Nevěra, těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.1.22 10:33

nevěra, těhotenství

Dámy, potřebuju se vypsat, spíše i potvrdit pravdu :-( Čekáme s manželem miminko, moc se na miminko těšíme. Než se nám ale zadařilo, tak měsíc před otěhotněním, jsem v hodně podnapilém stavu (vím, není to omluva) ulítla s mým kamarádem na jedné akci. Vyspali jsme se spolu - hned ráno s uvědoměním, co se stalo jsme si řekli, že na to zapomeneme a že to nic neznamenalo. Ale ejhle, pro mě to znamená nyní těžké břemeno, které si ve vztahu nesu. :cert: :pocitac: Snažím se s tím pořád nějak vypořádat, že jsem to mému muži provedla, nedokážu si odpustit. Jediný co mi to přineslo, je ponaučení a vím, že se to nebude nikdy opakovat!! 8o Nechci o mého partnera přijít, ať jsou tam občas nějaké krize, chci být s ním.
No a teď k věci, co mě začalo trápit během těhotenství. Miminko na UZ odpovídá plus mínus i poslední menstruaci, menstruační cyklus jsem měla téměř pravidelný (vždy max 3-4 dny zpoždění). S partnerem víme kdy i k tomu otěhotnění mohlo dojít. Po ukončení poslední MS jsme měli asi 4× oplodňovací sex. Tomu teď i odpovídají týdny těhotenství.
Můj úlet se stal 3 týdny před prvním dnem poslední MS, tudíž od zřejmého oplodňovacího sexu s manželem je to rozdíl měsíc.
Pořád se nemůžu zbavit myšlenky, nemohla jsem nějakým záhadným způsobem otěhotnět při mém úletu?… Vím, neodpovídá tomu ani týden těhotenství, vlastně jsem i po úletu ještě dostala MS, a pak teoreticky došlo k oplodnění…
A měsíc rozdíl by doktor na UZ poznal že ano??… Vím, že to je asi jasné.. jen asi od někoho potřebuju slyšet potvrzení, snad mě ten hrozný pocit viny jednou přejde a zapomenu na to. Zatím je to tedy hrozné :-(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24683
23.1.22 10:41

Jako ty jsi manžela podvedla a přesto jsi vzápětí svolila k oplodňovacímu sexu? Promiň, ale ulítnout s kamarádem je blbost. Ale vzápětí se s manželem snažit o dítě, abys jó nevěděla, čí to dítě je a to naprosto vědomě a schválně - tak na to označení nemám. Sorry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1933
23.1.22 10:45

Pokud byl sex s kamosem, pak za tri tydny MS, pak sex s manzelem a pak uz zadna MS, tak je to vysoce nepravdepodobne. Stejne tak, aby se gynekolog sekl o mesic. Kazdopadne az se dite narodi, mas moznost si nechat udelat testy DNA, abys to mohla uz uplne uzavrit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11655
23.1.22 10:49

No, řekla bych, že vytrestaná už jsi dost, tak ti nebudu přikládat. S tímhle strachem žít, to bude trest jako Brno. Měsíc by na UTZ lékař poznal. Teď bych spíš řešila, aby kamarád nebyl příliš sdílný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11557
23.1.22 11:15

Dítě je určitě tvého partnera. Nevyšiluj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10198
23.1.22 11:17

Tak že by bylo miminko kámoše je asi blbost, to by doktor doopravdy poznal a mezi termínem porodu od poslední menstruace a termínem porodu dle utz by byl velkej rozdíl…jinak myslím, že jsi se sama vytrestala dost, hlavně chlapovi nic neříkej, to by jsi maximálně ulehčila svýmu svědomí, ale ostatním by to způsobilo jedine bolest, vezmi si z toho ponaučení…uzavři to a jdi dál…jo a hlavně to nevykladej kamoskam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24039
23.1.22 11:18

Měsíc by lékař poznal, dostala jsi ještě ms, dítě je určitě manžela. Vytrestala ses sama, tak koukej sekat latinu a koukej, ať se to hlavně manžel nedozví. Hlavně ať tě proboha nenapadne ulevit svědomí a přiznat se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
431
23.1.22 11:19

Na UZ se můj doktor nesekne ani o den, natož o měsíc, to buď naprosto v klidu, dítě je manželovo. To bych vůbec neřešila. Ale spíš mě zaráží, že jsi schopná ujet (to je úplně jedno, že jsi byla opilá), když teda máte s manželem asi hezkej vztah a chcete dítě. Asi bych se snažila najít důvod, proč jsem to udělala a hooodně se nad tím zamyslela. Nějakej problém s manželem ve vztahu mít asi budeš, nebo problém sama se sebou, i když si ho třeba ještě neuvědomuješ. Hlavně neříkej, že už to nikdy neuděláš, morální kocovina netrvá věčně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25421
23.1.22 11:19

@terien amen :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
23.1.22 11:25

Já teda nechci odhadovat tu technickou část podstaty, ale měla by ses zamyslet nad vaším vztahem. Nedovedu si představit, že bych ulítl, když bych se snažil o dítě. A to ani jako chlap. Buď k sobě upřímná a nečekej že se něco samo spraví, a že „časem to bude dobrý“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19409
23.1.22 11:40

Tak určitě si při uletu použila ochranu. Nebo ne? Pokud ne, bala bych se vic pohlavních nemocí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
23.1.22 12:45

Jak už bylo řečeno, vytrestala jsi se už dost, to je ten pravý důvod, proč se takové věci nedělají, protože tě den za dnem žere svědomí při pohledu do očí někoho, kdo ti věří.

Alkohol neomlouvá. Ani v těžce podnapilém stavu, když alkohol nezvládáš, nepij.
Jsi v dlouhodobém vztahu a jdeš s kamarádem bez ochrany? Jestli bude nějaké příště, aspoň si s sebou vezmi kondomy, protože pohlavní nemoci mohou velmi zkomplikovat život i toho druhého ve vztahu, nehledě na to, že pokud by se provalilo, že to má od tebe, mohl by na tebe podat trestní oznámení.

Aspoň až jednoho dne příjdeš na jeho nevěru, nedělej z toho drama. Budete si kvit.

Jinak, pokud budeš mít stále pochybnosti, můžeš využít test otcovství. Vzorky od kamaráda, ne od partnera, to by přirozeně bylo jasné přiznání. To je ti snad jasné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7757
23.1.22 12:56

Úlet nebyl s kondomem??? 8o
Jinak dítě je určitě manžela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...