Operace hemoroidů, plastika

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.05.18 20:01
Operace hemoroidů, plastika

Prosím anonymně (velmi intimní problém), jinak smazat!
Zbývá mi pár týdnů do porodu a poprvé mě to potkalo…Máte někdo zkušenosti s operací hemoroidů a taky následků v podobě kožních řas po trombotizovaných hemoroidech? Našla jsem kliniku Chimare v Praze, kde nabízejí odstranění hemoroidů i plastiku anu, ale výsledky a zkušenostmi na netu pochopitelně nikdo veřejně neprezentuje. Jinak aktuálně můj konečník vypadá jak u ovulující samice paviána, svědí to nepředstavitelně. Mám pocit, že zbývající období do porodu proležím, protože když ujdu pár kroků, nejradši bych se narazila na nějaký kůl a udrbala. Čípky ani masti příliš nepomáhají, dvakrát mi již vyřízli trombus, nicméně zůstaly kožní řasy, plus klasické hemoroidy bez trombů. Hygiena nefunguje, a to se pokaždé sprchuji, zkrátka je to v takovém stavu, že vydrbat dokonale všechny ty záhyby a laloky se málokdy podaří. Budu vděčná za každé sdílené zkušenosti. Chci na operaci co nejdřív, šestinedělí s tímhle rozhodně nevydržím. Jinak jsem sportovní typ, jím spoustu ovoce a zeleniny, análním sexem nedotčená. Prostě to těhotenství…

Reklama

Reakce:

Anonymní  05.05.18 20:16

Pokud je to takové, jak píšeš, tak přijmi mou upřímnou soustrast, to musí být peklo :( Já jsme žila v omylu, že mám vnější hemoroidy, ale to ukrutně bolestivé byla právě prasklina. Po operaci mi nepřijde, že by zmizela, ale rozhodně přestala bolet. A při té operaci mi zjistili vnitřní hemoroidy a že si v těhotenství užiju, až to přijde :/

No, můj zadek není nic nádherného, ale dokážu s tím žít, používám jen vlhčené kapesníky a sem tam nějakou mastičku, když jsem odřená. Partner s análem ještě nepřišel, což je fajn.
Plastika análu by mě zajímala, ale nevěřím, že by to tam pak vypadalo nějak výstavně.

Anonymní  05.05.18 20:36

Já jsem po jednom porodu a samozřejmě se mi po něm také ukázali :( mám tam pár hemoroidů…a je to děsně nepříjemný, občas i krvácí pri „kakání“…jsem z nich nešťastná…nechci s tím jít nikam, stydím se :oops: :(

hanaross
Kecalka 133 příspěvků 1 inzerát 05.05.18 20:41

A co detralex, mě po porodu vylezly hemoroidy extreme a během par dnů užívání+mast hemastop+ hygiena bylo vše v pohodě, a to jsem nemohla ani sedět

Anonymní  05.05.18 21:16

Detralex mi na chirurgii (kdy mi vyřezávali tromby) nenabídli, zkusím si o něj říct. Samotné hemoroidy podle mě mají šanci na nějaké zatažení, ale ty kožní řasy (jmenuje se to řitní výčnělky, výrůstky) už těžko. Ještě jsem v Praze našla Hemo Clinic, kde by to měli operovat. Jinak kdo má ten hemoroid tvrdý (perianální tromboza), tak tam doporučuji neotálet a jít na ošetření, když se neudělá včas, kůže se vytahá a následky jsou trvalé. Musím říct, že pro mě návštěva lékaře bylo obrovské sebezapření, ale jsem aktivní člověk a nemohu fungovat tak, že neujdu 100 m, musím to zkrátka nějak vyřešit.
Zakladatelka

Anonymní  05.05.18 21:17
@Anonymní píše:
Prosím anonymně (velmi intimní problém), jinak smazat!
Zbývá mi pár týdnů do porodu a poprvé mě to potkalo…Máte někdo zkušenosti s operací hemoroidů a taky následků v podobě kožních řas po trombotizovaných hemoroidech? Našla jsem kliniku Chimare v Praze, kde nabízejí odstranění hemoroidů i plastiku anu, ale výsledky a zkušenostmi na netu pochopitelně nikdo veřejně neprezentuje. Jinak aktuálně můj konečník vypadá jak u ovulující samice paviána, svědí to nepředstavitelně. Mám pocit, že zbývající období do porodu proležím, protože když ujdu pár kroků, nejradši bych se narazila na nějaký kůl a udrbala. Čípky ani masti příliš nepomáhají, dvakrát mi již vyřízli trombus, nicméně zůstaly kožní řasy, plus klasické hemoroidy bez trombů. Hygiena nefunguje, a to se pokaždé sprchuji, zkrátka je to v takovém stavu, že vydrbat dokonale všechny ty záhyby a laloky se málokdy podaří. Budu vděčná za každé sdílené zkušenosti. Chci na operaci co nejdřív, šestinedělí s tímhle rozhodně nevydržím. Jinak jsem sportovní typ, jím spoustu ovoce a zeleniny, análním sexem nedotčená. Prostě to těhotenství…

Mam to stejny po tretim porodu, v zivote jsem netrpela na zacpu, pohankou se laduju jak pitoma, masti, kremy nic. Taky by me zajimalo, kdo co poradi. Ach jo, uprimnou soustrast.

Anonymní  05.05.18 21:38

Anonym 21:17: zkus kefiry… cele sestinedeli jsem na wc prorvala. a pak nekde vycetla kefir..pravidelne jsem ho pila kazdy den, hooodne pila vodu, chvili pouzivala rekt. cipky od Hemagelu a mam klid..a to uz jsem s tim chtela nekam jit :think:

Káťa19
Kelišová 6070 příspěvků 37 inzerátů 05.05.18 21:42

Mam kamaradku, co si uzila, po bezne operaci peklo, nakonec si zaplatila lecbu tady http://www.hemoclinic.cz a je spokojena.
Resi tady PRICINU a ne nasledek jako jinde ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama