Hormony a cena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mackA159
Kecalka 150 příspěvků 24.02.18 09:03
Hormony a cena

Ahoj holky chtela bych se zeptat, naposled kdyz jsem byla u dr tsk mi rekl ze kdyz budu chtit otehotnet tak mam prijit a napise mi hormony. Abyste to spatne nepochopili, mam nepravidelnou ms, ovulku tak nejak ruzne, a prirozene nam to proste nejde…Nevite kolik se doplaci ty hormony? A jestli mi jen napise a ja si je budu brat kazdy den podle toho jak mi rekne.. a nebo tam budu muset k nemu dojizdet? Nemam dr nejbliz..tak proto tak blby dotaz :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

P4ja
Kelišová 6588 příspěvků 24.02.18 09:06

@mackA159 Asi spis dotaz primo na lekare ne??
A jinak proc nezkusis treba bylinky, cviceni??

mackA159
Kecalka 150 příspěvků 24.02.18 09:08

@P4ja ver mi ze jsem po 2 letech zkusila co se dalo… :(

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 24.02.18 09:10

Jestli resis cenu hormonu, tak si neporizuj dite. Promin, ale je to tak.

mackA159
Kecalka 150 příspěvků 24.02.18 09:14

@Šarlota4 neresim cenu ze bych na to nemela, ptam se proto abych to proste vedela. Nikdy te nezajimala neceho cena???

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 24.02.18 09:16
@mackA159 píše:
@Šarlota4 neresim cenu ze bych na to nemela, ptam se proto abych to proste vedela. Nikdy te nezajimala neceho cena???

Zajimala, ale googlim, zeptam se sveho dr. Ptam se na cenu sluzeb napr. kdy ceny byvaji odlisne. Muj nazor je, ze jestli se to plati tak to budou radove stovky korun. Nikoliv tisice.

mackA159
Kecalka 150 příspěvků 24.02.18 09:17

@Šarlota4 Dekuji to jsem chtela vedet.

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 24.02.18 09:23
@mackA159 píše:
@Šarlota4 Dekuji to jsem chtela vedet.

Projela jsem par ceniku gyn ordinaci a hormony tam uvedene nikde nemaji. Takze zdarma popr. zaplatis neco v lekarne.

Markéta80
Hvězda diskuse 40418 příspěvků 24.02.18 09:26

@mackA159 záleží jaké. Já je taky musela brát a jsou to spíš korunové položky. Já bral vždy 2 druhy, doktor Tě přesně řekne jaké dny který brát ;) Jen se musí dodržovat přesný postup ;)

P4ja
Kelišová 6588 příspěvků 24.02.18 09:29
@mackA159 píše:
@P4ja ver mi ze jsem po 2 letech zkusila co se dalo… :(

Hm mně pomohla hormonální jóga a všeobecná změna životního stylu (pohyb, jídlo),2 cykly Gynexu a to mě taky dokotrka vyhrožovala, že mě dá hormony, že v mém věku to přirozeněn nepůjde.

Markéta80
Hvězda diskuse 40418 příspěvků 24.02.18 09:55

@P4ja záleží kde je ten problém :? K otěhotnění jsem to brala jako nutnost jenže jsme doufala že se hormonů zbavím a nezbavím, budu je asi brát pořád abych vůbec mohla normálně fungovat :jazyk: Tam kde je jen menší problém kolikrát stačí málo ale u někoho nepomůže nic než dodat tělu hormony co mu chybí aby hladina odpovídala normálu.

P4ja
Kelišová 6588 příspěvků 24.02.18 10:04

@Markéta80 Právě proto na to je hormonální jóga. Zkoušela jsi?? Mám dost známých, kterým právě od hormonů pomohly.

Markéta80
Hvězda diskuse 40418 příspěvků 24.02.18 10:18

@P4ja já neplodnost řešila před hodně lety a byla to takové beznaděj :?. Hormonální hladina byla šílená, aby důležité hormony strašně nízké :? a až s léčbou konečně ms pravidelná a ted nevím co mě doktor napíše ale brát je budu, nechci chodit každý rok na hysteroskopii jen proto že děložní sliznice roste a nic. krvácela jsem ted 3 týdny v kuse a stejně sliznice skoro 2cm vysoká, stačil sebemenší prudší pohyb a hned se ze mě valila krev. Kdysi jsem zkoušela i kontryhelový čaj a jediný efekt že se vše ještě zhoršilo :? Hormonům jsme se chtěla vyhnout, vím že mě po nich nebylo moc dobře než si tělo zvyklo ale tohle je snad ještě horší, navíc ted mam i málo železa no ani se nedivím :?

P4ja
Kelišová 6588 příspěvků 24.02.18 10:25

@Markéta80 Jasný, právě proto bych zkusila tu hormonálku.

lampicka11
Závislačka 3426 příspěvků 5 inzerátů 24.02.18 11:08

Me pomohl kontryhel po 2mes :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >