Střídavé bolesti vaječníků

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
20.9.21 14:32

Střídavé bolesti vaječníků

Hezký dobrý den všem holky, obracím se na Vás s dotazem a předem moc děkuji za odpovědi. S manželem jsme se rozhodli pro miminko, a tak jsem 25.8 vysadila antikoncepci a 28.8 začalo klasické krvácení po vysazení. Těžko samozřejmě říci, jak teď bude cyklus po vysazení vypadat, prý může ovulace proběhnout úplně kdykoliv nebo vůbec. Styk jsme měli během měsíce opakovaně a teď mě asi přes týden bolí střídavě vaječníky, ze začátku několik dní spíše pravý a dnes i levý. Není to nijak nesnesitelná bolest, je to sice velmi nepříjemné, ale dá se to vydržet. Myslíte si, že by se takto dlouho mohla hlásit ovulace? Antikoncepci jsem až na pár nucených vysazení ( asi na rok) užívala přibližně 10 let, tak nemám s bolestmi při ovulaci příliš zkušeností 🙈. Čekám teď zda se v následujících dnech dostaví ms nebo co se bude vůbec dít 😀 🙏
Hned po vysazení jsem začala užívat kyselinu listovou a gynex.
Děkuju předem za případné rady ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25243
20.9.21 14:48

Jestli jsi doteď dlouhodobě brala antikoncepci, takse může dít cokoliv - můžeš mít delší cykly, takže ta bolest může být k ovulaci. Nebo to může být PMS.
Prostě uvidíš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
21.9.21 12:56

Děkuju za reakci, ovulační testy mi ani jednou neukázaly ovulaci, tak nevím 🙏 🙈 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 17:51

Přes týden už mi pride celkem dost :think: :nevim: stává se mi, že občas se hlásí třeba 5dni.. ale tak vzhledem k rozhozenemu cyklu to asi možné je. :nevim: pokud by to neustávalo bych asi zvážila návštěvu lékaře.

Testy jsi zkoušela? Jak ovu tak tehu?

• Citovat
  • Nahlásit
3
22.9.21 11:49

Ano, zkoušela. Jsem sestřička (ne tedy obor gynekologie), ale nechala jsem si v pondělí nabrat hcg a bylo 2 U/l, takže v tomhle ohledu bohužel asi nic nebo je brzy 🥺 ovulační mi nikdy nevyšly tak, aby byly obě dvě čárky stejně silné, testovala jsem od 5.9 do 12.9, pak už mě to štvalo, tak jsem to vzdala 😀 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat