Reklama

Slabé krvácení místo menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KatieJ
Stálice 74 příspěvků 18.02.18 19:09
Splabe krvaceni misto ms

Ahoj holky. Jdu asi s hloupym dotazem, ale zajimaly by me zkusenost.

Posledni MS jsem mela 17.1., cyklus mam 28-30 dni.
3.2. jsem mela ovulaci, 6dpo spineni. Mela jsem dostat MS ve ctvrtek. To se nic nedelo. V patek jsem slabe spinila, ale jen chvilinku. Mela jsem bolesti, tak jsem myslela, ze dorazila mrcha. Pak jako kdyz utne a nic. V sobotu k veceru se to opakovalo a pak zase nic. Dnes (tj. nedele) se mi bez jakychkoliv bolesti spustila svetlunka krev, obcas do hneda, ale za cely den maximalne na 1 intimku a ted vecer zase nic. Testy nemam, musim zitra do mesta.
Uz 4. den vstavam v 10-11 rano a v 15 uz neudrzim oci a usnu kdekoliv a budim se kolem 17 a vecer uz jsem zase treba ve 21-22 mrtva. Mam porad hlad. Prsa (pred Ms boli kazdy cyklus) uz uplne prestaly bolet. Nevim co si o tom myslet. Znacilo tohle u nekoho tehotenstvi?
Sex jsme meli od 21.1. dodnes asi 20× ????, takze sance tu samozrejme je. Ale stve me ta nejistota. Radeji bych byla, aby se rozjela a nebo jsem nekrvacela :D.
Dekuju vam za odpovedi. :hug:

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 18.02.18 19:29

@KatieJ Tak může to být nidační krvácení při uhnizďování vajíčka. Uvidíš, ono teď je to stejně buď a nebo, takže buď krvácet přestaneš a budeš těhu a nebo třeba MS ještě přijde. Dej si den dva čas a pak zkus test.

KatieJ
Stálice 74 příspěvků 18.02.18 21:59
@P4ja píše:
@KatieJ Tak může to být nidační krvácení při uhnizďování vajíčka. Uvidíš, ono teď je to stejně buď a nebo, takže buď krvácet přestaneš a budeš těhu a nebo třeba MS ještě přijde. Dej si den dva čas a pak zkus test.

Zkusim zitra. Uvidime. Jen jsem chtela vedet zkusenosti :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 11:06

Ahoj, tak jak to dopadlo?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Bojovníci a haldy mrtvol: První fotografie z natáčení Jana Žižky jsou samá krev!

Bude to půlmiliardový projekt, nejdražší snímek v historii české... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >