Kendamil kaše do láhve

55
28.10.20 10:51

Kendamil kaše do lahve

Ahoj, chci se zeptat, jestli tady nenajdu někoho, kdo dělá kaše od Kendamilu do lahve? Máme doma 4 druhy (borůvka, banán, ovesná a rýžová) a potřebovala bych nějaký návod v jakém poměru míchate do lahve? Savičku na kaše mám 🙂

Díky 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13535
31.10.20 08:27

@Katies1104 To nařeď podle sebe, prostě tak, aby to teklo.. :nevim:

Jinak kaše by měla jít jako poslední, nic moc dítěti nedá, jen ho nacpe. Na noc může být i těžká do bříška, je spíš vhodná do dopoledních hodin. A pokud už má dítě zuby, tak kaše v lahvi je docela na zuby velké zlo, nezapomeň vyčistit nebo otřít zuby ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
771
včera v 12:27

Ja osobne bych nedavala z lahve nic jineho nez mleko, pripadne vodu/caj do 6m (pak netekouci hrnicek, s brckem, ci normalni hrnicek)… podle me je dulezite, aby se dite krome nove konzistence jidla (mleko vs kase, zelenina atd) naucilo prijimat to jidlo jinak, tedy na lzicce… jinak jak je popsano nade mnou, kasi budeme taky zarazovat az jako posledni po zelenine, masu a ovoci, videla bych to nekdy na 7m, driv urcite ne, je to zbytecne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
včera v 13:10
@Jogo-Bela píše:
Ja osobne bych nedavala z lahve nic jineho nez mleko, pripadne vodu/caj do 6m (pak netekouci hrnicek, s brckem, ci normalni hrnicek)… podle me je dulezite, aby se dite krome nove konzistence jidla (mleko vs kase, zelenina atd) naucilo prijimat to jidlo jinak, tedy na lzicce… jinak jak je popsano nade mnou, kasi budeme taky zarazovat az jako posledni po zelenine, masu a ovoci, videla bych to nekdy na 7m, driv urcite ne, je to zbytecne

Všechno tohle už zavedeno máme, i kuskus, těstoviny, žloutek. Jde mi o to, že na večer ji kaši dávat nechci kvůli bříšku a ráno, když jsem jí dávala normálně kaši na lžičku, tak se vztekala, protože když spí celou noc, má pak ráno hlad a trvá to 💁‍♀️ 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13535
dnes v 14:21

@Katies1104 nepíšeš stáří dítěte, ale já třeba hned po probuzení nejprve nakojila a po rozkoukání šla vařit kaši.
Jinak to udělej od oka, aby to teklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama