Myslíte, že to budou dvojčata?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terkane
Povídálka 40 příspěvků 04.12.18 08:34
Myslite ze to budou dvojcata?

Ahojky holky prosim o Vas nazor, podstoupila jsem Ket a jsem podle krve tehotna. Doktor zavedl dve embrya a ja se chci zeptat, kdyz ani jedno neodeslo znamenato, ze budu mit dvojcata?

Přečtěte si článek: Transfer zmražených embryí KET

Reakce:
PHV
Kecalka 460 příspěvků 04.12.18 08:35

@terkane Jestli ti zavedli dvě a obě se zatím drží, tak čekáš dvě. Stát se ještě ale může cokoli. Každopádně gratuluji :kytka:

Janli
Kelišová 6804 příspěvků 04.12.18 08:40

A jak myslíš, že by jsi poznala, že jedno odešlo? Zjistíš až na ultrazvuku, jestli se ujala obě.

karkarka
Závislačka 3042 příspěvků 04.12.18 08:45

To ti nikdo nerekne.muze tam byt jedno nebo obe.to jestli se uchytili obe se poznat neda.

Lekninka91
Extra třída :D 10461 příspěvků 04.12.18 08:52

kouknu do křišťálový koule, vydrž :think:

kacakaca
Závislačka 2641 příspěvků 04.12.18 09:43
@terkane píše:
Ahojky holky prosim o Vas nazor, podstoupila jsem Ket a jsem podle krve tehotna. Doktor zavedl dve embrya a ja se chci zeptat, kdyz ani jedno neodeslo znamenato, ze budu mit dvojcata?

Obema bije srdicko?

karkarka
Závislačka 3042 příspěvků 04.12.18 09:55

@kacakaca pocitam,ze ma jen potvrzene těhotenství z krve.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >