Reklama

Blíží se mi ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peti13 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 21:58
Blíží se mi ovulace

Ahooj :mavam:

16.2. jsem měla 1.den MS, na ovulační kalendář jsem se dívala měla by mi vyjít +- 1.března?
snažíme se s přítelem o miminko, jen jsem se chtěla zeptat jak jste to zkoušely Vy? Měli jste pohlavní styk každý den?
Nebo čekaly opravdu na ty ‚plodné‘ dny? ;)

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5742 příspěvků 25.02.18 22:13

To že ti něco ukazuje aplikace je úplně k ničemu. Mne takova aplikace keca o 4 dny. Doporučuje se sex obden.

saphire
Kelišová 6534 příspěvků 25.02.18 22:16

@peti13 ahoj. Asi se nespolehej na kalendář..každá žena může mít ovulaci jindy (klidně i hned po menstruaci) a může se to i měnit, většinou stejná je jen doba poovulační..
Univerzální rada je mít sex obden, ale nenutila bych se do toho pokud máte frekvenci nižší, to je cesta do kopru pokud bude snažení trvat delší dobu ;)

Dory22
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 25.02.18 22:40

@peti13 Na ty kalendáře bych nespoléhala, ale zkus třeba ovulacni testy nebo měřit BZ. :)

beruska9
Extra třída :D 10563 příspěvků 25.02.18 22:47

Merila jsem BT, abych mela prehled, kdy mam ovulaci, do ovulace jsme se snazili o vyssi frekvenci, po ni trochu polevili, kdyz nebyla uplne chut nebo sila :mrgreen: Zalezi, jak casto vas to bavi :mrgreen: Dulezite je se trefit do cca 2-3 dni pred ovulaci (I kdyz uspech muze byt i ze sexu az tyden pred, nejvetsi sance je v obdobi 2 dny pred-ovulace)…a nezblaznit se z toho, kdyby to chvili neslo ;) I naprosto zdravemu paru to muze trvat i rok (a nebo se muze povest hned).

Petruna21
Echt Kelišová 9853 příspěvků 25.02.18 23:34

Kalendáře v mobilu je na nic.. Nikdy mi to neukázalo pravdu. A jinak jsme spalo spolu obden :)

dasajur
Kecalka 189 příspěvků 26.02.18 07:21

Hm, taky jsem počítala, sledovala, zapisovala a 5 měsíců nic. Pak mě to přestalo bavit, hledala jsem novou práci a dala si oddech od sexu. Ten měsíc jsme měli jediný styk týden před MS. No a už nepřišla. Testu s dvěma čárkami jsem nechtěla věřit.
Takže za mě nejlepší je na to nemyslet a nechat volny průběh.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 26.02.18 07:31

@peti13 temhle aplikacim bych neverila…mne to nevychazlo, ale ja ji na sobe citila ;) my jsme to zkouseli ob den (to je cca tak nejlepsi) a nebyl problem :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama