Reklama

IUI 2018

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Naty9
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 26.02.18 10:20
IUI 2018

Ahojky vsem vim ze techto temat je tu zde vice, ale byla bych rada kdyby se tu nasel nekdo kdo ted zrovna podstoupil iui nebo bude podstupovat, a jake mate pocity, priznaky atd. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 75 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineHanulka2016
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 12.03.18 20:46
iui

Zdravim,
My za sebou mame prvni IUI v patek. Nyni cekame :) je to celkem narocne, nejradeji bych preskocila v case. :mavam:

pajula24
Nováček 8 příspěvků 01.04.18 12:22
iui

Ahoooj, my sme podstoupily iui dne 29.3 a ted cekáme je to k zešílení…jinak jsem pořád unavená, chodím pořád na WC a testovat máme at 12.4 hrůza

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 22.04.18 13:46

Ahojki vsem. Tak jak Vam dopadla Vase IUI? Ja mam za sebou v patek nas prvni pokus. Byl to ficak :D Sla jsem na folikulmetrii ke sve lekarce, zavolala vysledky do CAR a tam mi rekli, ze inseminace bud ten den nebo az dalsi cyklus. Takze jsem si narychlo zaridila volno v praci, pritel nastesti volno mel a vyrazili jsme. No a ted cekame jak to dopadne. Samozrejme to pojistujeme i klasicky :lol: Zkousela jste si nektera po injekci Ovitrelle delat ovulacni testy? Me teda zatim zaden nevysel pozitivne :nevim: A testovat tehotenskymi testy by se melo tedy az po dvou tydnech? Toto mi totiz nikdo nerekl.

pajula24
Nováček 8 příspěvků 30.04.18 09:47

Ahoj tak naše první iui bohužel neuspěšně… ted jsme byly na 2 iui a nasazený ultrogestan 2 tobolky na večer tak uvidíme snad se tentokrát zadaří.. Snaha celkem přirozeně 4 roky.

Lucylooo
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 02.05.18 09:42

Ahoj holky, my jsme byli na našem prvním IUI v pátek 20.4., včera test negativní. Předpokládám, že to nevyšlo, příznaky žádné. Snažíme se 2,5 roku, máme všechny výsledky ok, až na spermiogram, kde máme línější mršky…IUI mi bylo provedeno bez jakékoliv stimulace (pregnyl, clostyl, utrogestan…). Podle bolesti břicha jsem měla ovulku až v pondělí, takže asi to bylo načasováno moc brzo :nevim:. Všem držím palce :mavam:

Lucylooo
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 02.05.18 09:51

@Piiimiii Ahoooj tak to vypadá, že jsme na tom v rámci IUI na den stejně :-), mě doktor řekl, že testovat mám až za 3 týdny pokud nedojde menses…ale jelikož jsem neměla žádný Pregnyl nebo Ovitrelle, tak jsem zkoušela už včera…negativ :zed:… jinak loni jsem měla dva cykly s Clostylem a Pregnylem a tam se mi čárka držela 10 dní, jde asi o to, kolik jednotek ti dali. Já měla 10tis jednotek a říká se, že některá má Pregnylovou čárku i 13 den, jde o to, jak rychle to tělo odbourá (max snad 14 dní)…nebo zkoušet denně, abys viděla, jak čárka slábne až nebude žádná. Potom bud vyskočí už těhotenská nebo jsem četla jinde na diskuzi, že čárka vůbec nezmizla, to znamená, že z Pregnylové byla už těhotenská :lol:

Lucylooo
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 02.05.18 09:56
@pajula24 píše:
Ahoj tak naše první iui bohužel neuspěšně… ted jsme byly na 2 iui a nasazený ultrogestan 2 tobolky na večer tak uvidíme snad se tentokrát zadaří.. Snaha celkem přirozeně 4 roky.

Moc držím palce :hug:, jednou se to povede! Říká se, že statisticky je nejúspěšnější právě 3tí iui. A vy jste oba v pořádku? U nás už asi hraje také roli věk, mě je 35, nikdy jsem na testu neviděla //…

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 02.05.18 18:58

@Lucylooo Ahojki ;) Jj, mame to na den stejne :lol: Ja budu testovat az v patek. Dneska jsem mela nejake divne krece, od ovitrelle porad jakoby citim ten vajecnik, ze ktereho se melo vajicko uvolnit. Z negativniho testu bych si zatim nic nedelala :hug: Ktery den cyklu jsi byla na iui? Ja desaty, takze celkem dost brzo. V patek budu tedy 24. den a porad si myslim, ze je to na testovani brzo. Ale aspom zjistim, jestli je ovitrelle uz z tela pryc. Ja prave taky budu vice verit tomu druhemu a pripadne tretimu iui ;) A uplne chapu, jake je to zklamani nevidet ty dve carky :hug: Ja s casovym rozestupem a se dvema partnery dohromady tri roky ani tuk :,(

Lucylooo
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 03.05.18 13:40
@Piiimiii píše:
@Lucylooo Ahojki ;) Jj, mame to na den stejne :lol: Ja budu testovat az v patek. Dneska jsem mela nejake divne krece, od ovitrelle porad jakoby citim ten vajecnik, ze ktereho se melo vajicko uvolnit. Z negativniho testu bych si zatim nic nedelala :hug: Ktery den cyklu jsi byla na iui? Ja desaty, takze celkem dost brzo. V patek budu tedy 24. den a porad si myslim, ze je to na testovani brzo. Ale aspom zjistim, jestli je ovitrelle uz z tela pryc. Ja prave taky budu vice verit tomu druhemu a pripadne tretimu iui ;) A uplne chapu, jake je to zklamani nevidet ty dve carky :hug: Ja s casovym rozestupem a se dvema partnery dohromady tri roky ani tuk :,(

Ahoooj Pimiiiii, děkuji ti za povzbuzení! IUI mi dělali 12DC, ale myslím, že ovu byla až 15DC. Zítra to bude 14 dní od IUI a budu tedy 26 DC. V sobotu máme rok od svatby, a tak bych ráda měla dárek :lol: :lol: :lol:… ale moc tomu nedávám, cítím se absolutně normálně, prsa bolí, ale to mě před menses vždy :roll:. Tak to zítra zkusím ze cviku znovu :andel: a dám vědět. A vy jste oba s partnerem ok? My až na línější mršky jsme ok a taky nic a nic a ani tuk :zed:

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 03.05.18 21:41

@Lucylooo Takze zitra testujeme spolecne ;) Ja si taky moc nadeji nedavam, ale i kdyz to vyjde negativni, tak to neni konec sveta ;) Ja porad citim jakby pnuti v podbrisku- ale muze to byt reakce na Utrogestan (zavadim poprve) nebo na Inofolic (uzivam ho prvni mesic). U nas je partner naprosto v poradku, ja mam PCO. Od zacatku vztahu jsem ho varovala, ze u me asi neni neco v poradku, kdyz predtim s prokazatelne plodnym partnerem ani tuk 8) No moc mi neveril a ted je z toho celkem spatny. Ale bojujeme spolecne :srdce: Ja mam syndrom PCO.

Lucylooo
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 04.05.18 10:01

@Piiimiii tak jak jsi dopadla? Já tak, jak jsem očekávala… :think:…nevadí, počítala jsem s tím :mavam:

Shinky90
Povídálka 45 příspěvků 04.05.18 10:20

Ahoj holky, mě dnes čeká úplně první IUI, tak jsem nervózní a zároveň se hrozně těším. :mavam:

Lucylooo
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 04.05.18 10:44

@Shinky90 hodně štěstíííí! :mavam:

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 04.05.18 11:22

@Shinky90 Taky preji hodne stesti :palec: A doma to nezapomente pojistit :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 75 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama