KET a příznaky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 11:23
KET a příznaky?

Ahoj, omlouvám se, zda tu takové téma je, nenašla jsem jej. Jsem 4. den po KETu a jdu s otázkou, zda je tu někdo, kdo neměl žádný příznaky, bolesti a přesto to vyšlo. :D Měla jsem při ET ohss a bolesti byly, teď nic. Maximálně mě včera bolela prsa, ale jinak nic, 2. a 3. Den jsem měla na intence slabý hnědý výtok. Děkuju za poznatky. :hug:

Přečtěte si článek: Transfer zmražených embryí KET

Reakce:
Hearty
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 16.12.18 11:30

Ahoj, buď naprosto v klidu, já žádný příznaky neměla, a to mi HCG pak rostlo rychle, možná tak po týdnu lehce pobolivani nebo pálení v podbřišku, ale spíš jako asi nic, to bylo přehnané pozorování kdy už byly // :mrgreen: jinak fakt nic, příznaky těhotenství jsem měla až tak od 7-8tt, to mi bylo nonstop špatně :mrgreen: a jsem ve 28tt. Takže hodně štěstí :hug:

Janli
Kelišová 6848 příspěvků 16.12.18 11:52

Já jsem žádný příznaky neměla minimálně tři týdny, možná ještě dýl. Že se zadařilo, jsem věděla jen z těhotenského testu. U přirozenýho těhotenství jsem měla příznaky už deset dní po oplodnění.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 12:16

@Janli
@Hearty

Tak to jsem ráda, že je tady ta možnost. Já jsem z toho byla zmatená, že najednou nic. :wink: 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >