Reklama

Kineziologie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 31.03.10 11:24
Kineziologie

Kdo chodí nebo komu pomohla?Na jakém principu to funguje?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

MisaN
Extra třída :D 10766 příspěvků 31.03.10 11:28

Jé Lindi, to jsem ti mohla povyprávět. Jednou jsme byli s manžou a pak už jsme nešli. Chce to asi dot vnitřního přesvědčení a to nás teda první sezení nepřesvědčilo :nevim:

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 31.03.10 12:06
MisaN píše:
Jé Lindi, to jsem ti mohla povyprávět. Jednou jsme byli s manžou a pak už jsme nešli. Chce to asi dot vnitřního přesvědčení a to nás teda první sezení nepřesvědčilo :nevim:

a nechceš povyprávět?

Danylea neprihlasena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.10 13:16

Byla jsem poprve loni v dubnu a dodnes tvrdim, ze mi kinezka zachranila zivot. Od te doby jsem byla jeste dvakrat a muj zivot pred a po se neda srovnavat. Kazdy kineziolog ma trosicku odlisny postup, nekdo pracuje vic s psychologii, nekdo k tomu treba pripoji i konstelace… Kazdopadne ja bych to jako laikovi shrnula tak, ze je to metoda ktera zahrnuje castecne psychologii, duchovno, neco jako hypnozu a zaroven i klasickou medicinu, protoze se testuje svalove napeti rukou. Takhle bych to asi vysvetlila nekomu, kdo tam nikdy nebyl,samozrejme ze po vlastni zkusenosti si udela obrazek kazdy sam, ja to po prvnim sezenii vnimala nejak takto.

markos
Neúnavná pisatelka 15444 příspěvků 31.03.10 14:27

Vždycky jsem se tomu posmívala, ale před rokem jsem se ocitla v těžké životní situaci a pomohla mi. Opravdu hodně záleží na kinziologovi. Rozhodně jen na dobré doporučen. Totéž platí i o konstelacích.

Metoda funguje na principu, že jsou nějakým způsobem propojeny vrstvy fyzické a podvědomé. Takže fyzickým testováním (změn svalového tonusu) tvé tělo odpovídá ANO-NE na otázky mířící do podvědomí. Někdy hodně hluboko.

Metoda slouží především k odblokování různých stresů, traumat a poruch. Já například mám od mala strach, že se praštím o nějakou tyč nebo trám nad hlavou… nebo když se někdo zadrhává v řeči, pomočuje a podobně.

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 31.03.10 15:07
markos píše:
Vždycky jsem se tomu posmívala, ale před rokem jsem se ocitla v těžké životní situaci a pomohla mi. Opravdu hodně záleží na kinziologovi. Rozhodně jen na dobré doporučen. Totéž platí i o konstelacích.

Metoda funguje na principu, že jsou nějakým způsobem propojeny vrstvy fyzické a podvědomé. Takže fyzickým testováním (změn svalového tonusu) tvé tělo odpovídá ANO-NE na otázky mířící do podvědomí. Někdy hodně hluboko.

Metoda slouží především k odblokování různých stresů, traumat a poruch. Já například mám od mala strach, že se praštím o nějakou tyč nebo trám nad hlavou… nebo když se někdo zadrhává v řeči, pomočuje a podobně.

Markos: a pomohlo ti to?

Mišmiš
Kelišová 6450 příspěvků 31.03.10 16:02

Za mě -nepomohlo - špatné období, hodně špatné, nevěděla jsem už co tak jsem zkusila - paní kineziložka milá, hodná, vyhlášená, ale prostě mi to absolutně nic neříkalo, jenže já jsem osoba která prostě na konstelace, duchovno apod nevěří a navíc nejsem schopná s někým cizím mluvit o soukromých věcech. „psychologické“ rady kterými jsem byla obdarovaná v rámci toho sezení se mi absolutně příčily takže za mě bohužel za nula bodů…já bych to přirovnala k fakt divný psycholožce mixnutou s kartářkou…

Lucili
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 28.01.13 12:08

@markos ahoj, můžeš mi prosím napsat u koho jsi byla?

marinka5
Echt Kelišová 9470 příspěvků 20.02.13 06:32

Ahoj v sobotu se chystám na první kyneziologii a zajímá mne co mám od toho očekávat? Mám spoustu problému, jednak s psychikou jednak opakované potrácím, myslíte, že by mi mohla pomoci a jak vlastně vše probíhá?

Akras2
Ukecaná baba ;) 2204 příspěvků 20.02.13 06:40

Tohle téma mě zajímá, přemýšlím že bych tam zašla s dcerou kvůli poruše učení. Kamarádka tam byla kvůli synovi a pomohlo jim to. Takže lovím informace a nejsem ještě rozhodnutá :nevim:

marinka5
Echt Kelišová 9470 příspěvků 20.02.13 06:43

@Akras2 snad nám někdo odpoví, jsem docela napnutá ale těším se, odhodlávala jsem se tam dost dlouho tak uvidíme, snad mi to pomůže

Akras2
Ukecaná baba ;) 2204 příspěvků 20.02.13 06:52

Uvidíme co se dozvíme. Ty už jsi objednaná. Já o tom fakt teprve přemýšlím. Kamarádce to fakt pomohlo. Odstranilo to malýmu zdravotní potíže. Říkala že do toho klidně půjde znova pokud to bude potřeba.

marinka5
Echt Kelišová 9470 příspěvků 20.02.13 07:02

@Akras2 ano já už jsem objednaná, jdu ke známé

mumisek79
Extra třída :D 12041 příspěvků 20.02.13 07:27

@marinka5 ahoj, me to teda moc nepomohlo - no mozna jsem nebyla dostatecne pripravena. Ale pak jsem se pidila dal a ucinejsi pro me byla regrese…
www.uleva.cz pani je fakt super!!!
drzim palce at je ti brzy lip na dusi :palec:
jo super, ze cvicis Mojzisovou a selen+zinek by spis mel brat tvuj manzel na ten spermiogram. U nas se zlepsil o 80% - celkem jsme na to zirali 8o
hysteroskopie se vubec neboj, verim ze vse dobre dopadne.
Z tveho popisku nevyctu zda chodite na IVF ci jinak, ale po hysteroskopii je dobre tak po mesici zkouset tehotnet, deloha je nastimulovana :palec:

marinka5
Echt Kelišová 9470 příspěvků 20.02.13 07:32

@superandrysek otěhotním vždy přirozeně do měsíce takže tak. S tim selenem a zinkem no bereme ho oba doporučila nám ho imunoložka

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >