kdy testoviny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 10.07.09 08:15
kdy testoviny

Chci se zeptat kdy jste zacli davat testoviny?

Reakce:
Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 10.07.09 09:06

Já jsem je začala dávat,když bylo malýmu 8 měsíců… :lol:

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 10.07.09 09:19

Taky od 8 měsíce:-)

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 10.07.09 09:29

Já určitě až po roce, ale kdy přesně si nepamatuju. Myslím, že jako první je měla v rybičce od Hippu. Ale bylo to hlavně proto, že mi do roka odmítala skoro všechno kromě MM. Zato teď jsou těstoviny nejlepší přílohou - hned po řízku :lol: :lol: :lol:

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 10.07.09 10:27

Od 8 m v lahvičkách od hippu a od roka jako přílohu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 10.07.09 10:36

A co treba rajcata?ja se divala a nasklenickach je od 6mesice.Tepelne jste je zpracovali nebo jak??

cmelda
Závislačka 2753 příspěvků 10.07.09 11:14

ja rajcata davala uz od 7.mesice, nejradsi je mel syrovy - bez slupky. pres zimu jen tepelne zpracovany, protoze byly tradicne bez chuti, ted opet samotny, muze se za nima zabit :)

Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 10.07.09 11:14

No oni do skleniček dávají skoro všechno bez ohledu na věk…Rajčata by se měli dávat od roka,ale já jsem ho zkusila dát v 9 měsících… :oops: Spařila jsem slupku horkou vodou,oloupala a dala vařit s ostatní zeleninou..K tomu jsem měla právě ty těstoviny…Malýmu to moc chunalo,ale často je teda ještě nedávám…

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 10.07.09 12:55

těstoviny ještě před ukončeným 7m. (cíleně, kvůli lepku)

rajčata vařená v příkrmu (domácím) prvně v 8m. syrová nikdy nechtěl a vzal si je prvně až snad v 14m?? (nabízela jsem o hoodně dřív, kolem 9-10m, ale prostě ne-e)

teď rajčata ve všech podobách, rajskou vařím na hektolitry, příkrmy ve skleničkách (někdy na ven) zá:,–(ně s rajčaty :) a těstovinami

Babeta
Kecalka 171 příspěvků 10.07.09 14:28

Těstoviny asi od 8.měs, nejdřív bezvaječné a bezlepkové, normální asi v 10m. Rajčata taky od osmého, vařené v páře, bez slupky, ale střídmě (1 malé), jsou totiž alergenní.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.09 14:54

Pšeničné dost pozdě, po roce určitě. Pšenice prostě zdravá není, když už, tak aspoň těstoviny ze semoliny z tvrdé pšenice - tritticum durum (např. Panzani).

Lepší jsou těstoviny kukuřičné nebo rýžové, zkoušela jsem i pohankové, ale ty mi nechutnaly.

Lepek bych cíleně zavedla nějak jinak (ovesné, ječné, žitné vločky do polévky, kroupy do polévky, ovoce s nemléčnou kaší s lepkovou obilovinou, mléčná kaše s lepkovou obilovinou - co nejméně pšenice, opět).

Děti (i já) ale mají těstoviny rádi, takže pomalu rezignuji, potrpíme si hlavně na zapečené s masem a/nebo zeleninou zalitými vajíčky. A rajskou samozřejmě, je to levné, rychlé jídlo, na které mám doma vždycky zásoby.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >