Reklama

Septoplastika a tygří mast

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PajkaJ
Povídálka 14 příspěvků 07.05.18 10:51
Septoplastika a tygří mast

Ahojky, má někdo zkušenosti s touto kombinací - čerstvě po propuštění z nemocnice po septoplastice, neustále ucpaný nos, tak pod něj mazat tygří mast. Na rýmu mi vždy pomáhá, ale je to celkem síla, tak nevím, jestli je vhodná po operaci..

Reklama

Reakce:

backblack
Nováček 5 příspěvků 07.05.18 11:07

Já tygří mast kombinovala se sprejem do nosu, trvalo to tak přes měsíc než se nos uvolnila a dalo se relativně dýchat. Mast jsem dávala na kůži pod nos ne do nosu.

PajkaJ
Povídálka 14 příspěvků 07.05.18 11:14

@backblack bezva, díky za sdílení zkušenosti :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >