Když nechce ven

Anonymní
25.11.19 17:46

Když nechce ven

Ahoj. Nějaké rady na vyvolání porodu? Jsem 41 TT a ani mi nekleslo břicho :zed: ale hlavicka sestupuje a naléhá tak nějak tomu pomoci po domacku?
Dnes jsem pila maliník, pak sex, pak horká koupel, pak procházka, pak zas maliník a nic. Prostě se mu u mě líbí :lol:
Prakticky denně piju ten čaj a koupu se v horké vodě. Zkusila jsem i červené víno, taky úklid včetně luxu a úklidu schodů, do patra chodím skoro furt hlavně v noci na záchod :lol: mimino se drží jak klíště, přitom už přece musí být úplně hotové a ready v tomto týdnu s normální porodní váhou :D

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

25.11.19 18:02

Procházky teplá koupel moje kolegyně omyla okna a večer jela směr porodnice a za pár hodin byla malinká na světě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6288
25.11.19 21:05

Když se miminku nechce, z babských rad nepomůže nic. Jedna z rad, co nezmiňuješ, je i masáž bradavek. Na kontrole ti už asi nabídnou Hamiltonův hmat, ten taky někdy pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 21:13

Vcelku zbytečná diskuze opakovaná několikrát týdně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 23:19

Mně v 41+něco pomohla 8,5km procházka na rozhlednu :mrgreen:. Sice jsem porodila až za dva dny, ale aspoň se to rozjelo a nemuseli porod vyvolávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 00:00

@KryšpínaJetelová Můžu říct, že chodím, se psy a ohýbám se furt pro klacky a pripinam vodítka :lol:. Při chůzi mě nohy tak moc neboli, ale pak doma když jsou v klidu je ta procházka poznat a to pak trpím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
6288
26.11.19 10:40

Promiň, nejsi ta s tím kamioňákem? Jestli ano, jen by mě zajímalo, jestli už má tu neodkladnou práci za sebou a nebude mu nic bránit být v porodnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 14:14

Doporučuju vyzkoušet masáž bradavek, mě to porod rozeběhlo. A výšlap do 10. patra po schodech. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
27.11.19 16:43

@evulinda79 tak to neotvírám, když mě to neba, easy ;)

Kamarádka šla na dobrovolnický úklid a pět hodin po skončení měla syna v ruce :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama