Kdy už bude líp?

Anonymní
26.7.11 14:26

Kdy uz bude lip?

Ahoj,

možná Vám to přijde banální,ale já už nevím jak dál…víte loni jsem odmaturovala a od října jdu dálkově na školu a strasně rada bych chtěla práci,ale od října hledám a nic:-( jsem z toho zoufala, nebaví me sedet doma na zadku.

K tomu ta touha mit miminko,ale jak kdyz s pritelem nemame praci a ani spolu nebydlime jelikoz nemame oba staly prijem:-( poslední dobou mam z toho cim dal tim horsi naladu…tak bych si rada popovídala s nekym

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3362
26.7.11 14:29

nemáš utkvělou představu o tom, co ny jsi chtěla dělat? Já jen, že někdo jisté práce dělat prostě nehodlá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.11 14:33

nemam, teda az na delníka,jinak je mi to fuk - jestli uklízet, roznaset, pomahat v kuchyni, administrativa a podobne…odpovídam skoro na vsechny nabidky a nic

• Nahlásit
  • Citovat
3362
26.7.11 14:34

tak někde bude chyba.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
26.7.11 14:34

Nevím odkud jsi, ale i v Praze to prostě musíš rozjet ve velkém. Přítel třeba teď hledal podřízeného (IT) a přihlásilo se mu 30 lidí 8-o A třeba na pozice, co chceš ty se jich hlásí stovky. Prostě když se na to místo, co chceš hlásí 100 lidí, ty sama musíš oslovit 100 zaměstnavatelů, abys čistě statisticky měla nějakou šanci. Prostě z toho nebuď smutná, neber si to osobně, je to jen o těch číslech. Neupínej se moc na jedinou pozici a zkoušej to dál. Držím palce.
Jo a víš jak psát motivační dopis, životopis, co říkat na pohovoru? Je na to spoustu webů, jistě to máš nastudované, ale kdyžtak se ptej, i tady ti holky poradí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.11 14:35

jo nevím kde, odepisuju, volam a koukam po meste na nabídky prace a nic… a kdyz uz jdu na pohovor tak se pak neozvou:-(

• Nahlásit
  • Citovat
3362
26.7.11 14:39

a podala sis sama inzerát? Doporučuji jobs.cz ten portál je opravdu bezvadný.
Jinak nevěš hlavu, byla krize holt se lidé práce drží, seč mohou…podívej se sem http://portal.mpsv.cz/sz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.11 14:44

jsem z maleho mesta v jiznich cechach takze tady moc prace neni…

to je dobry napad podat si inzerat dekuju…

jo vzdy na pohovorech a motivacních dopisech jsem nervak, nevim co napsat a to nas to ucili ve skole, mam obchodku…

• Nahlásit
  • Citovat
1505
26.7.11 14:45

ahoj … zkus se zaregistrovat na nějakých webech. Třeba na jobs.cz, tam se mi třeba podařilo najít si práci a docela rychle. Občas tam jsou i pěkné brigádky. A navíc si tam utvoříš parádní životopis :palec:
Tak hlavu vzhůru a ať se ti zadaří.
A nebo si zažádej na ÚP o rekvalifikační kurz, ten se ti vždycky hodí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.11 15:01

dekuju holky, zkusim to

• Nahlásit
  • Citovat
13047
26.7.11 15:23

A odkud jsi? já jsem z českých Velenic a vím že tady ten Jih je drobet zakletý, a u nás třeba přímo ve městě opravdu nic není… bez dojíždění se to neobejde, ale i tak je nabídka dosti bídná..každopádně nevěš hlavu, vždycky jsou v životě období která stojí jak říkám za prd ale zase bude líp.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
26.7.11 15:30

Z lidí na pohovoru neměj strach, představ si je třeba, jak ráno sedí na WC, prostě normální smrtelníci. A do motiváku psát v pár větách proč tu práci chceš a něco, co umíš podstatného pro tu práci a co jiní třeba psát nebudou. Třeba: Mám zájem o práci recepční, umím perfektně aj na komunikativní úrovni, strávila jsem 2 měsíce ve Velké Británii jako au pair. A v životopisu musíš vypíchnout přesně to, co v inzerátu stojí. Chtějí komunikativní a spolehlivou osobu, tak tam napiš, že jsi komunikativní a zodpovědná. Prostě na každou pozici nebuď líná napsat trochu jiné CV.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.11 15:50

gina prave neco v tom smyslu tam vzdy pisu…

Gabriel ja jsem z tábora

• Nahlásit
  • Citovat
1505
26.7.11 17:13

Jééé, já jsem taky z Tábora :-) Je fakt, že je to tu dosti bídné co se práce týče … ale teď nedávno nabírali v Masně-kámoška tam šla. Plat má na Táborsko pěkný a její práce je vážení porcovaného masa a lepení etiket. Akorát je to tam třísměnný provoz. Zkus se tam zeptat, oni vždycky po 3-4 měsících dělají „nábory“ :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2330
26.7.11 17:37

klari a ktera masna a kde? myslis ze by vzali nekoho kdo ma obchodku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama