Kefír, kefírové mléko....

347
29.10.08 13:25

Kefír, kefírové mléko....

Ahojte,
chtela bych se,prosim, poptat, od kdy muzu davat mimisovi kefir. Stagnuje mi totiz s UM, nechce vubec mlicko pit (jsme na nem takrka od narozeni). JInak jogurty i kasicku bastime bez problemu a je nam 10 mesicu.
Davate detem kefir, ev. ochucene kefirove mleko? A od kolika mesicu?
Koukala jsem na www.kojeni.cz, tam je kefir psany myslim od 9. mesice, ale nevim…
Mate zkusenost?
Diky vsem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
29.10.08 13:26

Re: Kefír, kefírové mléko....

lupita píše:
Ahojte,
chtela bych se,prosim, poptat, od kdy muzu davat mimisovi kefir. Stagnuje mi totiz s UM, nechce vubec mlicko pit (jsme na nem takrka od narozeni). JInak jogurty i kasicku bastime bez problemu a je nam 10 mesicu.
Davate detem kefir, ev. ochucene kefirove mleko? A od kolika mesicu?
Koukala jsem na www.kojeni.cz, tam je kefir psany myslim od 9. mesice, ale nevim…
Mate zkusenost?
Diky vsem!

Tipla bych si, že kefír bude stejně jako jogurty - tj. od osmi měcíců.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
29.10.08 20:59

Ahojky, náš malej kefír a acidka miluje a pije od necelých 9. měsíců :wink: Dr. se teda trošku zhrozila, ale když jsem jí řekla, že nemá problém vypít celou lahvičku, tak to vzala. Asi měla strach z průjmu..
Tak, ať chutná! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
30.10.08 08:33
evculinda píše:
Ahojky, náš malej kefír a acidka miluje a pije od necelých 9. měsíců :wink: Dr. se teda trošku zhrozila, ale když jsem jí řekla, že nemá problém vypít celou lahvičku, tak to vzala. Asi měla strach z průjmu..
Tak, ať chutná! :D[/quote

Ahoj , diky..
davas mu to do lahvicky na mlicko? A redis to vodou nebo nechavas puvodni konzistenci ? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
30.10.08 10:30

Ahoj, malá byla na jogurtech a acidofilním mléku od 8mi měsíců , protože začala úplně odmítat UM. A bylo vše OK, poradila mi to i naše dětská Dr. a i moje kamarádka - taky Dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
30.10.08 13:51

Holky a jaky kefir konkretne davate?Asi nejlepe plnotucny bez prichute, ze jo? A jak s tim redenim? A davate jim to misto napr. ovocne nebo jogurtove svacinky nebo na noc? Mi maly vcera nechtel totiz uz ani kasicku :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2049
1.11.08 16:22

Kefír je u nás jedna z lahůdek :lol: Malá jen vidí krabici a už se celá klepe, že dostane kefír, malej závisláček :roll:
Dávám neochucený kefír nebo podmáslí k snídani do hrníčku, tak asi 3-4× týdně. Ve dnech, kdy nemá kefír k snídani dostává k odpolední svačině kefír s rozmixovaným ovocem.
Takže máme kefír vlastně každý den, asi tak od devíti měsíců, doktorka nic nenamítala a malé to pomohlo i s trávením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama