Kinderkraft moov 3v1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karol6
Povídálka 17 příspěvků 14.10.18 08:39
Kinderkraft moov 3v1

Ahoj holky, máte některá zkušenost s kočárkem kinderkraft moov 3v1? Je to kočárek z Polska. Moc se mi líbí vzhledove i cena. Měla by to být trojkombinace, ale psali ze adaptér neni k dispozici k autosedacce. Děkuji za odpovědi. Nebo pokud má nějaká maminka typ na nějaký kočárek do 8000 za trojkombinaci, sem s nim :) :D

Reakce:
Uživatel je onlineKáťa19
Echt Kelišová 8133 příspěvků 19 inzerátů 15.10.18 09:35

@Karol6 v této cenové relaci bych trojkombinaci asi raději zvolila z bazaru, kvalitnější provedení, lepší značku. Můj názor ;) dají se koupit parádní a zachovalé. Cena mi přijde „podezřelá“ na to aby byly všechny tři věci kavlitní.

Recenze jsem bohužel nikde nenašla

Karol6
Povídálka 17 příspěvků 15.10.18 12:30

Já jsem právě koukala na bazar,ale moc se mi toho nelíbí. U prvniho dítěte jsem mela dvojkombinaci od Larga a ta taky nebylane nějak draha. Jen 5500 tisíce. Byla jsem spokojená,jen se mi nelíbí uz barva na holčičku no. Ale děkuji :) :palec: :)

Uživatel je onlineKáťa19
Echt Kelišová 8133 příspěvků 19 inzerátů 16.10.18 13:06

@Karol6 a jaké máš požadavky na kočárek?

Market777
Kecalka 140 příspěvků 05.01.19 23:01

@Karol6 Ahoj ten kocarek mam taky ale sedy. A nemuzu si stezovat. Vyrobeny je sice v Polsku ale znacka je Nemecka. Nicmene dneska se skoro kazdy kocarek dela v Polsku. Nicmene muzu doporucit. Za me super a lehky…za tu cenu je adekvatni zadny sunt. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >