Kdy srážet horečku u čtyřměsíčního?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

J-K
Stálice 71 příspěvků 09.09.18 00:09
Kdy srazet horecku u ctyrmesicniho?

Holky, poradte prosim - pri jake horecce srazite teplotu u miminek? U dcery 5r srazim az pri 39,5. Syn ma 4 mesice a poprve horecku - nyni po odectu 38,0. Spinka, jen trochu „chropti“ od rymy. Kdyz jsem ho merenim vzbudila, byl v pohode a hned zase usnul. Nechci zbytecne srazet, ale bojim se febrilnich kreci. Dekuju za nazory.

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16725 příspěvků 09.09.18 00:16

hlavně vyvětrej v místnosti, kde spinká, obleč ho tak nějak přiměřeně. Byt nerada srážím u dětí, u takového prcka bych asi na noc malý Paralen dala :palec: A hlavně pitný režim, tekutiny, čaj -co nejvíc. Kojíš, nebo UM? To totiž dost zahlenuje :think:

J-K
Stálice 71 příspěvků 09.09.18 00:29

Kojim. Tak ho mam budit na kojeni? Jak ma rymu, budi se cca po 2 hodinach. Ted mi prijde uz studenejsi, snad to bude v pohode.. @pe-terka

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16725 příspěvků 09.09.18 00:32
@J-K píše:
Kojim. Tak ho mam budit na kojeni? Jak ma rymu, budi se cca po 2 hodinach. Ted mi prijde uz studenejsi, snad to bude v pohode.. @pe-terka

máš odsavačku na vysavač? pravidelně ho odsávej a po odsátí nakoj. Odstraníš z těla hlen plný bakterií, uleví se mu a kojením dodáš živiny i tekutiny. Co dvě hodiny naprosto stačí, i když budeš unavená :hug:

J-K
Stálice 71 příspěvků 09.09.18 00:38

Odsavacku mam, ale zatim jsem ji nepouzila, dcera mela z vysavace nekolik let trauma. Davam jen libenar a pak nakojim. Rymu mel nejhorsi vcera, dnes uz je to lepsi. Unavena jsem, ale to snad ani jinak u malyho mimina nejde ☺ Diky ???? @pe-terka

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 09.09.18 06:54

Ja bych 38 nesrazela, navic kdyz vypada v pohode… febrilni krece jsou z rychle zmeny teploty… bud ze hodne rychle vyleti nahoru nebo se prudce srazí, jen z vysoke teploty ne.
Na rymu je super ten sprej se slanou vodou

Alyss1
Závislačka 2861 příspěvků 1 inzerát 09.09.18 08:33

Pokud je v pohode tak bych nestazela. Stazela bch kdyby rval, nebo pres 38,5

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >