Kladu si moc vysoké priority

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.1.22 18:11

Kladu si moc vysoké priority

Zdravím všechny,
před nedávnem jsem ukončila dvouletý vztah s partnerem, který byl finančně dosti zajištěný i skrz jeho povolání (rally jezdec). Proto taky píšu anonymně. Je v Česku hodně známý a ve světě také, díky čemuž jsme spolu žili dosti na úrovni. Bral mě na večeře, spolu jsme bydleli v pronajatém rodinném domečku s dvěmi psy, jezdili jsme společně na dovolené a užívali si života. Nechci aby to někdo pochopil, že by v tom hrály roli peníze. Má rodina má vlastní hospůdku, kde pracuji a zároveň ještě studuji VŠ. Takže o peníze mám také postaráno a vše jsem si hradila sama(bydlení+dovolené,..)
Jde o to, že on byl člověk na úrovni, který se uměl obléct, chovat ve společnosti, měl super tým, ve kterém jsem byla velmi oblíbená a brali jsme se jako jedna velká rodina. Jezdila jsem s ním na závody a podporovala ho ve všem, proto náš vztah nebyl VŮBEC nudný. Bohužel jsem se s ním rozešla, jelikož si psal s “fanynkami” kterým šlo o peníze, slávu atd atd.. byly to moc nehezké zprávy a to mě naprosto odrovnalo, proto jsem dala ihned konec.
Teď, když mám s nějakým mužem rande, tak mu vždy chybí buď správné chování, či smysl života, jelikož je jeho život velmi nudný, a nebo mu jde jen o sex.
Proto se Vás chci zeptat: Nekladu si moc vysoké priority? Samozřejmě, že se to odráží od mého bývalého vztahu, ale já v tom vlastně vyrůstala už od mala.
Máte někdo prosím radu, jak tohle změnit? Začíná mě to dosti trápit. Děkuji za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7874
23.1.22 18:14

A co bylo smyslem zivota toho zavodnika nebo co vubec bylo na tom tak zajimaveho? Vecere, dovolené, pronajaty domecek a psy muzes mit snad i s nekym jinym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 18:17
@Josefuna píše:
A co bylo smyslem zivota toho zavodnika nebo co vubec bylo na tom tak zajimaveho? Vecere, dovolené, pronajaty domecek a psy muzes mit snad i s nekym jinym.

To ano, ale s ním ten život byla zábava, žádný stereotyp.

• Citovat
  • Nahlásit
1523
23.1.22 18:18

A co tak najít někoho, s kým ten smysl života budeš hledat? On třeba člověk nemá smysl života, dokud nemá partnera. Až si ho najde, tak začne společně s ním to něco budovat.
Jinak se mi nezdá, jak zmiňuje @Josefuna, že by ten tvůj slavný závodník měl nějaký extra smysl života, než jen hýřit a utrácet peníze. To já osobně jako smysl života a nějaký hrooozně velký životní úspěch neberu. Měřím život jinak.
Takže asi ano, máš moc vysoké priority a jsi z toho stylu života rozmazlená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1523
23.1.22 18:19
@Anonymní píše:

Však tu zábavu můžeš aktivně s tím novým partnerem tvořit i ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7874
23.1.22 18:21

Netrolis? Ze by zivot vsech muzu byl velmi nudny? Sama teprve studujes a privydelavas si u rodicu, tak asi bys mohla hledat mezi studenty, ne? Nevim, oc Ti jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13311
23.1.22 18:26
@Anonymní píše:

A co ti brání to mít i s někým dalším? Však kromě těch závodu, tak všechno ostatní můžeš provozovat s kýmkoliv. A smysl života bereš trochu povrchně. Jen si užívat a utrácet peníze. Ano pro někoho to asi smysl fakt je. Ale pro plno lidí to žádný smysl není. Možná přehodnotit co od života opravdu chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4474
23.1.22 18:29
@Cenarius píše:
A co ti brání to mít i s někým dalším? Však kromě těch závodu, tak všechno ostatní můžeš provozovat s kýmkoliv. A smysl života bereš trochu povrchně. Jen si užívat a utrácet peníze. Ano pro někoho to asi smysl fakt je. Ale pro plno lidí to žádný smysl není. Možná přehodnotit co od života opravdu chceš.

To je právě ten omyl, to nemůže provozovat ani zdaleka s kýmkoliv, většině na to provozování jaksi chybí vata, vždyť přesně o tom slečna píše :jazyk: :D :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1523
23.1.22 18:30

@Kutil Tom Takže vlastně jen znuděná zlatokopka, řekněme? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3441
23.1.22 18:31

Neměl by znít název: Nekladu si moc velké nároky? Priority nejsou vysoké ani nízké. Každý má jiné. Ty na mě působíš rozcapeně a o životě toho moc nevíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
23.1.22 18:32

Nejspíš každá z nás chce zajištěného partnera, který je pozorný a je s ním zábava. Otázkou co můžeš nabídnout ty sama, aby jsi takového zaujala.

Tím na tebe nechci nijak útočit, ale společnou cestu životem nemůže tvořit jen jeden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4474
23.1.22 18:32
@Malineka píše:
@Kutil Tom Takže vlastně jen znuděná zlatokopka, řekněme? :D

Tak znuděná asi úplně ne, spíš jen překvapená, že takových „hodných strýčků“ na ni nečeká na každém rohu tucet :mrgreen: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4474
23.1.22 18:35
@Martina84 píše:
Neměl by znít název: Nekladu si moc velké nároky? Priority nejsou vysoké ani nízké. Každý má jiné. Ty na mě působíš rozcapeně a o životě toho moc nevíš.

Detailistko. Samozřejmě že správně je nároky či požadavky, ale přeci jasně psala, že VŠ teprve studuje, tak asi rozdíl mezi nároky a prioritami prostě ještě nebrali, no… :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35261
23.1.22 18:35
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,
před nedávnem jsem ukončila dvouletý vztah s partnerem, který byl finančně dosti zajištěný i skrz jeho povolání (rally jezdec). Proto taky píšu anonymně. Je v Česku hodně známý a ve světě také, díky čemuž jsme spolu žili dosti na úrovni. Bral mě na večeře, spolu jsme bydleli v pronajatém rodinném domečku s dvěmi psy, jezdili jsme společně na dovolené a užívali si života. Nechci aby to někdo pochopil, že by v tom hrály roli peníze. Má rodina má vlastní hospůdku, kde pracuji a zároveň ještě studuji VŠ. Takže o peníze mám také postaráno a vše jsem si hradila sama(bydlení+dovolené,..)
Jde o to, že on byl člověk na úrovni, který se uměl obléct, chovat ve společnosti, měl super tým, ve kterém jsem byla velmi oblíbená a brali jsme se jako jedna velká rodina. Jezdila jsem s ním na závody a podporovala ho ve všem, proto náš vztah nebyl VŮBEC nudný. Bohužel jsem se s ním rozešla, jelikož si psal s “fanynkami” kterým šlo o peníze, slávu atd atd.. byly to moc nehezké zprávy a to mě naprosto odrovnalo, proto jsem dala ihned konec.
Teď, když mám s nějakým mužem rande, tak mu vždy chybí buď správné chování, či smysl života, jelikož je jeho život velmi nudný, a nebo mu jde jen o sex.
Proto se Vás chci zeptat: Nekladu si moc vysoké priority? Samozřejmě, že se to odráží od mého bývalého vztahu, ale já v tom vlastně vyrůstala už od mala.
Máte někdo prosím radu, jak tohle změnit? Začíná mě to dosti trápit. Děkuji za odpověď :srdce:

Osobně by mě tohle nebavilo.

Nevidím žádný smysl života v tom, dělat chlapovi ozdobu a oporu na závodech, navíc zrovna v tomhle oboru se může kdykoliv vymlátit, přizabít a bude po slávě.
A nejspíš, když si psal s fanynkama, tak ani ten vztah nebral vážně.

Ani by mě nenapadlo napsat, že kroutič volantem může být na nějaké zvláštní „úrovni“, mám to v jednom pytli s hokejkama, kopačkama, Vémolama atd. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28366
23.1.22 18:37

Tak měla jsi nějaký standard a z toho se slevuje těžko. Měla by sis ale uvědomit, že svůj život tvořis ty a ne být něčí ozdoba a čekat jen jaká bude od něj zábava. U vás sice bylo vzrušo, ale zase sama baba :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat