Kdy přejít na UM č.2 prosím?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 19:39

Kdy přejít na UM č.2 prosím?

Dobrý den, malý se narodil v půli července 2021. Myslíte, že už mohu přejít na Bebu 2? Je plně na UM. Mám kvůli tomu raději volat doktorce?
Děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
693
6.1.22 20:04

Tak dvojka je od ukončeného sesteho měsíce, což by (pokud správně počítám) mělo být v půlce ledna, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66457
6.1.22 20:22

Bere se to od ukončeného 6.mesice.. ale určitě se nic nestane, když to bude o pár dní dřív

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3074
6.1.22 20:29

Určitě se nic nestane i kdyby to bylo měsíc dříve…pokud je mimino dobře živené, zdravé, silné.
Ty mléka se liší poměrem živin a vitamínů, aby mělo mi v každém věku ideální poměr toho co potřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
6.1.22 20:37

Co sem si teď koukala na um kterou má naše malá tak na té dvojkové je psáno že není vhodná jako jediný zdroj živin takže předpokládám že když moje skvrně basti příkrmy jak dive tak by se nic nestalo kdybych jí to dala už teď kdy ji je 5 měsíců…ale protože mám jedničkového ještě 3 krabice tak to dorazím
U ostatních um to asi bude podobné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
730
6.1.22 21:14

Syn je narozeny 12. cervence a na UM 2 jsme presli dnes. Tech par dni uz neresim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4092
6.1.22 22:14

Klidně už bych 2 dala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
7.1.22 00:08

Dvojku bych dala určitě až tehdy, když by mělo dítě plně zavedený alespoň jeden příkrm…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat