KFC - může se jíst v těhotenství?

44
5.5.20 12:47

KFC

Ahoj dáváte se KFC v těhotenství? Nemáte strach z listerie nebo salmonely? Co si objednáváte? Mám na to obrovskou chuť

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13306
5.5.20 12:48

Ano dávala. Zinger menu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2937
5.5.20 12:50

Ja v kfc miluju quritto! Zrala bych ho furt, tehotna netehotna :mrgreen: Strach nemam, zadny syrovy maso to neni. Dala bych si i tatarak :oops: ale do toho se mi moc nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
718
5.5.20 13:11

Ujížděla jsem na Twisteru se slaninou a sýrem :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3284
5.5.20 13:13

KFC je moje slabost. :lol: Klidně jsem to jedla i jako těhotná. Jedla bych ho i na smrtelné posteli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6014
5.5.20 13:14

Asi dvakrát jsem měla KFC v těhotenství. Dávala jsem si klasicky obyčejnej twister nebo brazer. V tom bývala luxusní pepřová omáčka, ale už brazera už nedělají. Teď si dávám megapocket, v něm ta moje oblíbená pepřovka je. Mňamka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
899
5.5.20 13:31

Párkrát jsem měla, co by ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.5.20 13:33

Jooo zrovna v sobotu, jsem si davala quirrito a dobry :) strach.. tak ono treba salmonelu muzes pry chytnout I z spatne umyte redkvicky :) myslim si, ze dat si tatarku u vietnamcu je docela o hubu ale tam je to o hubu celkove :D

Jako tehotne mi dokonce nekdo rekl, ze nemam pit ani vodu z kohoutku :lol: takze podle vsech co mi kdy neco rekli, internetu a lekaru bych mohla maximalne dychat a spat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
677
5.5.20 13:45

Kyblík jsem jedla úplně běžně v posledním těhotenství a ničeho jsem se nebála. Jedla jsem za dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48747
5.5.20 13:55

KFC nevim. Protoze tehotenstvi jsou moje velmi davna minulost. Pravdepodobne jo. Kdyz jedeme do Brna, tak se nekdy v podobnem stavime na jidlo.
Ale co jsem jedla urcite, tak to byl gyros a kebab. Nejvic jsem to jedla u nejstarsi, kdyz jsem chodila do prace a o poledni pouze jsem na obed chodila pro gyros. Ta si o podobna jidla rikala. Taky jsem pribrala jak to prase 22kg. Mladsi dva chteli furt ovoce a zmrzlinu a pribirala jsem malo kolem 7-8 kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42608
6.5.20 08:05

Jedlá jsem několikrát týdně Twister. A to jsem ho před otěhotněním nikdy neměla. Ale jednu dobu jsem byla schopná kvůli twistru vystoupit z tramvaje v lijáku a jít si ho koupit, když jsem míjela KFC :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2999
6.5.20 18:36

Chuť byla, ale bylo mi po něm špatně, stejně jako po většině jídla z rychlého občerstvení, já moc nesnesu mastné a smažené.

On člověk kdyby přemýšlel nad vším, tak nemůže do žádné restaurace… Stane se, že jim něco upadne na zem a seberou to, neumyji si ruce, dresing nechají v pokojové teplotě atd. Je to o lidech. Spoustě u nich nedochází, jaké problémy můžou způsobit třeba těhotné ženě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama