Kdy začít brát HA prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.05.18 08:12
Kdy začít brát HA prosím

Dobrý den, prosím pro někoho možná hloupý dotaz, ale začínám brát po mnoha letech HA, má se brát při prvním dni ms, jenže teď nevím zda vzít už dnes, protože to mám ten první jen takové pidi špinění, tak nevím jestli to brát jako rozjetou ms nebo jen příprava den před, až druhý den už je krvácení silné…už dnes že?

Reklama

Reakce:

nonina
Závislačka 3998 příspěvků 08.05.18 08:19

Hned jak začneě menstruovat, tudíž už dnes.

Anonymní  08.05.18 08:22

@nonina moc děkuji, vůbec jsem si nebyla jistá zda brát jako ms i takové pidi špinění

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61367 příspěvků 3 inzeráty 08.05.18 08:26

No pidi špinění se jako začátek MS nebere, takže by to dnes být nemělo, ale zas na druhou stranu, ono tím, že si ji vezmeš už dnes, nic nezkazíš.

Anonymní  08.05.18 08:44

@j.a.n.i1 začínám jí brát z toho důvodu že posledních 6 měsíců jí mám pokaždé horší a horší, poslední tři měsíce první 3 dny tlak sotva 50/40 musím mít nejmíň 3 vložky max hod, nesnesitelné bolesti na které ani léky nepomáhají, takže jsem úplně neschopná ničeho jen ležet v křeči :zed:, ten první to je že samo neteče ale při utření už krev je, takže to je první den ms…

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 5243 příspěvků 08.05.18 09:04

No a jak bude lékař tvou velmi bolestivou ms řešit? Tím že ti napíše Ha? Nebylo by lepší zjistit příčinu?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61367 příspěvků 3 inzeráty 08.05.18 09:19

@lachtanice86 No, ona je dost často příčina hormonální, plus zakladatelka nikde nepíše, že ji lékař neřešil :think:

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 5243 příspěvků 08.05.18 09:23

@j.a.n.i1 stejně tak ale nepíše že to lékař řešil.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61367 příspěvků 3 inzeráty 08.05.18 11:14

@lachtanice86 Taky se ptala pouze na to, kdy má nasadit HA, nemusí nám k tomu psát anamnézu…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Spolek Šalamoun: Slámová lhala! Je to lidský odpad adorující vraha, otáčí právnička

Spolek Šalamoun se už delší dobu snaží obnovit proces Petra Kramného, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama