Zkušenost s psychowalkmanem

ajinav82
18.3.10 10:13

zkušenost s psychowalkmanem

Ahoj, potřebovala bych se dostat z mojí pernamentně špatné nálady.Určitě vyzkouším Bachovy kapky, ale uvažuju i o psychowalkmanovi. Nemáte s ním některá zkušenost? Je to přece jen dražší věc, tak bych ráda znala někoho, kdo má zkušenost. Díky Andrea _________________

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23860
18.3.10 10:41

No, slyšela jsem na to jen samé špatné reference, já bych to teda nekoupila, ale tohle je jen zpráva od agentury Jedna paní povídala, snad někdo poradí líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11764
18.3.10 11:30

Tak já mám zas reference od kamaráda, že prý je to naprosto úžasná věc a kupoval druhej - pro přítelkyni :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8087
18.3.10 12:05

Ahoj já mám doma psychouše LUMU 10 stála kolem 10 000kč a byla to snad naše nejlepší investice!

Podle mě na tom se nevyplatí šetřit! mám ho cca 3 roky a dá se říct že skoro rok v kuse jsem s ním usínávala a ráno jsem byla čilá čerstvá dobře naladěná. Měla jsem tehdy špatně období a pomohl mi když jsem měla brečící stavy tak jsem si dala nějaký prográmek třeba relaxační nebo jiný a bylo mi dobře… pravda je že NIKDY se mi ho nechtělo použít, když už jsem byla smutná nebo unavená tak jsem potřebovala aby mě manžel tak trochu dokopal a pak jsem byla ráda a úžasně to na mě fungovalo. dokopili jsme další brýle s průhledným sklem a manžel se s psychoušem učil aby mu to lezlo lépe do hlavy taky chválil!!pokud se budeš chtít na cokoli zeptat když budu vědět ráda odpovím. určitě zajdi do prodejny kde ti je dají vyzkoušet !! Nás to tam tenkrát očarovalo a byla to věc kterou jsme prostě MUSELI mít. dnes máme každý svého psychouše a je s ním prima relax mě pomohl ve špatných náladách a při vysokém stresu! DOPORUČUJI!! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6455
18.3.10 17:52

Já ho dostala k vánocům už je to nějaký rok a podle mě je to fakt blbost. Ale na párty nedostižná záležitost-pod vlivem si něco pustit je fakt prča. Takže asi tak moje zkušenost s psychowalkmanem. Teď ani nevím kde je, myslím, že si ho někdo půjčil.
Ale je to asi taky o přístupu-mě prostě opravdu nebere relax ve formě psychowalkmanu a ani trochu tomu nevěřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15030
9.11.13 12:45

Obnovuju diskusi. Je tu někdo další s čerstvější zkušeností? Zvažujeme s manželem koupi. Je fajn, že jde walkman na týden vypůjčit, ale ráda bych slyšela o zkušenostech jiných.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
9.11.13 14:08

Máme ho drahně let, a ráda ho používám, když nemohu usnout - psychowalkman mě skopne okamžitě do chrňákova. Ale že by to byl nějaký zázrak na nervy či na učení, to za sebe potrvrdit ani vyvrátit nemohu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15030
9.11.13 14:11

@Damael S usínáním nemáme prolémy, chrníme hned- :) Spíš potřebujem zarelaxovat + manžel mívá depkoidní stavy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
19.7.16 23:57

Dobrý den, četla jsem Vaše zkušenosti a názory na psychowalkmanem. Já jsem uživatelkou již pět let. Na začátku jsem sice byla nedůvěřivá, ale po vyzkoušení relaxačního programu 20 minut denně jsem se už po týdnu cítila úplně jinak. Nejsem unavená, víc se usmívám a práce mi jde líp od ruky. Spím klidněji. Funguje jednoduše: na oči si nasadíte speciální brýle a na uši sluchátka a pár minut jste ve stavu dokonalé relaxace, meditace nebo třeba spánku – záleží jen na tom, jaký si zvolíte program z menu přístroje. Ať už člověka trápí cokoliv, měl by příčině svého trápení učinit přítrž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.16 06:45

@Ukulina Používala jsem ho i v práci. Na některé lidi zabíral skvěle (nejen jejich subjektivní pocit, ale i biofeedback), někdo preferoval spíš autogenní trénink, jiný raději procházku před spaním. Ale doplňovala jsem ho někdy ještě relaxační hudbou v podkresu, pokud lidem vyhovovalo. Někdo měl rád jen světelné vjemy a k tomu hudbu.

Záleží, co si od toho slibuješ a jak to budeš používat. Pro relaxaci (třeba před usnutím nebo po náročném dni, po stresu) to může posloužit dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama