Septoplastika a tygří mast

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PajkaJ
Povídálka 14 příspěvků 10 inzerátů 07.05.18 10:51
Septoplastika a tygří mast

Ahojky, má někdo zkušenosti s touto kombinací - čerstvě po propuštění z nemocnice po septoplastice, neustále ucpaný nos, tak pod něj mazat tygří mast. Na rýmu mi vždy pomáhá, ale je to celkem síla, tak nevím, jestli je vhodná po operaci..

Reklama

Reakce:

backblack
Nováček 5 příspěvků 07.05.18 11:07

Já tygří mast kombinovala se sprejem do nosu, trvalo to tak přes měsíc než se nos uvolnila a dalo se relativně dýchat. Mast jsem dávala na kůži pod nos ne do nosu.

PajkaJ
Povídálka 14 příspěvků 10 inzerátů 07.05.18 11:14

@backblack bezva, díky za sdílení zkušenosti :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama