Kinderkraft moov 3v1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karol6
Povídálka 16 příspěvků 14.10.18 08:39
Kinderkraft moov 3v1

Ahoj holky, máte některá zkušenost s kočárkem kinderkraft moov 3v1? Je to kočárek z Polska. Moc se mi líbí vzhledove i cena. Měla by to být trojkombinace, ale psali ze adaptér neni k dispozici k autosedacce. Děkuji za odpovědi. Nebo pokud má nějaká maminka typ na nějaký kočárek do 8000 za trojkombinaci, sem s nim :) :D

Reakce:

Káťa19
Kelišová 7359 příspěvků 20 inzerátů 15.10.18 09:35

@Karol6 v této cenové relaci bych trojkombinaci asi raději zvolila z bazaru, kvalitnější provedení, lepší značku. Můj názor ;) dají se koupit parádní a zachovalé. Cena mi přijde „podezřelá“ na to aby byly všechny tři věci kavlitní.

Recenze jsem bohužel nikde nenašla

Karol6
Povídálka 16 příspěvků 15.10.18 12:30

Já jsem právě koukala na bazar,ale moc se mi toho nelíbí. U prvniho dítěte jsem mela dvojkombinaci od Larga a ta taky nebylane nějak draha. Jen 5500 tisíce. Byla jsem spokojená,jen se mi nelíbí uz barva na holčičku no. Ale děkuji :) :palec: :)

Káťa19
Kelišová 7359 příspěvků 20 inzerátů 16.10.18 13:06

@Karol6 a jaké máš požadavky na kočárek?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >