Když přítel pije

18
22.2.20 11:07

Když přítel pije

Ahoj holky, mám pritele a hodne mi vadi kdyz pije. Kdyz se opije tak je ke me hnusný, zlý, nadava mi a treba me posle nekam ( nechci byt vulgarni). Me to nedela dobre, je mi do breku. Na dalsi den prijede s omluvou nebo rovno s kytkou. Pak je delsi dobu vse ok az do dalsiho incidentu.
Co dělat? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

158
22.2.20 11:08

Odejit? :nevim: Jestli mate nejakou sebeuctu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
22.2.20 11:11

@Rebísek No jo, jenze on me prosí a prosí…a ja tedy polevim a doufam, že to bude jinak. Ale opakuje se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 11:14

Znám to a je to hrozné, bude se to stupňovat a omluvy nakonec přestanou…měla jsem krásný vztah, ale alkohol ho totálně zničil. Nikdy jsem o sobě neslyšela tak hrozné věci jako od přítele, když býval opilý. Nemá to budoucnost, ale člověk na to přijde pozdě…

• Nahlásit
  • Citovat
13358
22.2.20 11:14
@AnnaLie píše:
@Rebísek No jo, jenze on me prosí a prosí…a ja tedy polevim a doufam, že to bude jinak. Ale opakuje se to.

Tohle jiné nebude. Jen tě to bude víc a víc ničit…
Maximálně se domluvit, že přestane pít. Dát mu další šanci. Ale poslední a pak bez diskusi rozchod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
22.2.20 11:16

@AnnaLie Prosit muze, ale jestli potom nenasleduje zadna zmena, tak ztracite sve roky zivota s nekym takovym…zalezi na vasich prioritach, zivot s hulvatem, ktery si vas nevazi, nebo svobodny zivot s moznymi dalsimi prilezitostmi… :nevim: To si musite ujasnit sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
22.2.20 11:16
@Anonymní píše:
Znám to a je to hrozné, bude se to stupňovat a omluvy nakonec přestanou…měla jsem krásný vztah, ale alkohol ho totálně zničil. Nikdy jsem o sobě neslyšela tak hrozné věci jako od přítele, když býval opilý. Nemá to budoucnost, ale člověk na to přijde pozdě…

jenomze on nepije moc, jen obcas, není alkoholik. Ale je to stejne hrozné :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
701
22.2.20 11:18

Tohle už jsem tady četla ve 150 proměnách, ale pořád to samé. Opijou se, jsou hnusní, druhý den strašné omluvy. Ženská se po nějaké době naštve, dá jim nůž na krk. Oni se měsíc snaží a pak zajedou zase do starých kolejí. A všechno se to opakuje.
Potom je to všem vždycky líto, ale základem je, aby žádné „potom“ už nemuselo být. Pokud není schopen se ovládnout, tak se to nikdy nezlepší.
Dala bych mu na výběr, buď se to přestane opakovat a nebo jdete od sebe. Pokud nebude schopen tohleto dlouhodobě dodržovat - bez uklouznutí, tak jděte pryč. Ztrácíte čas s někým, kdo vás takhle bude akorát dlouhodobě deptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21880
22.2.20 11:20
@AnnaLie píše:
jenomze on nepije moc, jen obcas, není alkoholik. Ale je to stejne hrozné :(

Buď ho omlouvej a pak nebreč, že tě pošle někam a případně tě zmlátí, nebo ho neomlouvej a vykopni.To, co ti řekne nalitej, to si o tobě skutečně myslí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 11:25
@AnnaLie píše:
jenomze on nepije moc, jen obcas, není alkoholik. Ale je to stejne hrozné :(

Co je to občas? U nás to taky bylo jen občas, jenže jak běžel čas a spadly růžové brýle, bylo to stále častěji a vulgarity stále horší. Nikdy jsem od nikoho neslyšela tak hrozné věci jako od něj…a na začátku to taky nebylo. Nejdřív říkal, že to tak nemyslí, co říkal po pití…ale časem jsem pochopila, že myslí…že jen alkohol odboural zábrany…a v opilosti říkal, co by si za střízliva netroufl…zničilo to všechno…a to jsem si myslela, že jsem si našla lásku svého života…postupně se ze mně stala troska bez sebevědomí, co si nechala nadávat do k…v, ho..d, p.,…a začala věřit tomu, že je k ničemu…dlouho trvalo než jsem otevřela oči a přiznala si pravdu. Byla jsem na něm vztahově závislá…

• Nahlásit
  • Citovat
4361
22.2.20 11:29

Tím, že neustále ustupujes, posouvás své hranice směrem k sobě a jednoho dne zjistíš, že už nemáš žádný prostor a ani samu sebe.
Slovo promiň, pokud se opakuje, ztrácí význam a zůstává jen prázdné slovo nic neznamenajíci.
Záleží na tobě, jako máš se sebeuctu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
22.2.20 11:30
@AnnaLie píše:
@Rebísek No jo, jenze on me prosí a prosí…a ja tedy polevim a doufam, že to bude jinak. Ale opakuje se to.
Holka zlata, nebuď naivní…nikdy to jinak nebude..NIKDY…ba naopak…bude hur…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
22.2.20 12:07

@AnnaLie řešení je jednoduché. Buď abstinence a nebo rozchod.
Je chování se nezlepší. Jednou tě místo omluvy propleskne. Na to chceš čekat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 12:08
@AnnaLie píše:

To je úplně čítankový případ. Takto to bylo kdysi i u nás. Jednalo se o mého otce. Začalo to občasnými opileckými scénami. Byl agresivní, vulgární, postupně se přidalo k tomu rozbíjení nádobí, nábytku, domácí násilí…Druhý den pokaždé prosil o odpuštění, kál se, ronil krokodýlí slzy. Matka mu pokaždé odpustila, bohužel. Takto to šlo pořád dál, a ona si s ním jako bonus ještě pořídila několik dětí. Všem nám zničil život. Jestli chceš taky takto žít, tak s ním zůstaň. :?

• Nahlásit
  • Citovat
23371
22.2.20 12:11
@AnnaLie píše:
Ahoj holky, mám pritele a hodne mi vadi kdyz pije. Kdyz se opije tak je ke me hnusný, zlý, nadava mi a treba me posle nekam ( nechci byt vulgarni). Me to nedela dobre, je mi do breku. Na dalsi den prijede s omluvou nebo rovno s kytkou. Pak je delsi dobu vse ok az do dalsiho incidentu.
Co dělat? :nevim:

Jestli nemáte děti, ještě dnes se sbal a pugét hoď do koše. Za trápení fakt nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama