Kdy s mimčem na procházku?

122
6.1.05 18:12

Kdy s mimčem na procházku?

Chtěla jsem se zeptat maminek,kdy jste šli s miminkem na první procházku?Máme 10denní holčičku a ráda bych s ní šla aspoň na krátkou procházku.Je mi jasné,že musí být přijatelné počasí.Prosím poraďte.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
6.1.05 18:21

Ahoj Aleneo, na první procházku jsem s Klárkou šla, když jí byl týden. V porodnici nám říkali, že mimčem, které váží alespoň 3 kg můžeme jít na procházku ihned, pokud není více než pět stupňů pod nulou nebo příliš silný vítr nebo smog. Přeju vám oběma pěkné zážitky při procházkách.
Renata

• Nahlásit
  • Citovat
461
6.1.05 20:10

Ahoj Aleneo,

Renata to popsala vyčerpávajícím způsobem. Asi bych poprvé začala na 20-30min a postupně přidávala dle počasí a reakce.

Já přeji hodně kilometrů se spokojeným mimčem.
Sendy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
6.1.05 21:07

Ahojky,
já jsem šla s malou ven hned druhý den co jsme přisly z porodnice, to jí byl asi týden. Byly jsme venku asi hodinku a pak jsme to prodlužovaly. Krásně jí to prospívalo, ale dej si pozor ať ji pořádně oblékneš. Moje malá dostala rýmu a nemohly jsme se jí 3 týdny zbavit. Jinak čerstvý vzduch je zdravý.
Ahojky a pěknou procházku
Radka a Sabinka 2m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.1.05 21:37

Pravda je, že pokud není víc jak 5 pod nulou, můžete ven ihned, ale skutečně není vhodný silný vítr a inverze. Já jsem to řešila nenásilně, šli jsme ven po týdnu na 20minut, další den už na 30minut a pak už na hodinu. Tohle nenásilné řešení jsem vyčetla z chytrých knížek. Tuhle sobotu má být slunečné počasí a celkem teplo, takže bych se určitě nebála ven. Ať ti ve zdraví roste a dělá samou radost.
ps:mám syna narozeného v únoru, v létě tenhle problém nemusí maminky řešit, to se může ven skutečně hned.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama