Když se daří...

30.7.15 19:12

Když se daří...

V sobotu odjezd na dovolenku, pronajatá chalupa na týden, zaplaceno, máme jet s rodinou ségry…
Mladší syn je od pondělí na antibiotikách, dnes se přidala teplota, tak co teď :think:
Muž do mě hučí, ať jedu sama, že kluky pohlída, aspoň si od nich odpočinu (má pravdu :lol: ) Ještě předevčírem bych za to dala půl království, ale teď se mi zas nechce, bude se mi stýskat :nevim:
Nebo jet jen se starším? Jsem praštěná, fakt :oops:

Tak co teď?? Poraďte :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13517
30.7.15 19:14

A kolik je malýmu? zvládne to muž sám? já bych jela kdybych věděla že jo, klidně i s tim staršim :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
30.7.15 19:15

Když do tebe hučí muž, tak si chce od tebe odpočinout. Sebrala bych se a jela sama. Starší dítko je o kolik starší? Máš zkušenost, že si nemoci předávají? Co by na to řekla ségra, kdyby jel? Podle toho bych se zařídila a buď ho přibrala nebo nechala doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8968
30.7.15 19:16
@Alex Adrian píše:
V sobotu odjezd na dovolenku, pronajatá chalupa na týden, zaplaceno, máme jet s rodinou ségry…
Mladší syn je od pondělí na antibiotikách, dnes se přidala teplota, tak co teď :think:
Muž do mě hučí, ať jedu sama, že kluky pohlída, aspoň si od nich odpočinu (má pravdu :lol: ) Ještě předevčírem bych za to dala půl království, ale teď se mi zas nechce, bude se mi stýskat :nevim:
Nebo jet jen se starším? Jsem praštěná, fakt :oops:Tak co teď?? Poraďte :jazyk:

Jela bych se starším. Muž to určitě zvládne a kdyby malému bylo nějak špatně a chtěl by maminku, můžete se vrátit dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8968
30.7.15 19:18

@Alex Adrian Spíš mě napadá, když bere třetí den ATB a dnes se to zhoršilo, nechtělo by to ta ATB vyměnit :think:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
810
30.7.15 19:19
@Alex Adrian píše:
Nebo jet jen se starším? Jsem praštěná, fakt :oops:Tak co teď?? Poraďte :jazyk:

Vezmi obě děti, jsou prázdniny, léto. Atb zabere rychle a dítko může běhat venku ve stínu. Co doma, tam je celý rok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
810
30.7.15 19:21
@meduzza píše:
@Alex Adrian Spíš mě napadá, když bere třetí den ATB a dnes se to zhoršilo, nechtělo by to ta ATB vyměnit :think:?

to nevadí, to se může stát, tělo bojuje, teplota je dobrá. Atb není stejně na teplotu.
Když bude hodně vysoká, kolem 38, dej paralen, nikdy acylpyrin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8968
30.7.15 19:24
@bmimino píše:
to nevadí, to se může stát, tělo bojuje, teplota je dobrá. Atb není stejně na teplotu.
Když bude hodně vysoká, kolem 38, dej paralen, nikdy acylpyrin

Aha, děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
30.7.15 19:55

@Alex Adrian jed sama odpocin si a uzij si to :palec:

• Citovat
  • Upravit
810
30.7.15 20:01

Tak a teď si vyber :)
Jak je ta chalupa daleko? Manžel by mohl kluka přivézt, když ti bude smutno a jemu lépe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4051
30.7.15 20:12

No já bych tedy od nemocného dítěte neodjela… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13606
30.7.15 20:14

Jela bych se starsim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11366
30.7.15 20:56

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 22:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 21:03

Chalupa je rozdělená na 2 samostatné obytné jednotky, takže v tom problém není. Je to 1,5hodky z domu. Malej má antibiotika na streptokoka v krku, od min. týdne dost kašlal, ale už vypadal ok, až na tu dnešní teplotu (39°C) Jinak muž se o kluky postará na 100%, v tom problém není.
Mladšímu je 2,5r, starší 6let.
Zítra jdeme na ko k Mudr., uvidíme, jak mu bude přes noc, jinak to s ní proberu a pak to rozlousknu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4231
31.7.15 07:31

Podle mě horečka po 3. dnech braní ATB značí, že něco není v pořádku. ATB po třech dnech by měla již působit a je otázka, zda ano nebo jsou na to krátká.
Jinak bych počkala na vyjádření dr. Dítě s ATB / s výjimkou dobírání, tzn. konec léčby/ bych nikam nevozila, navíc hodinu a půl a když mají být zase vedra.
V tomto stojí na prvním místě pohodlí a zdraví dítěte. Pokud je taťka šikovný, podle vyjádření dr. bych jela se starším sama a byla na telefonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama