Kino ve 2 letech?

603
28.6.13 08:58

Kino ve 2 letech?

Ahoj, chceme vzít strašího 4-letého k narozkám poprvé do kina a řeším jestli vzít také toho menšího, byli mu 2 roky neho poslat jen tátu se starším. Televize je teda oba baví, myslím že by na klíně u mě těch 90 minut v klidu vydržel, není to žádné 3D. Co myslíte, máte někdo zkušenosti, od kolika byste dítě poprvé vzali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2215
28.6.13 09:01

Dcera chodí od dvou a půl, ale ona je dost chápavá a už v té době vydržela u celé pohádky. Hodně zvaž jestli ho film bude bavit, některé pohádky jsou spíš pro větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13124
28.6.13 09:04

Tak hlavně aby malá nerušila ostatní děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26100

Starší prcek byl poprvé (a naposledy) loni, v necelejch třech letech… Doma se koukat vydržel, ale přece jen si může pdběhnout, ten film v kině ho nemusí tolik zaujmout, každopádně´po cca půlce filmu ho to přestalo bavit, chtěl ven, pak zas dovnitř, pak seděl, pak se snažil prolézt po čtyřech z té řady… Takže mně přijdou tak akorát ty 4 roky, ale dvouleťáka bych nevzala určitě… Toho jsme nebrali ani na Michala z Kouzelné školky… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
cher

Dle mého názoru je 90 min dlouhá doba pro tak malé dítě to za á a za bé- aspoň u nás v kině to strašně řve, z toho důvodu zatím nechodím ani s tříletou

• Citovat
  • Nahlásit
25477
28.6.13 09:05

Ahoj klidně vemte menšího sebou…pokud pudete všichni jako rodina, tak si myslim, že i ten starší si to víc užije :pankac:

já se toho taky bála, jestli bude sedět a nedělat blbosti, zvlášt´když mý kluci jsou oba od malinka divoši :lol: ale byli sme před pár měsíci v kině na Čtyřlístku a seděl skoro celou dobu a to málo kdy neseděl nebylo tak strašný (kravál rozhodně nedělal) a nikde sem ho honit nemusela :lol: dodneska, když kolem toho kina jedeme, tak hlásí Bobík :andel:

užijte si to :kytka:

Příspěvek upraven 28.06.13 v 09:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20662
28.6.13 09:07

Se starším jsem chodila od dvou let, tiché dítko, které, když mu řeknete že má tři hodiny sedět ani se nehnout, tak se nehne. S mladším půjdu do kina, asi až mu bude třicet :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
714
28.6.13 09:09
@Katka86 píše:
Se starším jsem chodila od dvou let, tiché dítko, které, když mu řeknete že má tři hodiny sedět ani se nehnout, tak se nehne. S mladším půjdu do kina, asi až mu bude třicet :lol: :lol: :lol:

to jsem se pobavila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
28.6.13 09:12

V některých kinech dělají představení s hlídáním, ale to je spíš u filmů pro dospělé:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišuna
28.6.13 09:19

Zalezi na diteti, nas by to ve 2 letech nezvladl urcite, poprve sel be ctyrech.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
4541
28.6.13 09:20

Ve dvou letech jsme vzali, ale na Krtečka, a horko těžko, ale vydrželi to oba.

Naopak ve čtyřech a půl byl na Čtyřlístku a měl problém usedět…

takže asi dost záleží na mentalitě děcka a na filmu - pokud nejde až tak o peníze, zkusila bych to a případně bys s mladším odešla, jinak bych poslala jen chlapy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
28.6.13 09:31

Náš skorodvouleťák by tam vydržel asi jen na ty reklamy před filmem :D

• Citovat
  • Nahlásit
2724
28.6.13 09:36

Ve dvou letech tak maximálně do divadla na dětské představení, 45 minut nejdéle. Kino je náročnější, 90 minut je dlouho, bude se nudit a zlobit. Pošli staršího s tátou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14079
28.6.13 09:36

My chodíme s oběma dětma, ale bereme s sebou babičku a lístky kupuju na kraj. Pokud by mladší syn začal zlobit, breptat nebo dělat hluk, babička s ním hned odchází. Poprvé byl na 3D ve 3 letech, vydržel asi 3/4 filmu s brýlema, zbytek dokoukal bez nich, ale bylo to tak akorát, už se začínal nudit.
Záleží to na povaze dítěte - s nejstarším bych šla do kina klidně v 1,5 roce, s mladším byly ty 3 roky jen tak tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2969
28.6.13 09:41

Chodíme do kina jednou za uherský rok a já tam neskutečně trpím. Nevím jak ostatní, ale já mám pocit, že to pouští snad pro hluché :nevim:. Jsem z počátku vždy nervozní, ale pak se většinou ponořím do děje. Nedokážu si představit, že by tam šel s náma 3 letý syn. Dcera byla poprvé snad někdy v 5-ti a měla stejný problém jako já, asi bude po mě přecitlivělá. Ale je mi jasné, že každý má práh slyšitelnosti jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat