Výběr kočárku - rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nunyqq
Stálice 51 příspěvků 04.10.18 14:30
Výběr kocarku rady

Ahojky maminky chtela bych se zeptat na zkušenosti s kocarkama do tezkeho terenu bydlim na esnici.kde jsou same lesy tak pitrebuji kocarek co zvladne tento teren prosim cenove do 10 tisic trojkobinaci jelikoz si vic dovolit nemohu dekuji za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ivčis
Závislačka 3964 příspěvků 04.10.18 14:32

Mrkni na roan marita.

debra.morgan
Závislačka 4175 příspěvků 04.10.18 14:34

geisslen z bazaru

nunyqq
Stálice 51 příspěvků 04.10.18 14:34
@Ivčis píše:
Mrkni na roan marita.

Dekuji mrknu

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 04.10.18 14:34
@Ivčis píše:
Mrkni na roan marita.
:palec: Klidne i bazarovej, vydrzi vsechno!!!!
Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 04.10.18 14:45
@Ivčis píše:
Mrkni na roan marita.

Souhlas. Druhy takový držák je inglesina magnum (dnes už jen bazarový).

nunyqq
Stálice 51 příspěvků 04.10.18 14:46
@nunyqq píše:
Dekuji mrknu

Vypada uzasne dekuji

Medičkaa
Kecalka 153 příspěvků 4 inzeráty 04.10.18 14:54

asi neporadím konkrétní typ kočárku ale doporučuji investovat do gelových koleček. Spousta známých musela už řešit pichle kolo u kočáru a náš kočár s gelovýma kolama - krasnal nexxo, zvládnul sjet všechno možné včetně Sněžky :) (je to sice obyčejný Polák a i s gelovými koly stál nový 10000 ale funguje parádně, i když zatím jezdíme jen v hluboké korbě)

Jasmina81
Kecalka 403 příspěvků 04.10.18 15:28

Roan marita je super a inglesinu magnum i když bazarové bych se taky nebála. měla jsem ji na syna a mám schovanou na druhé dítko, nejlepší kočárek prostorný, houpací a terén zvládá na 1 :palec: jo a není to žádný těžký tank

Janli
Kelišová 6271 příspěvků 04.10.18 16:26
@Medičkaa píše:
asi neporadím konkrétní typ kočárku ale doporučuji investovat do gelových koleček. Spousta známých musela už řešit pichle kolo u kočáru a náš kočár s gelovýma kolama - krasnal nexxo, zvládnul sjet všechno možné včetně Sněžky :) (je to sice obyčejný Polák a i s gelovými koly stál nový 10000 ale funguje parádně, i když zatím jezdíme jen v hluboké korbě)

Nesmysl. Jezdím na nafukovacích polem, lesem, loukama už čtyři roky a nikdy jsem nepíchla. I tak sada na opravu duší stojí pár korun, to se gelovky nezaplatí. Jinak souhlasím s ostatními, pořiď roan maritu. Ale pořiď si větší kola z nabídky a nekupuj ji jako trojkombinaci, sedačka Millo stojí za houby. Dají se na maritu pořídit adaptéry a v bazaru pořídíš vajíčko Maxi cosi nebo Cybex do 1500 v super stavu.

Luciee97
Povídálka 33 příspěvků 04.12.18 19:41
Prosim o radu

Ahoj holky jsem v ocekavani poprve a nevim jaky kocarek je dobry kterej jen hezky vypada ale zase nechci neco strasne drahyho :D poradte co nebo kde hledat jsem uz zoufala :nevim:

Janli
Kelišová 6271 příspěvků 04.12.18 20:39

Nejdřív musíš definovat, kde ten kočárek budeš používat. Jestli ve městě nebo na vesnici, potřebuješ kočár do terénu nebo skladný do auta… Univerzální kočár neexistuje a takhle se opravdu poradit nedá.

adelka-adela
Kecalka 131 příspěvků 05.12.18 07:28

Ahojky, taky si moc nevím rady, ale koukám hodně po bazarech a do skupin na FB, maminky nabízejí celkem pěkné a zachovalé kočárky a asi do toho půjdu, mám to jen na trajdání tady po městě a hlavně, aby šel složit do kufru, at můžu cestovat za rodiči. :dance:

Katus44
Ukecaná baba ;) 1827 příspěvků 05.12.18 11:12

@adelka-adela Ja měla bazarovy na první dítě a mám bazarovy kočárek i teď na druhé,nevidím na tom nic špatného. Slouží na 100% ;) Usetreno spousta peněz ;)

Zdenda004
Povídálka 13 příspěvků 05.12.18 17:08

@Katus44 Souhlas. Jen toho člověk musí projít docela dost, než najde něco použitelnýho. My to řešili vystaveným kočárkem z prodejny u kterého jsme dostali slevu asi 50% (z internetové ceny). Tyhle kočárky lze také najít na internetu, třeba na https://www.rozbaleno.cz/golfky (jde převážně o vrácené zboží z MALL.cz) nebo https://www.slewik.com/…dej/kocarky/ (vybrané). Jediným nedostatkem je neoriginální obal, ten ale člověk stejně nepotřebuje. Jinak záruka je klasická 2 roky.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >