Kdy tahle situace proboha skončí?

Anonymní
5.3.21 21:16

Kdy tahle situace proboha skončí?

Dobrý večer, už dlouho přemýšlím kdy tahle hrozná doba skončí, jenže jaksi nevidím světlo na konci tunelu. Vím, že odpověď zřejmě neznáte ani vy. Přišla jsem si spíše vylít srdce, svoje blízké tím otravovat nechci protože toho mají samí nad hlavu. Z předešlého manželství mám dvě děti (10,12), se současným manželem mám 7 měsíční dceru. Do toho má ještě manžel dvě děti ve střídavě péči. Takže se defacto musím starát o pět děti, všichni jsou pořád doma. Když děti vyháním aby šli ven, tak mě neposlouchají, doma to u nás vypadá jako v blázinci. Všichni děti nezvládají distanci výuku, musím jím pomáhat s úkoly a hlavně se samotným učením. Dcera navíc neustále pláče, běhám sní po doktorech a nikdo neví důvod. Jsem už totálně vyřízena, jak psychicky tak i fyzicky. V noci spím tak tři hodiny, protože že se dcera pořád budí a brečí. Nemůžu si odpočinout ani během dně, musím se starát o děti a dohlížet aby nedělali blbostí. Dřív jsme aspoň s dětmi jezdili k sestře na statek, kde děti blbli a sestra mi pohlídala malou, tak jsem si tam pořádně odpočinula. Teď ale kvůli dementimu opatření (zákaz cestování mezi kraji) nemůžeme ani tam. Už mě tahle situace velmi ubiji, vím že kdyby nebyli takové blbé opatření a já bych v klidu mohla jít do kavárny, na nákupy, ke kadeřnici, na výlet a hlavně děti do školy byla bych na tom mnohem lépe. Dřív jsem se spoléhala na očkování, ale manželovi před pár dny zemřela babička na covid a to už byla očkováná oběmi dávkami. Jsem ztratila veškerou naději a někdy mám chuť už všechno skončit…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
905
5.3.21 21:20

Tak ubíjí to hodně lidí, ale zase to ber tak, že k tomu všemu nemusíš do práce. Co nějakou placenou výpomoc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1616
5.3.21 21:22

Nezlob se, ale myslim, ze u vas neni problem v covidu, ale ve vychove a manzelovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3206
5.3.21 21:23

Možná to neskončí nikdy. Děti už nikdy nepůjdou do školy, on-line výuka bude standard. Dospěli co mohou převážně budou na home office. Restaurace v podstatě zaniknou. Budeme se scházet jen tajné. Dobre časy už jsou asi navždy pryč. Nemyslím si ze to skončí. Asi je to nějaký převrat světa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14173
5.3.21 21:24

Jojo, a predstav si tu honicku u nas, co prijdeme ve ctyri z prace domu :?

O kadernictvi ani nemluvim. Pustila jsem se dnes do domaciho barveni a nevim, jestli budu mit odvahu v pondeli jet do prace :,( :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 21:27

@Zuzaja Pardon, ale já myslím že práci mám a mám jí 24 hodin. Starát se o tolik děti a o domácnost opravdu není žádná sranda, navíc o dceru se starám skoro neustále.

• Citovat
  • Nahlásit
52983
5.3.21 21:29

Myslim si, ze jsme tak v pulce. Ze jeste takovy rok bude trvat, nez to srovnaji ockovanim a promorenim. Pak se vse zacne vracet do normalnich koleji.
Nezmizi tahle nemoc nikdy, ale musi ji ukocirovat.
Spanelska chripka byl taky problem, taky s ni nejaky cas bojovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 21:29

@Zuzaja Jo a na výpomoc nemáme peníze.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 21:30

@VitaminC A proč si to myslíš?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 21:32

@zudina Děkuju, takové uklidnění jsem opravdu potřebovala :roll:.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 21:35
@zudina píše:
Možná to neskončí nikdy. Děti už nikdy nepůjdou do školy, on-line výuka bude standard. Dospěli co mohou převážně budou na home office. Restaurace v podstatě zaniknou. Budeme se scházet jen tajné. Dobre časy už jsou asi navždy pryč. Nemyslím si ze to skončí. Asi je to nějaký převrat světa.

Taky si to myslím. Většina lidí se ti vysmeje, že věříš nějakým konspiračním teoriim… Ale ja si myslim, ze toto je vše účelové, s tím, že holt se „obetuji“ někteří staří a slabi, aby se dosáhlo účelového záměru, který by me zajímalo, v čem spočívá… Zadlužení, vyvolávání paniky, likvidace některých oborů, agrese mezi lidmi (na jedné straně covid maniaci, na druhé popiraci), totální degradace školství, které stalo za starou belu už předtím a teď snad ani nemluvím… Nevěřím, že toto není součástí nějakého vyššího záměru. Anonym, prosím. Většině se tento názor nelíbí.

• Citovat
  • Nahlásit
3821
5.3.21 21:36
@zudina píše:
Možná to neskončí nikdy. Děti už nikdy nepůjdou do školy, on-line výuka bude standard. Dospěli co mohou převážně budou na home office. Restaurace v podstatě zaniknou. Budeme se scházet jen tajné. Dobre časy už jsou asi navždy pryč. Nemyslím si ze to skončí. Asi je to nějaký převrat světa.

Bohužel začínám mít stejný názor..
Co nám zbyde? Musíme se radovat z maličkostí, být vděční za to, že jsme (relativně) zdraví, děti jsou zdravé. Teď bude jaro, první slunce, vit D a bude lépe ;)
Je to těžká situace pro všechny. Sama mám 3 letou dceru a 10letého na distance. Vařit, prát, uklízet, doučovat dítě školu, protože distanční výuky je málo, nestačí to. Hrát si s malou, která už v 7 ráno drží štětec a hledá vodovky :mrgreen: teď mám ještě 14 dní volno, kromě pár dní v práci.. je to náročné. Ale nesmíme se z toho po.rat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1546
5.3.21 21:38

@zudina proboha, to snad ne.ale můžeš tak žít i dál, když budeš chtít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 21:39
@Anonymní píše:
@zudina Děkuju, takové uklidnění jsem opravdu potřebovala :roll:.

A nezlob se, zakladatelko, ale se 4 dětmi si pořídit další mimi, co jsi čekala? To je dost o nervy i bez covidu…

• Citovat
  • Nahlásit
3821
5.3.21 21:39
@Anonymní píše:
Taky si to myslím. Většina lidí se ti vysmeje, že věříš nějakým konspiračním teoriim… Ale ja si myslim, ze toto je vše účelové, s tím, že holt se „obetuji“ někteří staří a slabi, aby se dosáhlo účelového záměru, který by me zajímalo, v čem spočívá… Zadlužení, vyvolávání paniky, likvidace některých oborů, agrese mezi lidmi (na jedné straně covid maniaci, na druhé popiraci), totální degradace školství, které stalo za starou belu už předtím a teď snad ani nemluvím… Nevěřím, že toto není součástí nějakého vyššího záměru. Anonym, prosím. Většině se tento názor nelíbí.

Dřív jsem si to taky myslela. Ze začátku - konspirace.
Teď už si to nemyslím, vím jen, že to je jeden velký průser..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat