Kdy vám začaly šediny

Anonymní
6.5.20 09:04

35 let a začínají mi bělet vlasy

Ahoj,
je mi 35 a už delší dobu si nacházím bílé vlasy, dnes jsme se česala a koukám, že jich mám už fakt hodně, vytrhala sjme si jich asi 10, které byly hodně viditelné..

trochu mě to znepokojuje, opravdu uplně bílé vlasy, uplně svítily v mácg tmavých vlasech, je mi 35 teprve..

myslíte, že to může být ze stresu, poslední dobou ho mám opravdu hodně, párkrát jsme byla i blízko kolapsu, ted je to lepší, ale přesto jsou v mém životě věci, které nejsou jednoduché..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13641
6.5.20 09:08

Já začala šedivět, když mi bylo 25, moje mamka, když jsem byla v pubertě a babička moc šedivých vlasů neměla.. ale trhat si vlasy by mě nenapadlo, však to musí bolet :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
6.5.20 09:10

Ahoj, mě začaly šediny ve 25. Teď je mi 35, a kdybych se nebarvila, tak mám celý předek bílý. Vzadu mi nějakým zázrakem vlasy nešediví :joy:. Mám to po svém taťkovi. Moje sestra je o rok starší a nemá ani jeden, ta je pro změnu po babičce, která ani v 60 neměla žádné šediny. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
877
6.5.20 09:15

Bude mi 34 a první šedý vlas jsem si našla předloni. A mám několik kamarádek, které začaly šedivět už před třicítkou a vím i o ženách, které začaly šedivět dokonce před dvacítkou. Podle mě je to uplně normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1146
6.5.20 09:16

Tmavé vlasy šednou dřív (a je to dřív vidět). Mě je skoro 35 a zatím jsem nic neobjevila (aspoň nejakou výhodu mají ty myší vlasy)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2030
6.5.20 09:47

To je uplne normalni vek, spis bych rekla, ze jsi v te lepsi polovine, co sedivy dele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
6.5.20 09:50

Mě taky tak těsně po 30… Ale mě se to celkem líbí. Vlasy si nebarvim. Uvidím, jak to bude pokračovat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama