4. císařský řez

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
79
21.9.21 16:41

4 císařský řez

Mám dvě zdravé děti a jednoho andelička, který se narodil ve 24 týdnu a bohužel po 5 hodinách zemřel. Mám za sebou 3 císařské řezy a má otázka zní jak dlouho čekat než se pokusíme o další miminko. Na syna jsme se oba moc těšili s manželem. Děti mám s předchozího vztahu. Ale jsem si jistá, že bych ještě jedno miminko chtěla i manžel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25147
21.9.21 16:48

Znám ženu, která má čtyři děti v rozpětí sedmi nebo osmi let a všechny rozené sekcí. Mezi posledními dvěma jsou dva roky. Ale musela být opatrná a to čtvrté rodili dva týdny před termínem, aby jizva vydržela.
Tak hodně štěstí do budoucna :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23495
21.9.21 16:51

O tomhle se raď s lékařem, ne tady. Nikdo tvou jizvu nevidíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 17:01

Určitě se poraď s gynekologem, tady ti opravdu nikdo neporadí. Mám kamarádku, která bez problémů zvládla 3 císaře, mně už po druhém primář porodnice řekl, ať o třetím ani neuvažuju - kvůli zeslabené jizvě na děloze. Takže je to individuální.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 17:10

Tohle je prostě strašně individuální…já mám tři, dva naprosto bez problémů u třetího nastaly komplikace, které ale nesouvisely s předchozími císaři a museli mi udělat tzv T řez a další těhotenství nepřipadá v úvahu. Ptej se doktorů, nech si říct i víc názorů a pak se rozhodni.

• Citovat
  • Nahlásit
3741
21.9.21 17:14

Poraď se s lékařem. Záleží na jizvě. Taky je možné, že už ti další těhotenství nedoporučí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1966
21.9.21 17:14

Zakladatelko, je mi to moc lito, co se stalo :,(. Nepises, co bylo duvodem predcasneho porodu? Souviselo to s jizvou?

Ja mam za sebou 3 sekce. Pri te treti me tlacili do sterilizace (odmitla sem). Bylo mi doporuceno nemit dalsi dite, ze delozni stena je tenka. Co rika (rikal) operater? Ten to vi nejlip. Ani utz rok po sekci ti nerekne tolik jako on..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2353
21.9.21 17:16

Víc jak 3 cisařský řezy nejsou doporučovány, zeptala bych se primo lekare :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 17:45
@musipe píše:
Mám dvě zdravé děti a jednoho andelička, který se narodil ve 24 týdnu a bohužel po 5 hodinách zemřel. Mám za sebou 3 císařské řezy a má otázka zní jak dlouho čekat než se pokusíme o další miminko. Na syna jsme se oba moc těšili s manželem. Děti mám s předchozího vztahu. Ale jsem si jistá, že bych ještě jedno miminko chtěla i manžel.

Kamarádka teď rodila taky po 4 sekci.. naštěstí malého donosila, ale od cca 25týdne byla vesměs v nemocnici kvůli problémům s jizvou.

Porad se radeji s doktorem.. je jasné, že to nejspíš nedoporučí, ale je dobré vědět jak velké jsou rizika..

Mohlo by to bohužel dopadnou stejně jako předchozí těhotenství, pokud by se to podcenilo :,(

• Citovat
  • Nahlásit
79
22.9.21 10:12

@kyticka86 nesouviselo. Ve 20 TT mi odtekla plodová voda k vůli infekci ke které netuším jak jsem přišla. Sex nebyl téměř celé těhotenství neustále jsem totiž spinila, krvácela s nízko posazené placenty. Hrozilo mi že mi odeberou dělohu, ale nestalo se tak. Operatér mi říkal po smrti syna, že ještě miminko mít budu. Zajímal mě váš názor, zkušenosti zda nějaká žena má toť vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1966
12.10.21 21:23
@musipe píše:
@kyticka86 nesouviselo. Ve 20 TT mi odtekla plodová voda k vůli infekci ke které netuším jak jsem přišla. Sex nebyl téměř celé těhotenství neustále jsem totiž spinila, krvácela s nízko posazené placenty. Hrozilo mi že mi odeberou dělohu, ale nestalo se tak. Operatér mi říkal po smrti syna, že ještě miminko mít budu. Zajímal mě váš názor, zkušenosti zda nějaká žena má toť vše.

To me moc mrzi :,(. Pokud operater rekl, ze ano, verila bych mu :palec:

V USA je bezne mit i 6 a vic sekci.. U nas teprve nedavno „povolili“ tu treti a i tak se nektere nemocnice tvari, ze do toho nechteji jit.

Preju brzo krasne zdrave miminko :srdce:. Dej vedet, jak to probiha

(Cervik hloda i u me..)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat