Reklama

kdy testoviny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 10.07.09 08:15
kdy testoviny

Chci se zeptat kdy jste zacli davat testoviny?

Reklama

Reakce:

Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 10.07.09 09:06

Já jsem je začala dávat,když bylo malýmu 8 měsíců… :lol:

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 10.07.09 09:19

Taky od 8 měsíce:-)

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 10.07.09 09:29

Já určitě až po roce, ale kdy přesně si nepamatuju. Myslím, že jako první je měla v rybičce od Hippu. Ale bylo to hlavně proto, že mi do roka odmítala skoro všechno kromě MM. Zato teď jsou těstoviny nejlepší přílohou - hned po řízku :lol: :lol: :lol:

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 10.07.09 10:27

Od 8 m v lahvičkách od hippu a od roka jako přílohu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 10.07.09 10:36

A co treba rajcata?ja se divala a nasklenickach je od 6mesice.Tepelne jste je zpracovali nebo jak??

cmelda
Závislačka 2753 příspěvků 10.07.09 11:14

ja rajcata davala uz od 7.mesice, nejradsi je mel syrovy - bez slupky. pres zimu jen tepelne zpracovany, protoze byly tradicne bez chuti, ted opet samotny, muze se za nima zabit :)

Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 10.07.09 11:14

No oni do skleniček dávají skoro všechno bez ohledu na věk…Rajčata by se měli dávat od roka,ale já jsem ho zkusila dát v 9 měsících… :oops: Spařila jsem slupku horkou vodou,oloupala a dala vařit s ostatní zeleninou..K tomu jsem měla právě ty těstoviny…Malýmu to moc chunalo,ale často je teda ještě nedávám…

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 10.07.09 12:55

těstoviny ještě před ukončeným 7m. (cíleně, kvůli lepku)

rajčata vařená v příkrmu (domácím) prvně v 8m. syrová nikdy nechtěl a vzal si je prvně až snad v 14m?? (nabízela jsem o hoodně dřív, kolem 9-10m, ale prostě ne-e)

teď rajčata ve všech podobách, rajskou vařím na hektolitry, příkrmy ve skleničkách (někdy na ven) zá:,–(ně s rajčaty :) a těstovinami

Babeta
Kecalka 171 příspěvků 10.07.09 14:28

Těstoviny asi od 8.měs, nejdřív bezvaječné a bezlepkové, normální asi v 10m. Rajčata taky od osmého, vařené v páře, bez slupky, ale střídmě (1 malé), jsou totiž alergenní.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.09 14:54

Pšeničné dost pozdě, po roce určitě. Pšenice prostě zdravá není, když už, tak aspoň těstoviny ze semoliny z tvrdé pšenice - tritticum durum (např. Panzani).

Lepší jsou těstoviny kukuřičné nebo rýžové, zkoušela jsem i pohankové, ale ty mi nechutnaly.

Lepek bych cíleně zavedla nějak jinak (ovesné, ječné, žitné vločky do polévky, kroupy do polévky, ovoce s nemléčnou kaší s lepkovou obilovinou, mléčná kaše s lepkovou obilovinou - co nejméně pšenice, opět).

Děti (i já) ale mají těstoviny rádi, takže pomalu rezignuji, potrpíme si hlavně na zapečené s masem a/nebo zeleninou zalitými vajíčky. A rajskou samozřejmě, je to levné, rychlé jídlo, na které mám doma vždycky zásoby.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >