Bachovy esence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monitschka
Povídálka 30 příspěvků 09.03.10 20:28
Bachovy esence

Holky, nevíte kde se dají koupit Bachovky v Plzni?
Díky za případné odpovědi… :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.12 09:49
@Monitschka píše:
Holky, nevíte kde se dají koupit Bachovky v Plzni?
Díky za případné odpovědi… :wink:

Ahoj, potřebovala bych radu. Jak se esence použivají? Neškodí při kojení? Mají vedlejší účinky? Pomáhají? Ja dlouho se smějí používat? Našla jsem je na internetu za 320kč, je to běžná cena nebo se mám podívat po jiných, mám problém se strachem o děti a obtěžuje mě to. Prosím poraďte. :oops:

Haku
Generální žvanilka 21912 příspěvků 19.06.12 10:04

Bachovky by se nemeli koupit jen tak dle toho co si myslis, ze je spravna esence pro tebe. Jsou specialni testy ktere ti pak vyhodnoti ktere esence jsou pro tebe nejvhodnejsi ;) Bohuzel jsem tyto testy na ceskych internetovych strankach nenasla :nevim: Ziji v Rakousku a na rakouskych a nemeckych tyto testy jsou a nam bachovky dle testu vzdy spolehlive zabrali ;) Tady se daji koupit v kazde lekarne, das jim seznam esenci a oni ti to namichaji. Muzou se brat i behem kojeni, jen to musis nahlasit pri kupovani, protoze se vetsinou ty esence michaji s alkoholem, ale jde to i bez nej ( treba pro deti).Jen pak maji kratsi trvanlivost. Ja na bachovky nedam dopustit, pomohli nam u hyperaktivni dcery, manzelovi pri stresu kdyz jsme staveli domek a me taky super zabrali pred zkouskama a te nejmladsi zabiraji pri cestovani kdyz jedeme delsi dobu autem ( na tohle nemusi byt test to jsou proste pohotovostni globuli a jsou na uklidneni pri stresu a tak…).
Uzivaji se vetsinou 4 x denne 4 kapky pod jazyk a ty pohotovostni se muzou i kazdou hodinu 4-5 globuli do vyprchani priznaku ;)Globuli redene vodou maji vetsi ucinek. Ja je davam pri cestovani male do piti ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.12 10:21

@Haku Takže i v lékarně my to namíchají? Kolik tak stojí?

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 19.06.12 10:37

Já myslím, že v Čechách se jen tak v lékárnách neseženou…zakladatelko co se týče ceny, musíš prostě hledat, aby sis udělala představu, a as i bych doporučila zkusit najít někoho, kdo to mu rozumí a doporučí ti směs na míru pro tebe. Sice tě to bude stát o něco víc, ale je mnohem vyšší pravděpodobnost, že ti to opravdu dobře zabere ;)

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 19.06.12 11:03

Kamarádka tady z emimina to míchá a posílá poštou a udělá ss tebou i přes mail nebo telefon pohovor a podle toho ti vybere. Zkus se jí ozvat. Má stránky www.bachovyesence.cz

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26385 příspěvků 19.06.12 12:03
@Mafina5 píše:
Kamarádka tady z emimina to míchá a posílá poštou a udělá ss tebou i přes mail nebo telefon pohovor a podle toho ti vybere. Zkus se jí ozvat. Má stránky www.bachovyesence.cz

Děkuju Mafino :hug:
Ta kamarádka jsem já :mrgreen:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26385 příspěvků 19.06.12 12:06
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych radu. Jak se esence použivají? Neškodí při kojení? Mají vedlejší účinky? Pomáhají? Ja dlouho se smějí používat? Našla jsem je na internetu za 320kč, je to běžná cena nebo se mám podívat po jiných, mám problém se strachem o děti a obtěžuje mě to. Prosím poraďte. :oops:

Esence neškodí při kojení ani v těhotenství.
Jsou to kapky, kapou se do pití nebo do pusy.
Nemají vedlejší účinky.
Pomáhají.
Používají se, dokud je to potřeba.
Nejlepší je domluvit s konzultaci a s pomocí terapeuta se vyberou správné esence. ty pak dostaneš namíchané v lahvičce.
Kupovat si originál má cenu většinou jen u Krizové esence, tak je dobrá a existuje v něolika podobách- sprej, kapky, žvýkačka, pastilky.
Pokud budeš chtít konzultaci, tak mne kontaktuj třeba přes SZ nebo přes stránky, co dala MAfina.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26385 příspěvků 19.06.12 12:10

@Haku U nás v Čechách se testy moc nepoužívají, je tu anglická škola, která dává přednost osobnímu rozhovoru.
Přiznám se, že nevím, co myslíš těmi globulemi, protože u nás nic takového není :nevim: Jsou jen kapky, pastilky, žvýkačky. Ale to je firma Nelson- Originální Bachovy esence.
Bachovy esence vyrábí i další firmy, takže to asi bude ten případ z Rakouska.
U nás v lékarně se sežene jen ta Krizová esence v různých podobách, mohou to objednat, pokud to nemají.

Haku
Generální žvanilka 21912 příspěvků 19.06.12 13:31

@jenny.fields Globuli jsou vlastne ty male kulicky jak homeopatika.Ja napsala pohotovostni,ale cesky to jsou ty krizove ;) Osobni rozhovor je bezesporu to nejlepsi,stejne jak u homeopatie,ale ty testy jsou velmi spolehlive mam s tim vynikajici zkusenosti.Jen jak jsem psala,na ceskych strankach nejsou…Jo,a tady jsou taky jen originalni bachovky a k tomu co pises jsou i prave ve forme globuli ( malinkate kulicky co se nechaji rozpustit pod jazykem a nebo v napoji). :)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26385 příspěvků 19.06.12 13:33
@Haku píše:
@jenny.fields Globuli jsou vlastne ty male kulicky jak homeopatika.Ja napsala pohotovostni,ale cesky to jsou ty krizove ;) Osobni rozhovor je bezesporu to nejlepsi,stejne jak u homeopatie,ale ty testy jsou velmi spolehlive mam s tim vynikajici zkusenosti.Jen jak jsem psala,na ceskych strankach nejsou…Jo,a tady jsou taky jen originalni bachovky a k tomu co pises jsou i prave ve forme globuli ( malinkate kulicky co se nechaji rozpustit pod jazykem a nebo v napoji). :)

Tak to je dobrý 8o To k nám ještě nedorazilo :think: A fakt je to od firmy Nelson? To by bylo fajn pro děti, to by ucucaly snadněji než pastilky, ty jsou dost tvrdé.
Jo jo, dotazníky jsou hodně rozšířené v německy mluvících zemích :palec:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26385 příspěvků 19.06.12 13:35
Haku
Generální žvanilka 21912 příspěvků 19.06.12 13:58

@jenny.fields Ne ne,to nejsou ony.Je takova lahvicka 10 g.A je tam napsane,ze jsou vyrobeny z originalnich bachovych esenci firmy Nelson Bach ;) U nas se to jmenuje Notfall Globuli.Jsou fakt perfektni,mala je krasne cuca a fakt je po tom klidnoucka pri cestovani,krasne spi a kdyz je vzhuru tak si hraje a kouka z okna auta.Predtim vyvadela vzdycky :zed: A taky je davam pred a po ockovani ;) Stoji mezi 5-8Eu,bohuzel si presne nemuzu vzpomenout :oops: Obsahuji : Star of Bethlehem,Rock Rose,Impatiens,Cherry Plum a Clematis ;)

Haku
Generální žvanilka 21912 příspěvků 19.06.12 14:03
jenny.fields
Nadpozemská drbna 26385 příspěvků 19.06.12 15:44
@Haku píše:
@jenny.fields To jsou presne ony co mame my ;)http://www.doskar.at/…/rescue.html?…

Ahq, tak to je nějaká rakouská specialita :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama