Reklama

zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ayran
Nováček 3 příspěvky 27.10.08 21:42
zvracení

Ahojky, máme asi malý problém. Moje 5ti měsíční dcerka je plně kojené dítě. Moc krásně papá,ale od narození zvrací ninimálně dvakrát v době kdy je hodinu až hodinu a půl po kojení. Přez to,že si krásně odříhne. Prosí napište mi nějaké rady.

Reklama

Reakce:

kristynab
Echt Kelišová 9130 příspěvků 27.10.08 21:46

Ahoj,
Honzik taky blinkal po kojeni i po delsi dobe, i ted si obcas rano po sunaru ublinkne.

malika
Kecalka 394 příspěvků 27.10.08 23:19

Naše malá taky blinkala, asi tak do půl roka. Někdy si toho prostě nacpou do bříška víc, než se jim tam vejde :) pokud je to takové ubklinknutí, tak to přejde. Je pravda, že mi máma říkala, že s ní pořád natřášám, nechtěla si říhat a to jí taky asi nedělalo dobře…

ayran
Nováček 3 příspěvky 28.10.08 13:21

tak dlouho po jídle?
mám ji odpojit dřív?

Paradise
Závislačka 3529 příspěvků 28.10.08 13:56

Ono záleží jak to „zvracení“ probíhá.Pokud to je obloukem a větší množství,tak by možná se mohlo jednat o reflux a stálo by zato navštívit mudra.Pokud je to jakoby jen ublinknutí i když třeba bvětšího množství,tak to se časem spraví,některé děti jsou citlivější a prostě to jde ven,ale časem se to upraví.David mi ublinkává i 2 hodiny po krmení,ale my jsme na UM.

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 28.10.08 21:45

Ahoj, Marianka to taky takhle mela, prestalo to az kdyz jsme plne presly na prikrmy a hlavne az zacala sama sedet… Jeste s prvnima prikrmama si pamatuju, jak jsem drhla z koberce fleky od mlika s mrkvi :?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Pád Lukáše Rosola: Hraje za almužnu, nemá ani na sedadlo v autobuse

Byl považován za naději českého tenisu a svého času se před ním sklonil... číst dále >

GLOSA: Čižinský, Hřib, Pospíšil. Experiment „Nová Praha“ se může zaseknout dřív, než vůbec začne

Vyrovnané výsledky komunálních voleb v Praze dávají prostor pro vytvoření... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >