Vyznáte se v klasifikaci zaměstnání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mapos
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 20.02.18 13:18
Klasifikace zaměstnání

Dobrý den,

je tady nějaká maminka co se vyzná v klasifikaci zamětnání? Potřebovala bych pomoct, prosím :zed:
Děkuji moc

Reklama

Reakce:

kacz
Kelišová 5969 příspěvků 20.02.18 13:19

@mapos klasifikace CZ-ISCO, najdeš to na webu ČSÚ.

Nirrti
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 20.02.18 13:22

Máš na mysli tohle?

https://www.czso.cz/…osti_cz_nace

mapos
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 20.02.18 13:29

Ano to je ono, ale nějak nevím, když je v pracovní smlouvě napsáno pomocnice v domácnosti jak to oklasifikovat dle této klasifikace.
Nějak v tom tápu nikdy jsem to nedělala. Mohli byste mi poradit?

Nirrti
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 20.02.18 13:38

Otevři si ten xls soubor a na konci - snad kod 97 Činnosti domácností jako zaměstnavatelů domácího personálu?

A nebo 81.2 Úklidové činnosti?

Záleží, jak je uveden zaměstnavatel a jaká je přesně náplň práce.

mapos
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 20.02.18 14:31

Děkuji moc za radu, jste zlatá :dance: :dance: :dance:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Všichni přemýšleli, jak dělat umění, já chtěl dělat pořady pro lidi, říká Adamec

Miss České republiky, Slavíci, ale i kultovní seriál Sanitka. To všechno jsou... číst dále >

Dvojitá krádež! Po fotbale O2 ukradla České televizi i nejvíce sexy sporťačku Česka

Tak tomu se říká úlovek! Televizní stanice O2 TV Sport se nejprve před pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

Reklama