IVF stimulace prudký pohyb

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luci777
Nováček 7 příspěvků 25.02.18 17:42
ivf stimulace prudký pohyb

Ahoj holky, které si toto přečtete..

podstupuji první IVF stimulaci, jsem 9 DC, dnes odpolko se mi připletl pod nohy náš pes a já o něho trochu zaškobrtla a strašně mně potom zabolelo v břiše, myslíte že mohly ty folíky popraskat? Mám hrozný strach, loni sem si prošla skoro peklem, dva potraty, pak špatná imunologie, špatná cytologie, tak teď když se blýská na snad lepší časy mám strach aby se zase něco nepo…vyděsí mně už všechno
díky za případné reakce a zdravím:-)

Lucka

Reklama

Reakce:

potvurka89
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 25.02.18 18:20

@Luci777 ahoj myslím že nepopraskají, jaký máš protokol?

Luci777
Nováček 7 příspěvků 25.02.18 18:26

Ahojky,

díky za odpověď. Já už jsem psycho…
no u mně je to první cyklus, od minule nedele mám Gonal, pak k tomu přidaný Cetrotide, pak jeste neco zítra večer na dozrání a ve středu ráno by měl být odběr

Lucka

markyj
Závislačka 3908 příspěvků 25.02.18 18:34

@Luci777 neboj folíkům se nic nemohlo stát. Mě před odběrem bolely vaječníky při každém rychlejším pohybu :mavam:

Luci777
Nováček 7 příspěvků 25.02.18 18:42

Díky moc za uklidnění:-)
Lucka

markyj
Závislačka 3908 příspěvků 25.02.18 18:46

@Luci777 není za co a přeju ať se zadaří :kytka:

potvurka89
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 25.02.18 18:47

@Luci777 to bude v pohode :) snaž se myslet pozitivně vím že je to těžké. Jestli se mohu zeptat kvuli čemu jste šli do IVF?

Luci777
Nováček 7 příspěvků 25.02.18 18:56

@potvurka89 mám za sebou loni dva potraty (u jednoho dokonce dvojčátka) a je mi nad 35…měla jsem problém v repro imunitě, to už je pořešené, bylo nám doporučeno si nechat udělat genetiku embryí PGS. Otěhotním vždy hned, ale…
Pozitivní myšlení ze sebe nemůžu nějak po tom všem vydolovat bohužel, i když vím, že mi to škodí…
 Lucka

potvurka89
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 25.02.18 19:00

@Luci777 chápu tě není to jednoduché, já jsem měla vždy strach aby tam nějaké vajíčka byli a pak to čekání do krve. My půjdeme do ketu až v létě teď si dávám pauzu.

Luci777
Nováček 7 příspěvků 25.02.18 19:08

@potvurka89 a jak dlouho se snažíte?
Mým kámoškám to vždycky ivf vyšlo na podruhé:-)
My budeme mít taky určitě KET, asi v dubnu, když všechno dobře dopadne, ta genetika trvá stejně jako když jí dělali nám s mužem.
Dneska mi řekli že mám 10 folikulu na jedne straně a 4 na druhé, tak mně to potěšilo, i když nevím jaká je pak pravděpodobnost že uzrají a budou OK, no snad tam budou i v středu:-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama