Bolest a píchání tam dole

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.11.19 05:02

Rodičky prosím o radu

Ahoj maminky. Prosím o radu. Jsem 40+1 a už druhý den mám v noci bolesti mezi nohama, vyloženě tam mě to bodá a píchá, přesnější polohu určit neumím. Je to taková bolest, že se ani nehnu když přijde, občas to jen píchne, občas to trvá pár vteřin než to odezní. V leže se to děje taky, takže moc nespím, ale ve stoje a při chůzi asi nejvíc. K tomu musím pořád čůrat, jakmile to zabolí pak mám nucení na malou. Včera v noci bylo to samé, přes den to bolelo jen občas to nejhorší jsem zaspala, dnes v noci mě to trápí opět. Co to může být?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13215
23.11.19 05:12

Mimino sestupuje dole? V tomghle stadiu te uz asi kontroluji kazdou chvili, tak se porad v nemocnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1577
23.11.19 05:52

U mě toto doktor definoval jako zkracování cipku nebo tak něco.. ale od začátku těchto pichavych bolesti jsem porodila až tak za týden, dva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6550
23.11.19 07:19

Podle mě se ti to tam chystá k porodu. Čípek se zkracuje a začíná se pomalu otevírat, hlavička sestupuje dolů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3751
23.11.19 09:06

Chystáš se k porodu. Zkracuje se čípek, miminko klesá dolů a proto i tlačí na močák. Podle mě ukázkové chystání k porodu. Buď připravená a ještě si užívej poslední dny klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 12:21

Tak tohle bodání už mám delší dobu, ale tyhle dva dny to byl v noci fakt extrém. Co pohyb to bodnutí, fakt šílený. Bolest chvíli nesnesitelná jako prase. U toho se tam mele malej jako kdyby to dělal on, ale to je blbost zas tak často mě tak kopat nemůže.
Vystřeluje to fakt až mezi, píchá jako nevím co.
V poradně by jsem se zeptala, ale jdu zas až v pondělí a dřív to sice bylo, ale nebolelo mě to tak hrozně, ale jen občas, tak jsem to brala za normální. Teď mě to trápilo dvě noci až do rána. V leze, v šede, v chůzi, prostě furt no. Pravda že v leze se to dalo zvládnout asi nejlíp.

• Citovat
  • Nahlásit
85
24.11.19 14:38
@Anonymní píše:
Ahoj maminky. Prosím o radu. Jsem 40+1 a už druhý den mám v noci bolesti mezi nohama, vyloženě tam mě to bodá a píchá, přesnější polohu určit neumím. Je to taková bolest, že se ani nehnu když přijde, občas to jen píchne, občas to trvá pár vteřin než to odezní. V leže se to děje taky, takže moc nespím, ale ve stoje a při chůzi asi nejvíc. K tomu musím pořád čůrat, jakmile to zabolí pak mám nucení na malou. Včera v noci bylo to samé, přes den to bolelo jen občas to nejhorší jsem zaspala, dnes v noci mě to trápí opět. Co to může být?

Ahoj.
U prvniho jsem to pocitovala cca od 30.tt, s druhym cca od pulky. Podle me se zacina chystat podvozek. :) U me zastavovali predcasny porod jak u prvniho, tak i ted takze asi o to driv jsem to pocitovala.
Jinak zkravovani cipku jako takoveho jsem nijak necitila (zkracoval se doslova „pred ocima“).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat