Slabé krvácení místo menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KatieJ
Stálice 77 příspěvků 18.02.18 19:09
Splabe krvaceni misto ms

Ahoj holky. Jdu asi s hloupym dotazem, ale zajimaly by me zkusenost.

Posledni MS jsem mela 17.1., cyklus mam 28-30 dni.
3.2. jsem mela ovulaci, 6dpo spineni. Mela jsem dostat MS ve ctvrtek. To se nic nedelo. V patek jsem slabe spinila, ale jen chvilinku. Mela jsem bolesti, tak jsem myslela, ze dorazila mrcha. Pak jako kdyz utne a nic. V sobotu k veceru se to opakovalo a pak zase nic. Dnes (tj. nedele) se mi bez jakychkoliv bolesti spustila svetlunka krev, obcas do hneda, ale za cely den maximalne na 1 intimku a ted vecer zase nic. Testy nemam, musim zitra do mesta.
Uz 4. den vstavam v 10-11 rano a v 15 uz neudrzim oci a usnu kdekoliv a budim se kolem 17 a vecer uz jsem zase treba ve 21-22 mrtva. Mam porad hlad. Prsa (pred Ms boli kazdy cyklus) uz uplne prestaly bolet. Nevim co si o tom myslet. Znacilo tohle u nekoho tehotenstvi?
Sex jsme meli od 21.1. dodnes asi 20× ????, takze sance tu samozrejme je. Ale stve me ta nejistota. Radeji bych byla, aby se rozjela a nebo jsem nekrvacela :D.
Dekuju vam za odpovedi. :hug:

Reakce:
P4ja
Kelišová 6595 příspěvků 18.02.18 19:29

@KatieJ Tak může to být nidační krvácení při uhnizďování vajíčka. Uvidíš, ono teď je to stejně buď a nebo, takže buď krvácet přestaneš a budeš těhu a nebo třeba MS ještě přijde. Dej si den dva čas a pak zkus test.

KatieJ
Stálice 77 příspěvků 18.02.18 21:59
@P4ja píše:
@KatieJ Tak může to být nidační krvácení při uhnizďování vajíčka. Uvidíš, ono teď je to stejně buď a nebo, takže buď krvácet přestaneš a budeš těhu a nebo třeba MS ještě přijde. Dej si den dva čas a pak zkus test.

Zkusim zitra. Uvidime. Jen jsem chtela vedet zkusenosti :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 11:06

Ahoj, tak jak to dopadlo?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >