Ket a ultrogestan

46
22.9.21 11:14

Ket a ultrogestan

Holciny mám dotaz. V pátek jdu na KET a mám si zavádět ultrogestan. Jelikož po něm spinim, tak jako asi každá, tak nevím jestli si ho zavést nebo lepší zapít? Je mi blbé tam jít a mít špinavou… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
887
22.9.21 11:21

Ahoj já mám sice amelgen nicméně jsem normálně ráno zavedla jako vždycky bylo mi to i řečeno v caru. Spíš aby ti nebylo špatně potom přece jen dělá to nevolnosti. :think: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4480
22.9.21 11:24

@Bohunka87 nevím jaké máš dávkování ale já když užívam utrogestan kvuli ms tak ani tak moc to neteče (dávkování 1-0-1), před ketem užívám amelgen a ten teče jak blázen, (samo se před sprchuji) oni to stejně oplachujou a jelikož kety mám vždy až po obědě, a na oběd mám utrogestan (ten mám ale celou dobu v poledne horem) záleží co ti řekl dr bo sestra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35703
22.9.21 11:24
@Bohunka87 píše:
Holciny mám dotaz. V pátek jdu na KET a mám si zavádět ultrogestan. Jelikož po něm spinim, tak jako asi každá, tak nevím jestli si ho zavést nebo lepší zapít? Je mi blbé tam jít a mít špinavou… :)

Utrogestan se zavádí, prý je blbě snášen. Špínu neřeš. Porod taky není zrovna nejčistší záležitost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2808
22.9.21 11:31

Normálně si ho zaveď a neřeš. Utrogestan dávají snad všem klientkám, takže se divit určitě nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
22.9.21 11:34

@Zetmi beru 4 ráno a 4 večer takže spinim docela dost. Ale je pravda, že tam jdu až na 11.30 takže to nejhorší osprchuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
22.9.21 11:35

To je pravda, ale já to myslela hlavně pro můj pocit ať si nepripadam blbě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat