludek mi začal divně kručet. Myslela jsem, že jsem snad dostala salmonelu, nebo tak něco, ale nepotvrdilo se to. Doktorka mi doporučila tuším paralen nebo aspirin, už nevím. A zatím jsem v 7 měsíci a těhotenství bez problémů. Od známých vím, že se to někdy ženám stává. Já to netušila a myslela jsem, že jde o virózu. Dnes bych již reagovala jinak a byla klidnější. :?

Ketriss
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 18.02.18 21:06
@Maminass píše:
Dobrý den,
mě se stalo něco podobného. V den zahnízdění oplodněného vajíčka jsem dostala horečky, bolest kloubů jak při viróze a dokonce žaludek mi začal divně kručet. Myslela jsem, že jsem snad dostala salmonelu, nebo tak něco, ale nepotvrdilo se to. Doktorka mi doporučila tuším paralen nebo aspirin, už nevím. A zatím jsem v 7 měsíci a těhotenství bez problémů. Od známých vím, že se to někdy ženám stává. Já to netušila a myslela jsem, že jde o virózu. Dnes bych již reagovala jinak a byla klidnější. :?

Blahopřeji k prckovi :) ja taky myslela, že jde o střevní chřipku, horecky, zvraceni a trochu průjem, neverila jsem že by to mohlo tento mesic vyjit a asi ji, samozřejmě musim počkat na UZ :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >