Reklama

Kdy srážet horečku u čtyřměsíčního?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

J-K
Stálice 71 příspěvků 09.09.18 00:09
Kdy srazet horecku u ctyrmesicniho?

Holky, poradte prosim - pri jake horecce srazite teplotu u miminek? U dcery 5r srazim az pri 39,5. Syn ma 4 mesice a poprve horecku - nyni po odectu 38,0. Spinka, jen trochu „chropti“ od rymy. Kdyz jsem ho merenim vzbudila, byl v pohode a hned zase usnul. Nechci zbytecne srazet, ale bojim se febrilnich kreci. Dekuju za nazory.

Reklama

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16032 příspěvků 09.09.18 00:16

hlavně vyvětrej v místnosti, kde spinká, obleč ho tak nějak přiměřeně. Byt nerada srážím u dětí, u takového prcka bych asi na noc malý Paralen dala :palec: A hlavně pitný režim, tekutiny, čaj -co nejvíc. Kojíš, nebo UM? To totiž dost zahlenuje :think:

J-K
Stálice 71 příspěvků 09.09.18 00:29

Kojim. Tak ho mam budit na kojeni? Jak ma rymu, budi se cca po 2 hodinach. Ted mi prijde uz studenejsi, snad to bude v pohode.. @pe-terka

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16032 příspěvků 09.09.18 00:32
@J-K píše:
Kojim. Tak ho mam budit na kojeni? Jak ma rymu, budi se cca po 2 hodinach. Ted mi prijde uz studenejsi, snad to bude v pohode.. @pe-terka

máš odsavačku na vysavač? pravidelně ho odsávej a po odsátí nakoj. Odstraníš z těla hlen plný bakterií, uleví se mu a kojením dodáš živiny i tekutiny. Co dvě hodiny naprosto stačí, i když budeš unavená :hug:

J-K
Stálice 71 příspěvků 09.09.18 00:38

Odsavacku mam, ale zatim jsem ji nepouzila, dcera mela z vysavace nekolik let trauma. Davam jen libenar a pak nakojim. Rymu mel nejhorsi vcera, dnes uz je to lepsi. Unavena jsem, ale to snad ani jinak u malyho mimina nejde ☺ Diky ???? @pe-terka

nenivolnynick
Kecalka 494 příspěvků 09.09.18 06:54

Ja bych 38 nesrazela, navic kdyz vypada v pohode… febrilni krece jsou z rychle zmeny teploty… bud ze hodne rychle vyleti nahoru nebo se prudce srazí, jen z vysoke teploty ne.
Na rymu je super ten sprej se slanou vodou

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 09.09.18 08:33

Pokud je v pohode tak bych nestazela. Stazela bch kdyby rval, nebo pres 38,5

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >