kávu ano?

1102
23.10.08 12:57

kávu ano?

aHOJ MAminky zajímá mě zda při kojení mimča můžete pít kávu, mám moc ráda instantní kávu s mlíkem, tlak mám nižší tak si tak 2-3 za den dám. Je s tím potom problém při kojení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

andela
23.10.08 13:02

Já jsem na kafi totál závislák, v porodnici jsem doslova trpěla ;).
Já teda piju kva kva turka a to nejlépe v půllitrových hrncích. Pravda v těhu mi nechutnalo tak bylo instant.Po porodu ale zas zachutnalo, a kromě rána kdy jsem si ke snídani dávala čaj, jsem kafe pila normálně. Žádné obtíže na sobě či dítěti jsem nepozorovala … Mmch kávy jsme měla tak ty 3 denně.

• Nahlásit
  • Citovat
470
23.10.08 13:05

Ahoj,
kafe si lidé dávají také aby se jim nechtělo spát, když ale kojíš dostanou se ty látky z kávy do mléka a miminko ti pak může hůř spát. Aspoň tak to fungovalo u kamarádky, já kafe pila jen zřídka a ten den malej fakt hůř spal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
23.10.08 13:13

ahoj to je asi individuální, já pila kafčo taky normoš, spíš slabší a spali normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
23.10.08 13:39

Ahojky, taky jsem kafařka, ale bála jsem se, že malý nebude spát, tak jsem zvolila bez kofeinu. Není to ono, ale dá se to vydržet. První pořádnou kávu po ukončení kojení jsem si teda řádně vychutnala :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
23.10.08 13:42

Ahoj
v jedne knizce jsem cetla ze kofeinu trva tri hodiny nez se dostane z tela ven takze dat si kavu napr.hned po kojeni a vedet ze do tri hodin proste kojit nebudes.
Takhle to tam bylo napsano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
23.10.08 16:30
Adriane píše:
Ahoj,
kafe si lidé dávají také aby se jim nechtělo spát, když ale kojíš dostanou se ty látky z kávy do mléka a miminko ti pak může hůř spát. Aspoň tak to fungovalo u kamarádky, já kafe pila jen zřídka a ten den malej fakt hůř spal.

Mi spala Ada hůř dokud jsem se ke kávě nevrátila - a u mladších holek jsem kafíčko nevy:,–(ila vůbec a obě byly hodně spavé.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2345
28.10.08 21:49

Tak já si dávám jedno kafčo denně, ale normální, tj. silné presso, prostě ho miluju… :lol: A děti spí v pohodě - pamatuju si, že jsem si první kafe dala radši až po šestinedělí, někdy odpoledne… a ten den mi do té doby ponocující děti vytuhly shodně v sedm večer :lol: Takže to asi fakt vliv nemá. Jo a slyšela jsem, že mlíko do kávy účinky kofeinu tlumí… (a já si tedy dávám tak dvě třetiny kávy a třetinu mlíka).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
29.10.08 07:45

Já taky kafovala normálně. Většinou první kávu ráno, druhou po obědě. Obě pressa s 1/3 mléka. Problémy jsme neměli žádné. Teda budil se stejně často, i když jsem kávu na delší dobu vy:,–(ila. Asi bych se jí nevzdávala úplně, jen to chce pít v rozumném množství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.08 20:55

Ahojky, já taky piju kafčo, většinou tak dvě rozpustný za den a Maťulka je v pohodě, teď sice spinkáme hůř, ale to je kvůli zoubkům, kafčo na něj nepůsobí nebo aspoň jsem si toho nikdy nevšimla :) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama