Septoplastika a tygří mast

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PajkaJ
Povídálka 14 příspěvků 15 inzerátů 07.05.18 10:51
Septoplastika a tygří mast

Ahojky, má někdo zkušenosti s touto kombinací - čerstvě po propuštění z nemocnice po septoplastice, neustále ucpaný nos, tak pod něj mazat tygří mast. Na rýmu mi vždy pomáhá, ale je to celkem síla, tak nevím, jestli je vhodná po operaci..

Reklama

Reakce:

backblack
Nováček 5 příspěvků 07.05.18 11:07

Já tygří mast kombinovala se sprejem do nosu, trvalo to tak přes měsíc než se nos uvolnila a dalo se relativně dýchat. Mast jsem dávala na kůži pod nos ne do nosu.

PajkaJ
Povídálka 14 příspěvků 15 inzerátů 07.05.18 11:14

@backblack bezva, díky za sdílení zkušenosti :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Zlatá mládež 2 v Africe: Běž do p*či, zuřil Renato. Štáb čekal drama a slzy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Pirát Bartoš vmetl Zemanovi Havla, Poche je prý kontroverzní trafikant

Není pan Poche jen nějakým zástupným problémem? Nad tím se zamýšlí předseda... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Nejznámější čtyřčata v Česku. Poslední se narodila před týdnem

Po patnácti letech se v České republice opět narodila čtyřčata, už... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama