Reklama

Operace hemoroidů, plastika

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 20:01
Operace hemoroidů, plastika

Prosím anonymně (velmi intimní problém), jinak smazat!
Zbývá mi pár týdnů do porodu a poprvé mě to potkalo…Máte někdo zkušenosti s operací hemoroidů a taky následků v podobě kožních řas po trombotizovaných hemoroidech? Našla jsem kliniku Chimare v Praze, kde nabízejí odstranění hemoroidů i plastiku anu, ale výsledky a zkušenostmi na netu pochopitelně nikdo veřejně neprezentuje. Jinak aktuálně můj konečník vypadá jak u ovulující samice paviána, svědí to nepředstavitelně. Mám pocit, že zbývající období do porodu proležím, protože když ujdu pár kroků, nejradši bych se narazila na nějaký kůl a udrbala. Čípky ani masti příliš nepomáhají, dvakrát mi již vyřízli trombus, nicméně zůstaly kožní řasy, plus klasické hemoroidy bez trombů. Hygiena nefunguje, a to se pokaždé sprchuji, zkrátka je to v takovém stavu, že vydrbat dokonale všechny ty záhyby a laloky se málokdy podaří. Budu vděčná za každé sdílené zkušenosti. Chci na operaci co nejdřív, šestinedělí s tímhle rozhodně nevydržím. Jinak jsem sportovní typ, jím spoustu ovoce a zeleniny, análním sexem nedotčená. Prostě to těhotenství…

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 20:16

Pokud je to takové, jak píšeš, tak přijmi mou upřímnou soustrast, to musí být peklo :( Já jsme žila v omylu, že mám vnější hemoroidy, ale to ukrutně bolestivé byla právě prasklina. Po operaci mi nepřijde, že by zmizela, ale rozhodně přestala bolet. A při té operaci mi zjistili vnitřní hemoroidy a že si v těhotenství užiju, až to přijde :/

No, můj zadek není nic nádherného, ale dokážu s tím žít, používám jen vlhčené kapesníky a sem tam nějakou mastičku, když jsem odřená. Partner s análem ještě nepřišel, což je fajn.
Plastika análu by mě zajímala, ale nevěřím, že by to tam pak vypadalo nějak výstavně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 20:36

Já jsem po jednom porodu a samozřejmě se mi po něm také ukázali :( mám tam pár hemoroidů…a je to děsně nepříjemný, občas i krvácí pri „kakání“…jsem z nich nešťastná…nechci s tím jít nikam, stydím se :oops: :(

hanaross
Kecalka 139 příspěvků 1 inzerát 05.05.18 20:41

A co detralex, mě po porodu vylezly hemoroidy extreme a během par dnů užívání+mast hemastop+ hygiena bylo vše v pohodě, a to jsem nemohla ani sedět

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 21:16

Detralex mi na chirurgii (kdy mi vyřezávali tromby) nenabídli, zkusím si o něj říct. Samotné hemoroidy podle mě mají šanci na nějaké zatažení, ale ty kožní řasy (jmenuje se to řitní výčnělky, výrůstky) už těžko. Ještě jsem v Praze našla Hemo Clinic, kde by to měli operovat. Jinak kdo má ten hemoroid tvrdý (perianální tromboza), tak tam doporučuji neotálet a jít na ošetření, když se neudělá včas, kůže se vytahá a následky jsou trvalé. Musím říct, že pro mě návštěva lékaře bylo obrovské sebezapření, ale jsem aktivní člověk a nemohu fungovat tak, že neujdu 100 m, musím to zkrátka nějak vyřešit.
Zakladatelka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 21:17
@Anonymní píše:
Prosím anonymně (velmi intimní problém), jinak smazat!
Zbývá mi pár týdnů do porodu a poprvé mě to potkalo…Máte někdo zkušenosti s operací hemoroidů a taky následků v podobě kožních řas po trombotizovaných hemoroidech? Našla jsem kliniku Chimare v Praze, kde nabízejí odstranění hemoroidů i plastiku anu, ale výsledky a zkušenostmi na netu pochopitelně nikdo veřejně neprezentuje. Jinak aktuálně můj konečník vypadá jak u ovulující samice paviána, svědí to nepředstavitelně. Mám pocit, že zbývající období do porodu proležím, protože když ujdu pár kroků, nejradši bych se narazila na nějaký kůl a udrbala. Čípky ani masti příliš nepomáhají, dvakrát mi již vyřízli trombus, nicméně zůstaly kožní řasy, plus klasické hemoroidy bez trombů. Hygiena nefunguje, a to se pokaždé sprchuji, zkrátka je to v takovém stavu, že vydrbat dokonale všechny ty záhyby a laloky se málokdy podaří. Budu vděčná za každé sdílené zkušenosti. Chci na operaci co nejdřív, šestinedělí s tímhle rozhodně nevydržím. Jinak jsem sportovní typ, jím spoustu ovoce a zeleniny, análním sexem nedotčená. Prostě to těhotenství…

Mam to stejny po tretim porodu, v zivote jsem netrpela na zacpu, pohankou se laduju jak pitoma, masti, kremy nic. Taky by me zajimalo, kdo co poradi. Ach jo, uprimnou soustrast.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 21:38

Anonym 21:17: zkus kefiry… cele sestinedeli jsem na wc prorvala. a pak nekde vycetla kefir..pravidelne jsem ho pila kazdy den, hooodne pila vodu, chvili pouzivala rekt. cipky od Hemagelu a mam klid..a to uz jsem s tim chtela nekam jit :think:

Káťa19
Kelišová 6741 příspěvků 37 inzerátů 05.05.18 21:42

Mam kamaradku, co si uzila, po bezne operaci peklo, nakonec si zaplatila lecbu tady http://www.hemoclinic.cz a je spokojena.
Resi tady PRICINU a ne nasledek jako jinde ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama